ואכן הפתעת אותי צליל היקרה ולבקשתך...

בתשובתי הראשונה אכן התעלמתי משאלתך, הבעתי את האני מאמין שלי היום. להביט בחצי הכוס המלאה ולראות כמה מלאה היא. לחייך אל העולם והעולם מחייך בחזרה. אלוהים הביא אותנו לעולם, לחוות חוויות כאילו ואחרות כמעט עד הקצה.....ולא עד הקצה, על מנת ללמד אותנו שיעור נוסף בחיים. הנשמה שלנו נמצאת בגופנו כאן על זמן שאול, לתקן תיקונים מגילגולי עבר וסביר כי עוד נשוב וגם ניפגש לתיקון אחד או שניים נוספים. חוויות ומשברי עבר לא ניתן למחוק וגם לא נכון, הם אלו שהביאו אותנו עד הלום. חישלו ועיצבו את האישיות שלנו, פיתחו את הרגישות שבנו ובנו אותנו כפי שאנו היום. נשאר לנו רק לצפות ולקוות שאת המשברים עברנו ואת החלק הקשה בתיקון תיקנו וכל שנותר לנו בתיקון זה הוא לחוות חוויות מהנות ומענגות. שלך חן.

-חן יפתי!

-נשמה יפה, יש בך! ה'אני מאמין' שלך, הוא של ר' נחמן. המורה הרוחני שלי! דברייך תואמים את דבריו. מקסימה שלי! את יהלום אמיתי! התרגשתי לראות את היופי הפנימי שבך,דרך כתיבת דברייך.(-נחונתי, בראיה מרחבית...תלת מימדית...). מחבקת אותך,בהתרגשות הנפש. שלך. צליל...

תודה יפתי

את מדהימה, עלמת חן, מביעה לא מעט במילים את שאני מרגישה, היהלום הוא את, אוהבת אותך, מודה לך וכל חברי בפורום שקיבלתם אותי, מודה לאלוהים שהוביל אותי אליכם וכך הכרתי אותך, יש בך אנרגיות מדהימות בהן מרגישים למרחקים ומגיעות גם אלי. תודה.

את מרגשת אותי,חן יקרה לי!

-רק רציתי לאמר, שלא תמיד הייתי כך... אני מסתכלת לאחור, ודומעת... ולא ברור לי ממה... דבר אחד אני יודעת בוודאות, כאור השמש בצהריים. ללא ר' נחמן, הייתי כבר מזמן, בין רגבי אדמה... ר' נחמן 'דיבר' אלי בגובה העיניים... 'ליטף' את נפשי המיוסרת בשבעה מדורי גהינום עלי אדמות... והנה אני כאן,מחייכת, אוהבת, מחבקת... הכל בזכותו! הכל שלו! של ר' נחמן, שלי! המורה הרוחני שלי! שריפא אותי וסייע בידי לנסוק לגבהים, להרעיף אהבה,מכח אהבתו. התביני זאת, אחותי היקרה?... צמחתי מאפס...מכלום... והכל מכוחו!!! אוהבת אותך מנשמתי. צליל...

הכל עניין של אמונה צליל

אם אין לאדם אמונה בכוח המוגבל שלו הואלא יכול לקום ולעלות מדרגות = שלבים כמו שחנן כתב לך אני כן יכולה להגיד לך אפילו שאנחנולא מכירות שאני התפתחתי בשנים האחרונות והגעתי למדרגות גבוהות יותר ממה שהייתי ההורות שלי ומה שאני משקיעה ומוכנה ללמוד ולפתח אותי ואת הידלודס שלי לכן הכל ענייןשל אמונה אני החלטתי שאני אאבק עד הסוף למען המטרה שלי והצלחתי זה גם החלטה שאדם לוקח על עצמו כן יש עניין שנקרא זכות הבחירה אדם יכול לצאת מכל המצבים שזבו הוא שוקע אם הוא מחליט על כך ורוצה להיות מסכן ונתמך אז זו בעיה שלו ויש כאלה המון שמאשימים את כולם ולא לוקחים אחריות על עצמם וכאלה שמושיתים להם עזרה והם דוחים אותה ופוגעים .

-חומר למחשבה: 'אהבת ה...יסורים' !?...

-אין אדם שאינו 'נעטף' בסאת יסורים... -לעיתים נדמה, ועוד רגע והנשימה, היתה כלא היתה... -עלטה כבדה חונקת, משתרגת על צוואר... -יאוש תהומי... -על סף החידלון... -מחשבה חולפת: די. הכל נגמר... אין לאן... אין למה...אפסה תקוה... בשבילי,השמש כבר לא תזרח מחר... איה האור בקצה המנהרה...וכו', וכו'... -אין ספור מחשבות הרסניות,המעוותות את תפיסת המציאות... -האם חשבתם פעם, על השאלה הבאה: האם במבט לאחור,אני יכול/ה לראות כמה גדלתי והתפתחתי בעקבות קשיים שהיו? (האם הייתם מוותרים/מוחקים על/את הקשיים?...). מה דעתכם חברים? אשמח לשיתוף פורה ומועיל. שלכם כאן, צליל...

הי צליל אחות יקרה

תמיד מעוררת...תמיד מעמיקה...אוהבת אותך . בדיוק עכשיו קוראת ספרון של רבי נחמן, על הסבל "גן הנשמות" שמו.מומלץ!! מסביר לשם מה הכאב. מהו סבל? מהי מטרתו? כיצד יתכן שסבל זה הוא טוב בעבורינו?ואיך להתמודד? ספר מאוד גבוה...ומדהים!!!

-מאיה מקסימה שלי!

-רק את יודעת, מה מזין את נשמתי; ר' נחמן! ורק את יודעת, מה מטרתי כאן... ורק את, יורדת לסוף דעתי ועומק מחשבותי... -תודה לך נשמתי, על ההמלצה של הספרון. אשיג אותו למעני ולמען כולנו. "כי מן הבאר ההיא, ישקו העדרים"... אוהבת אותך מאוד! שבת שלום ומבורך, מנוחת הנפש והגוף, לך ולכל החברים, ובאי הפורום. הכי שלך. נשיקות וחיבוקים. צליל...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר