חברים

רק בריאות

הרבה הצלחה!

תודה רבה,אני בטוח בעצמי, אני , זי אלחדיד

אם את כל זה את חושבת שאת,להערכתי את קצת צבועה

את לא מכירה אותי

למה לשפוט אותי? אם אנשים כמוך שממהרים לפגוע באחרים אני לא מעונינת בקשר. יש הרבה כמוך בסביבה לצערי!!! שהיה לך בריאות פיזית אבל גם נפשית . ותלמד לא להכניס בוקסים איל שבא לך ךאנשים!!! אנשים שמכירים אותי, מורידים את הכובה על היושר שלי. אז באיזה זכות אתה או את מחליטים לתת לי הגדרות של צביעות? למודעות הבאות שלך אני בגלל לא הולכת להתיחס!!!

חברים

אני נשואה באושר. הבעיה אין לנו חברה. איק להכיר אנשים על רמה ובמיוחד ישרים ועם לב טוב?

לחברים

להכיר תמיד טוב אז תספרי מאיפו?מה אתם עושים בחיים? מה מענין אתכם? ובכלל פרטים קדימה זריז

את לא מכירה אותי

למה לשפוט אותי? אם אנשים כמוך שממהרים לפגוע באחרים אני לא מעונינת בקשר. יש הרבה כמוך בסביבה לצערי!!! שהיה לך בריאות פיזית אבל גם נפשית . ותלמד לא להכניס בוקסים איל שבא לך ךאנשים!!! אנשים שמכירים אותי, מורידים את הכובה על היושר שלי. אז באיזה זכות אתה או את מחליטים לתת לי הגדרות של צביעות? למודעות הבאות שלך אני בגלל לא הולכת להתיחס!!!

שלום לך בובולינה, לא התכוונתי לפגוע בך,

רק שכתבת כל כך הרבה נושאים, שנדהמתי,כי כאן בדרך כלל קודם כותבים ואח"כ חושבים את כמובן לא חייבת וגם לי לא יהי רע אם לא תגיבי להודעותי אבל להערכתי את זו שתפסידי,כי את כאן כדי להתכתב עם רבים , מצבי דומה לשלך, שוב סליחה עם פגעתי

איך אפשר לא לסלוח?

קבלי את ערכתי על ההתנצלות. אם לא היתי יודעת לסלוח אז באמת לא היתי נחשבת לבן אדם טוב .כמו שצריך לדעת לבקש סליחה גם חשוב לדעת לסלוח ואני כאן עושה זאת בהרבה ערכה עליך. בברכה אני

חברים

אני נשואה באושר. הבעיה אין לנו חברה. איק להכיר אנשים על רמה ובמיוחד ישרים ועם לב טוב?

אולי את מחפשת חברה של אנשים מבוססים, או של אקדמאים,או של שופטים ועורכי דין

אולי את מחפשת חברה שתשמש דרך לקדומך האישי ושל בעלך,את מחפשת אנשים ברמה ,קצת יותר ממך, אז למה לא תפרטי בדיוק מה הרמה שלך, מה את מצפה להשיג?

בשעה טובה הכל הסתיים בשלום עם הצינטור מזל"ט

להנות היום מה שתפסידו למחר

שלום

אנחנו מרחובות בני 47 3 ילדים: 17, 14 ו12

היי רותי

קצת רחוק רחובות, לא? למרות ש..אני לא שוללת אפעם אפשרות הרי זה לא חו"ל אצלי הילדים בני 13, 9 ו-8 חוד' מה תחומי העניין שלכם? אצלנו למשל... מחפשים פרטנרים לטיולי ג'יפים

חברים

יו איזה בלאגן

איזה בלאגן נוצר פה... לא ידעתי שזה ככה חח אחת לא מבינה ת'שניה ונכנסים אחד בשני... מה קרה???? מממ חבל שזה כך, לא נעים לקרוא

תודה רבה,אני בטוח בעצמי, אני , זי אלחדיד

פניני, הרבה בריאות.אבל זה לא מספיק

שאתה בטוח בעצמך. הייתי יותר שמחה לשמוע, שגם הרופא בוטח בעצמו, ויודע מה מתכוון לעשות. שיהיה בהצלחה וכל טוב.

היי פניני...............

אמרו לי שאתה נכנס מחר לניתוח,לכן נכנסתי לאחל לך המון בריאות,

היי איריס

היכן את מטילת בימים אלו, ולמה אינך נכנסת לפורום 50 לכוס קפה ושיחות חולין? כולנו מתגעגעים, שושן והחברים.

פניני, הרבה בריאות.אבל זה לא מספיק

שאתה בטוח בעצמך. הייתי יותר שמחה לשמוע, שגם הרופא בוטח בעצמו, ויודע מה מתכוון לעשות. שיהיה בהצלחה וכל טוב.

אחד נשהוא כמו ברזל, לא ירא,לא דואג,יודע

חברים

חברים

יש המון דרכים לחמצוא חברים ,לדוגמא קטנה ,תירשמו לטיולים באוטובוסים בשבתות שם בקלות תמצאו לכם מישהו לשיחה וההמשך זה ענין של תקשורת ,יש חוגים לריקוד שם אפשר לתקשר, בעבודה , טיולים מאורגנים לחול , ואפילו סתם במקומות אקראים לחלוטין זה הכל תיקשורת,אתם פשוט לא תיקשורתיים ,בטח את גם מתבישים לשאול רחוב אם אתם לא יודעים ,תצאו מזה אחרת תישארו תקועים , ליזום מפגשים לא להמתין ,בהצלחה

תודה רבה אלי

באמת אנחנו מאוד בישנים וסגורים. בעלי אומר שאני והילדים מספיקים לו כחברים. לי יש חברות מאוד מספקת עם הוריי שלשמחתי גם עלו ארצה. לפעמים אני מתגעגעת לחברה מהילדות לאלו שהשארתי במקסיקו. אני עליתי בגיל 23. לכן חבריי הילדות שלי אינם כאן. תודה רבה שיעצתה לפריטי פרטים. אני אדבר עם בעלי וננסה משהו. שהיה לך יום נהדר

חברים

יאללה רוצה ליות חברה שלי?

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, מנחה סדנאות לקידום עסקים קטנים  אמנית ועורכת הניוזלטר לאן נושבת הרוח. 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר