---נקודות אור- נר בהיר,לנתיבתי---

אמר ר' נחמן: זה מעשה שלי,וזה מעשה שלו,ומה לנו,לדבר מאחרים?.......תינוק נולד,כשכפות ידיו,קפוצות. כאומר: כל העולם כולו,שלי!... כשיגיע עת פרידתו של האדם,מזה העולם,כפות ידיו,פשוטות. כאומר: יגעתי בעשר אצבעותי,ולא לקחתי עימי לעולמי,מאום!........הבל הבלים,אמר קהלת,על 7 תקופות חייו של האדם. האדם נלחם כל חייו על הגשמיות שתרפד תלאותיו...ומה השיג לעצמו,כל חיי הבלו? -מס' נקודות אור. הקיניין הנצחי,שנקנה והתקבע בנשמתו. זה אורו,העוטף גופו בהילה רוחנית....-נקודות אור=נר בהיר,לנתיבתי. -היש מבין???...../מוקדש לשימי. מאת: צליל........

שלום צליל שלום שימי- חזרתם! פורים שמח הכונו לפסח

צליל אייך ? שמחה לראותך כאן. מה קרה ל ? שימי אתה ממשיך לגלוש בפלנטה , . כל הכבוד סוף שבוע חם וכייפי . סמדר

סמדרייייייייי!

קיויתי שתכנסי לפורום. דרך הסלולאר,אינני רואה את האייקונים/אמוטיקונים שצרפת כאן. אני מנחשת ששאלתך נוגעת לתיבת המסרים. ניסיתי להעזר במישהו,כדי להגיע אלייך,ולמסור לך מסר. כל המסרים שלי אליך,לא מגיעים עדייך. אולי יש לכרטיס שלך,בעיה טכנית?... ולגבי היותי שוב כאן,זה בזכותך! עזרת לי מאוד בתהליך. אני מודה לך מאוד! אוהבת אותך! צליל......

צליל !!!!!!!!!!!

בטעות עשיתי חסימה לאנשי קשר - לא יודעת איך , אבל כבר תיקנתי את זה .... יאללה תפוזה

ליל מנוחה,נשמה אהובה!

שלחתי לך מסר. חסרת לי מאוד! אוהבת אותך! שבת שלום ומבורך! שלך, צליל......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר