- " ילדים הבאים מאהבה". מוקדש לילדיי הנפלאים והמקסימים.- ממני אבא שימי.

" צחוקכם עדיין ניכר לי היטב, והבכי עת עלה החום, בחוליכם. ילדיי האהובים, גדלתם, ואינכם יודעים ממש כיצד, הבאתם את הגאווה, לכזה מימד, של, לאהוב אתכם , עם ברק בעיניים, עם חום של אבא שאינו איתכם, אך לא אבא , שהוא בשמיים." "ובני , אתה כעת במיטתי, את חום גופך, אחוש, הייתי רוצה להיות איתך לעד, ולא למוש. ואתן, הגדולות , כבר יצאתן. היש לעצור את הזמן?, מה עוד אבקש? מה עוד אתן?". " ילדיי שלי, ילדים של אהבה. אוהב אתכם, המון, מבקש עוד קרבה. וכשהערב מעריב, ואתם כולכם כאן לצידי, אוכלים את ארוחת הערב, כלום לא מיידי. החיוך, והמבט , הצחוק שלא נמחה, ילדי אהבה אתם, ילדים של שמחה.". " ילדי אהבה שלי. פרחים של אבא ואמא. מוקיר אתכם, וזוכר היטב את הנתינה. לפניכם דרך מאוד מאוד ארוכה, הממתינה, לרגע בו תנחילו את האהבה שקיבלתם, עם הידיד, עם החבר, עם בן הזוג איתו התרגשתם. המון לא אומר. לא אפציר. גם אם אומר, את כל רגשותיי , לא אכניס בשיר". " ילדי אהבה שלי. שלושה , מיוחדים במינם שהאל נתן לו אותם. פרחי אהבה של אבא ואמא. אוהב אתכם לעד. ולעדי עד". מוקדש לילדיי היפים והמוכשרים, ילדי האהבה שלי - קים - ירין - רוי. ממני לכם. אבא. - שימי.

איזה יופי ... מקסים

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מרגש. העיניים מתמלאות בדוק של שקופות...-תודה,שימי!

ילדים הבאים מאהבה...ילדים הבאים מחיבור נפש,רוח,נשמה וגוף...ילדים הבאים מתוך להט התשוקה...ילדים הבאים מאהבה יומיומית, של נתינה, הכלה, ויתור, הענקה מהנשמה, נשיאה בעול בימים ובלילות, יד ביד מבלי להרפות... ילדים הבאים מתוך הבנה עמוקה לשותפות בבריאה... ילדים הבאים, לא כמובן מאליו...ילדים הבאים,לא מתוך אינטרס נמוך של כבוד ריקני...ילדים הבאים מתוך רצון ושאיפה להשקעה ארוכת טווח... -זו מתנה ע-נ-ק-י-ת !!! שלא כל אחד זוכה, גם אם יש לו ילדים... -שימי. אתה זכית! אני לא...ולמרות הכל, לבורא, להודות-לא אפסיק, ולא אחדול. עד נשימת אפי האחרון... "קטונתי מכל החסדים, ומכל האמת"! -בהערצה, לך, על מה שהינך! חברתך לעט בכל עת. צליל...

הי שימי, יפה כתבת, ריגשת אותי, מאחלת לך כל טוב

מרגש. העיניים מתמלאות בדוק של שקופות...-תודה,שימי!

ילדים הבאים מאהבה...ילדים הבאים מחיבור נפש,רוח,נשמה וגוף...ילדים הבאים מתוך להט התשוקה...ילדים הבאים מאהבה יומיומית, של נתינה, הכלה, ויתור, הענקה מהנשמה, נשיאה בעול בימים ובלילות, יד ביד מבלי להרפות... ילדים הבאים מתוך הבנה עמוקה לשותפות בבריאה... ילדים הבאים, לא כמובן מאליו...ילדים הבאים,לא מתוך אינטרס נמוך של כבוד ריקני...ילדים הבאים מתוך רצון ושאיפה להשקעה ארוכת טווח... -זו מתנה ע-נ-ק-י-ת !!! שלא כל אחד זוכה, גם אם יש לו ילדים... -שימי. אתה זכית! אני לא...ולמרות הכל, לבורא, להודות-לא אפסיק, ולא אחדול. עד נשימת אפי האחרון... "קטונתי מכל החסדים, ומכל האמת"! -בהערצה, לך, על מה שהינך! חברתך לעט בכל עת. צליל...

הי צליל אהובה

לשאוף גבוה ,להסתכל למעלה לשלם...לדעת טוב ורע...לצעוד בלי לפחד לטעות...להיות פנים אל פנים ....להיות בהודיה....להחליט להיות בהודיה על הכל....את מקסימה! ואני מאוד מעריכה אותך על כך.שבוע טוב לך אחות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר