זקוקה לייעוץ...

ענת(כ)

טוב לראות אותך כאן... לא ענית לי למייל האחרון ...

מה זאת אומרת עם הידידה הזאת?

למה התכוונת שעליה הוא לא לוקח אותך?? תפרטי בבקשה....

מה שהתכוונתי לומר..

זה שהידידה הזאת בחיים לא הראתה סימני התעניינות בחבר שלי וככל שאני יודעת היא לא הייתה מאוהבת בו וגם לא מאוהבת בו עכשיו... החלק השני....פעם ידידה אחרת שלו נזקקה לעזרה וחברי הציע לי לבוא גם כדי שלא ארגיש נפגעת....(זה היה ממש בתחילת הקשר)

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

מה זה השטויות האלו???

תתעוררי, ילדונת!!! באיזה סרט את חיה???

כן את שלחת לי רק לא הייתי בטוח -

שתרצי שאציין את הפרט הזה ...הידידות מחייבת ;-) ואפילו זכית לקריאת "וואו" מקסים!!!

ידידות מחייבת להישאר בגדר ידידים...

ולצחוק משטויות כנ"ל המייל הזה ... לצחוק לצחוק לצחוק חחחח ... שבת שלום:-)

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

הוא יכול לבגוד בכל מקום..... גם פה בארץ ערב אחד...

ואם הוא טיפוס כזה טיול בחו"ל לא בדיוק יהיה מה שיגרום לו לעשות זאת. אני מאמינה שהדבר החשוב ביותר במערכת יחסים זה אמון ואם הוא לא קיים משהו במערכת היחסים לא תקין. אני לא יודעת אם הגישה שלי תעמוד במבחן המציאות כי אני בטוחה שאני אקנא. ומאוד. אבל זה מה שאני חושבת: אמנם זה לא רגיל וקשה לקבל את הרעיון אבל אם אני לא יכולה לנסוע איתו מכל סיבה שהיא אני לא אצפה שהוא יישאר כאן בארץ בגללי. מגיע לו לטייל ולבלות, והייתי מעדיפה שהוא יעשה את זה עם ידידה שלו שנמצאת שם כבר כמה שנים ועדיין לא קרה איתה כלום, מאשר שייסע לבד. מיטל

אני לא נוסעת איתו כי בואי נגיד שלא ממש הוזמנתי הידידה שלו הציעה לו את הנסיעה....לא כי אני לא יכולה

במקרה הזה .......

למה מי היא חושבת שהיא !!!!!!!!!!! ומי הוא חושב שהוא לשקול את זה בלי לברר בכלל אם את יכולה/רוצה לבוא ????!!!!!! אין מצב בשום פנים באופן שהייתי נותנת לו לנסוע !

זקוקה לייעוץ...

אני לא רוצה להלחיץ אותך אבל

גם חבר שלי נסע לטיול עם ידידה, ושבוע אח"כ נפרדנו ביוזמתו הדברים האלו לא טובים בשבילך, תתנגדי כמה שאת יכולה ואם הוא רוצה להיות איתה שיהיה איתה אבל הוא לא יכול לחיות את הרווקות ואת הזוגיות במקביל, זה הלקח שלי. אגב, גם לי היה ידיד שהיה לוקח אותי לכל מיני מקומות ואני בשיא התמימות חשבתי שזה רק ידידותי כי הייתה לו חברה איזה 100 שנה והוא גר איתה. אבל הוא הוכיח לי סופית שאין דבר כזה ידידות כשניסה כל מיני דברים איזה ערב אחד ואני הייתי צריכה להזכיר לו שיש לו חברה..
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר