אז בואו נגיד את האמת על דודו

דודו טופז הוא איש נחמד ובדרן סוג ג'. הדבר היחידי שעומד לזכותו מבחינה מקצועית הוא היכולת שלו למכור את עצמו בכל מחיר ולמגוון של קונים. הבדרן הדליל הזה הצליח הצלחצה מטורפת בעבר בזכות תכניות סוג ז'. [שלעיתים רבות ניצלו באופן גס את מצוקתם של אנשים קשי יום] חייבים להגיד שהוא נחמד, הוא באמת נחמד.. אבל החיים ממשיכים והוא נשאר עם הנחמדות. הילד האינפנטילי לא רצה להתבגר וככל כלי ריק גם אצלו החיצוניות היתה הכל. עכשיו הזדקן, אנחנו התבגרנו ותכניות זבל כמו שהוא הציג כבר לא במיין סטרים. אז הילד בעל הדחף לסיפוק מיידי לא קיבל מענה ולכן הלך לפוצץ פרצופים. הוא היה נחמד, פעם, עכשיו הוא צריך לשבת הרבה שנים בכלא. אישית אני מאמין שהוא יתאבד, הוא באמת ילד והוא לא יצליח להתבגר או להתגבר. יתאבד או יסיים את חייו במוסד סגור כלשהו. חבל.

נסיון ההתאבדות שלו היה צפוי ,

הן כתרגיל והן כנסיון אמיתי . הוא ילד שסרב להבין שהעולם לא סובב סביבו .קוראים לזה נרקסיזם .

לדעתי ואני לא פסיכולוג

הוא לא רצה להתאבד הוא רצה תשומת לב, אבל זה כבר לא משנה וישנה את פרצופם המעוות של הקרבנות, שמה לעשות הינם לא תלית שכולה תכלת.

להנות היום מה שתפסידו למחר

האיש הזה אידיוט ברמות שאין לתארן

ארגן שיכו כמה,ותפסו אותו, ארגן התאבדות ותפסו אותו, בגדול הוא אפס אמיתי שרוב העם לא סובל אותו ומכיריו סובלים ממנו,הפתרון לאידיוט שאמר צחצחים,לשמש בבית הסוהר כאשה שלהם

לדעתי ואני לא פסיכולוג

הוא לא רצה להתאבד הוא רצה תשומת לב, אבל זה כבר לא משנה וישנה את פרצופם המעוות של הקרבנות, שמה לעשות הינם לא תלית שכולה תכלת.

אתה מדהים אותי,הרי כשוטר היית צריך לזהות פושע כזה ולהכניס לו מכות לפני שעוצר

אם היה חכם דודו

המשטרה הדבילית לא היית תופסתו, אבל עשה זאת כטירון לפני כל אחת ממכות דודו משך כסף והרבה מהבנק, לשלם ויש אומרים 50 אלף למכה דיבר בנייד שלו עם המבצעים,והמשטרה הצליבה מידע שחלקם נתפסו מצולמים בשכונה הסגורה עכשיו יבדר את האסירים כ15 שנה, להם לא יהיה משעמם. מקווה שגם לא ייזינו אותו בכלא כי הינו ממש נחמד ה"אני נחמד"?

להנות היום מה שתפסידו למחר

נסיון ההתאבדות שלו היה צפוי ,

הן כתרגיל והן כנסיון אמיתי . הוא ילד שסרב להבין שהעולם לא סובב סביבו .קוראים לזה נרקסיזם .

בדיוק, הבחור נרקסיסט לדוגמה!

אני לא יודע עד כמה היה רציני נסיון ההתאבדות שלו, אבל אין לי ספק, האיש לא יהיה מסוגל להיות בבית כלא .

ארגן שיכו כמה,ותפסו אותו, ארגן התאבדות ותפסו אותו, בגדול הוא אפס אמיתי שרוב העם לא סובל אותו ומכיריו סובלים ממנו,הפתרון לאידיוט שאמר צחצחים,לשמש בבית הסוהר כאשה שלהם

אני לא יכול להיות שמח לאידו

למרות הנפילות שלו פה ושם מדובר באדם טוב. הוא אדם טוב בסך הכל, עם הפרעה נפשית. וזה לא עושה לי שמח לראותו ככה.

דודו טופז הוא איש נחמד ובדרן סוג ג'. הדבר היחידי שעומד לזכותו מבחינה מקצועית הוא היכולת שלו למכור את עצמו בכל מחיר ולמגוון של קונים. הבדרן הדליל הזה הצליח הצלחצה מטורפת בעבר בזכות תכניות סוג ז'. [שלעיתים רבות ניצלו באופן גס את מצוקתם של אנשים קשי יום] חייבים להגיד שהוא נחמד, הוא באמת נחמד.. אבל החיים ממשיכים והוא נשאר עם הנחמדות. הילד האינפנטילי לא רצה להתבגר וככל כלי ריק גם אצלו החיצוניות היתה הכל. עכשיו הזדקן, אנחנו התבגרנו ותכניות זבל כמו שהוא הציג כבר לא במיין סטרים. אז הילד בעל הדחף לסיפוק מיידי לא קיבל מענה ולכן הלך לפוצץ פרצופים. הוא היה נחמד, פעם, עכשיו הוא צריך לשבת הרבה שנים בכלא. אישית אני מאמין שהוא יתאבד, הוא באמת ילד והוא לא יצליח להתבגר או להתגבר. יתאבד או יסיים את חייו במוסד סגור כלשהו. חבל.

זה ש-0אני חותמת על כל מילה שלך

אני דווקא בעד ההגדרה של זה ש :טופז הוא נרציסט

אם היה חכם דודו

המשטרה הדבילית לא היית תופסתו, אבל עשה זאת כטירון לפני כל אחת ממכות דודו משך כסף והרבה מהבנק, לשלם ויש אומרים 50 אלף למכה דיבר בנייד שלו עם המבצעים,והמשטרה הצליבה מידע שחלקם נתפסו מצולמים בשכונה הסגורה עכשיו יבדר את האסירים כ15 שנה, להם לא יהיה משעמם. מקווה שגם לא ייזינו אותו בכלא כי הינו ממש נחמד ה"אני נחמד"?

מוטי רק טעות קטנה:זה"אני יפה" ומשוייך לאורי זוהר,עוד אחד שלגבי עולם הבידור הוא ז"ל

אני לא יכול להיות שמח לאידו

למרות הנפילות שלו פה ושם מדובר באדם טוב. הוא אדם טוב בסך הכל, עם הפרעה נפשית. וזה לא עושה לי שמח לראותו ככה.

אחד ששכר שרות חקירות,אח"כ ארגן שיכו,אח"כ בא לראות, תכנן בדם קר

לא נחמד בכלל

לא נחמד ששירה מרגלית אמורה לעבור ניתוח בארובת העין. לא נחמד בכלל שעבריין סידרתי "זוכה" לסלחנות מהציבור,על מעשי אלימות של שנים.{שניצר מזל שהוא נעצר,ובכך נמנעו אסונות נוספים שתכנן במוחו הקרימינלי. ברור כי האיש חולה בהפרעה נפשית חמורה,כמו עבריינים אחרים הסוטים מההתנהגות הנורמתיבית בחברה. במקום לסלוח לו ,מוטב היה לחבריו לדאוג לטפל בו. החולי שלו כה ברור לכל תלמיד שעבר שיעור אחד בפסיכיאטריה. {וחבל "שלא שעה קודם"}. גם אני חושבת שלא ישרוד,כי לא טופל בזמן. שלא נדבר על דגי הפירניאה,החגים סביב הדם....{תקשורת}.

ואוסיף ואומר שגם אלימותו כלפי כל נשותיו היתה ידועה.לפחות למשטרה

לדעתי ואני לא פסיכולוג

ה" ידידי, מה יש לך

נגד הקורבנות? למה אתה מתכוון/רומז כשאומר :אינם תלית שכולה תכלת. יש משהו שאתה יודע ואנחנו לא? יש משהו שאנו צריכים לדעת?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר