---מזללללל טובבבבב--- נולד לי נכד בשעטו"מ. אני סבתא,לראשונה!!!

-בשעות הקטנות של הלילה,בינות השקט והשלוה,המעצימים את ההויה. והמאזינים בקשב רב,לסערת רגשות נוסקות אל על, ולמערבולת ססגונית של מחשבות. אושר ודאגה מהלכים שלובי זרוע. "כי האדם,עץ השדה". כמה יזע ודמעות,נשפכים כנהרות,שעד הרגע האחרון, של האדם עלי אדמות,אינן מתייבשות, על גידול וחינוך הילדים,לתפארת ושושלת אבות. "הזורעים בדמעה,ברינה יקצורו.הלוך ילך ובכה,נושא משך הזרע.בוא יבוא ברינה,נושא אלומותיו". כמה צריך להודות לה',על רוב טובו וחסדו,אשר צר צורה בתוך צורה! אשר נפח נשמה רוחנית,בגוף חומרי! -להיות סבתא לראשונה.איך מכילים את הידיעה והאושר?... "אילו פינו מלא שירה כמרחבי רקיע.ולשוננו רינה כהמון גליו.אין אנו מספיקין להודות לך ה'...". רק מילה אחת קטנה ועוצמתית,ממלאת ישותי באהבה וחמלה,מהדהדת כמנגינה עריבה שמימית. אינה מותירה פינה ריקה- תודה! תודה! תודה! - אבא,אני שלך,באהבה! צליל............

צלילוש יקירה,

שתזכי רק לשמחות, וששום דבר לא יעיב על שמחתך, המון המון,מזל טוב,בר"ח שבט, שיעלה ויפרח, וישגשג מעלה,אוהבת אותך,/ליזו

צלילונת אושר גדול בליבי סימן טוב ומזל טוב יהיה לנו

יהיה רצון שתמיד תישכון השמחה בביתך וכן ירבו, ולנכד הצדיק אאחל "והיה כעץ שתול על פלגי מים".... רו"ח שבט שיהיה חודש מואר ומבורך לך ולכל עם ישראל אמן אוהבת אותך תות

צלילוש יקירה,

שתזכי רק לשמחות, וששום דבר לא יעיב על שמחתך, המון המון,מזל טוב,בר"ח שבט, שיעלה ויפרח, וישגשג מעלה,אוהבת אותך,/ליזו

צליל מזל טוב להלדת הנכד

תחילה נפלאה לחדש נפלא בחדש שבט נישאתי אור ל-ה' ובט"ז שבט נולדה ביתי השניה. גדלוהו באהבה ובנחת ושירבו השמחות במעונכם-אמן!

-בשעות הקטנות של הלילה,בינות השקט והשלוה,המעצימים את ההויה. והמאזינים בקשב רב,לסערת רגשות נוסקות אל על, ולמערבולת ססגונית של מחשבות. אושר ודאגה מהלכים שלובי זרוע. "כי האדם,עץ השדה". כמה יזע ודמעות,נשפכים כנהרות,שעד הרגע האחרון, של האדם עלי אדמות,אינן מתייבשות, על גידול וחינוך הילדים,לתפארת ושושלת אבות. "הזורעים בדמעה,ברינה יקצורו.הלוך ילך ובכה,נושא משך הזרע.בוא יבוא ברינה,נושא אלומותיו". כמה צריך להודות לה',על רוב טובו וחסדו,אשר צר צורה בתוך צורה! אשר נפח נשמה רוחנית,בגוף חומרי! -להיות סבתא לראשונה.איך מכילים את הידיעה והאושר?... "אילו פינו מלא שירה כמרחבי רקיע.ולשוננו רינה כהמון גליו.אין אנו מספיקין להודות לך ה'...". רק מילה אחת קטנה ועוצמתית,ממלאת ישותי באהבה וחמלה,מהדהדת כמנגינה עריבה שמימית. אינה מותירה פינה ריקה- תודה! תודה! תודה! - אבא,אני שלך,באהבה! צליל............

מזל טוב רוב אהבה ונחת

סבתא צעירה אוהבת וחכמה . בנייך זכו , שתיזכי גם את לאושר ונחת ויחסי משפחה טובים וחמים . סמדר .

מזל טוב נשמה, שיהיה בשעה טובה

בחסדיי השם ובהמון הצלחה, שפע ונחת שתזכע לנכד שיהיה אדם גדול בישראל הנכד בטוח זכה בסבתא מדהימה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מזל טוב מכל הלב

מזל טוב ליקרה בייקרות להולדת הנכד משתתף בשמחתך הרבה שתזכי להרבה נכדים

- מזל"ט. שתרווי רק נחת ואושר מהם.

צלילונת מזל טוב .הרבה נחת ושמחה

YES WE CAN ב"ה! הקץ לשלטון המטומטמים.[שנתיים נתנו לחמאס לדמם את שדרות ]

-מעומק נפשי,ומריגשת חום ליבי, מוקירה ברוב תודה,לכל חברי וחברותי היקרים והיקרות.מברכיי הנפלאים!!!

-בדרך,מתל השומר לירושלים.אחרי לילה של שינה קצרצרה,ונסיעה ארוכה,הלוך וחזור. משתפת אתכם,בסגירת מעגל של כאב,ובפתיחת פרק חדש של אהבה וחמלה אין סופית...ר"ח שבט,היה היום. יום של התחדשות וצמיחה חדשה. יום שבו קיבלתי מתנה יקרה-נכדי הראשון! ועוד הרבה מעבר לכך...שלוה נפשית! בדרכי שלי,בחרתי לחפש,למצוא ולראות,את 'העקבות בחול'... בחרתי לראות,שמי שאוחז ידיי,באפלה כבאורה-זה רק, בורא עולם! בלעדי האמונה,הייתי מתרסקת... כיום,אלפי ניגוני שמחה,תודה על ההווה,והודיה על העבר,ותפילת בקשה על העתיד, ממלאים ישותי,בתקוה שלא יפסיק הריקוד הנצחי והמופלא. ריקוד הנשמה! והריקוד הזה,מוקדש לבורא עולם, באהבה! -אלפי תודות לכם! אצלכם,בשמחות! שלכם, צליל........

צליל אחותי מזל טוב יקרה

ריגשת אותי עד צמרמורת, אוהבת אותך ומברכת אותך באהבה אינסופית בקשר יפה ונעים ופתוח ותומך ואוהב ומלטף ומחבק ומנשק עם הרך הנולד עם בתך-אימו עם האב בעלה ...הרבה אהבה ובריאות לכולכם היטבת לתאר במילותייך היפות והעמוקות את הקשר הזה היקר בין המשפחה...את הפלא הזה בהולדת תינוק...שמחה לקרוא על ההודיה שלך לקב"ה...כן תירבו שמחות ואושר וכל טוב.שלך תמיד.

-אחותי.תאומת נפשי,יקירתי!

-את!המטיבה באופן נפלא,לפרוט על מיתרי עומק נשמתי. -את!הדולה ממבועי נפשי,שירה חדשה של הודיה,על אהבתך הטהורה והמופלאה. -את! המזריחה לליבי,אור גדול ובוהק,ברכות מדהימה. -את! שנשמתי כמהה לנשמתך היחודית, באהבה נפש ונשמה, אין סופית. -מצפה ליום שבו תשובי, לארצנו האהובה. בגעגועי אלייך,כלתה נפשי, לחבקך! אוהבת אותך! מאוהבת בנשמתך האצילית! הכי שלך,צליל............

-בסערת רגשותי הגואים,למקרא דברייך,נשמטו איחוליי, לך!

-מעומק הלב,ומתהום הנפש, עולה התפילה החמה: שכל אשר איחלת ותאחלי,יתגשמו אצלך,במלואם, לטובה ולברכה, כפולה ומכופלת. שתזכי לראות,רק נחת ועונג,מילדייך היקרים,הי"ו. -באהבה רבה!!! צליל..........
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר