בעלי חטף שבץ מוחי

בעלי המדהים חטף שבץ מוחי לפני 3 חודשים וכל הזמן מזהירים אותנו משבץ מוחי חוזר. אתם מכירים מהניסיון שלכם או של מישהו שאתם מכירים דרך טובה למנוע שבץ מוחי? מפחיד אותי מצב בו הוא ייפגע חזק משבץ חוזר. אני רוצה לדעת שאנו עושים הכל כדי למנוע את זה

חסרים פרטים כדי לענות לך תשובה מלאה

בן כמה בעלך? מה מצבו הרפואי הכללי? האם נשארו תופעות מהשבץ שעבר? (שיתוקים, הפרעות אחרות כלשהן?) האפ השבץ שהיה נגרם מקריש דם או מהתפוצצות כלי דם? אלו שני סוגים שונים של שבץ מוחי? עני לשאלותיי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

הפרטים

בעלי בן 48, נפגע בעיקר בשדה הראייה שלו והשבץ נגרם עקב קריש דם. אשמח לתשובתכם

בדרכים הקונבנציונאליות.

פני להתיעצות בקופ"ח. רופא המשפחה מכיר את בעלך יותר טוב מכל רפואן חובב מאחורי מקלדת! הוא גם יוכל להפנותך לתמיכה מתאימהאם יש צורך.

בעלי חטף שבץ מוחי

בעלי המדהים חטף שבץ מוחי לפני 3 חודשים וכל הזמן מזהירים אותנו משבץ מוחי חוזר. אתם מכירים מהניסיון שלכם או של מישהו שאתם מכירים דרך טובה למנוע שבץ מוחי? מפחיד אותי מצב בו הוא ייפגע חזק משבץ חוזר. אני רוצה לדעת שאנו עושים הכל כדי למנוע את זה

פלאוויקס

בן דודי גם כן חטף שבץ מוחי לפני שנתיים. שאלתי את אשתו לאחר שראיתי את שאלתך והיא המליצה על התרופה פלאוויקס אשר מונעת קרישי דם. אשתו של בן דודי אומרת שזו תרופה שמצילה את חייו ויותר מזה לפני כמה חודשים הכניסו אותה לסל התרופות כך שהיא גם ממש לא יקרה עכשיו. בנוסף, אני ממליצה לך מהידע שלי על תזונה נכונה, זה תמיד חשוב וחשיבה חיובית כל הזמן. רק בריאות!

שלום לדורית

דורית אני לא יודעת איפה את גרה אבל - תכתבי בגוגל -עמותה לנפגעי CVA ו עמותת נאמן - בחיפה . לעמותות יש קבוצות תמיכה והמון המון מידע שהוא אמיתי ומעשי לחולים ולבני המשפחות . אני מכירה א המחלה מקרוב . מציעה לך להתקשר עם העמותה. רק בריאות וכל כל טוב .

המלצות

היי, אני גם קיבלתי המלצה על פלוויקס. צירפתי קישור לכתבה עליהם שמצאתי. רפואה שלמה

חבל, רק תשובה מרופא מומחה, תועיל לך

להנות היום מה שתפסידו למחר

פלאוויקס

בן דודי גם כן חטף שבץ מוחי לפני שנתיים. שאלתי את אשתו לאחר שראיתי את שאלתך והיא המליצה על התרופה פלאוויקס אשר מונעת קרישי דם. אשתו של בן דודי אומרת שזו תרופה שמצילה את חייו ויותר מזה לפני כמה חודשים הכניסו אותה לסל התרופות כך שהיא גם ממש לא יקרה עכשיו. בנוסף, אני ממליצה לך מהידע שלי על תזונה נכונה, זה תמיד חשוב וחשיבה חיובית כל הזמן. רק בריאות!

הפתרון לסתימת עורק כלשהו בגוף,כולל בעורקי הצוואר

כדור מדלל דם, הנפוץ ביותר אספירין, זה אני לוקח,וחצי מאוכלוסית ארה"ב, כמובן חייבים לקחתו על בטן מלאה,אחרת הוא אוכל את רירית המעי,אני לוקח אספירין 100 כבר תשע שנים, פלויקס כדור דומה, רק רופא רשאי להמליץ על כדור מתאים, כמובן שדרוש גם להוריד קולסטרול לערכים נמוכים ממה קופ"ח כתבה בטופס תוצאות הבדיקה, .יש אוכל בלי כולסטרול ויש גם כדורים בשם סטטינים, גם זה ע"י רופא,לא לשכוח לקחת עם הסטטינים קיו 10 להפחית שומן באופן דרסטי גם ימנע עוד ארוע.כל זה אני עושה,ומצליח יפה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר