זקוקה לייעוץ...

אין בעיה אני אחזור ואספר מה נגמר בסוף......

זה מפחיד אותי...

היי WALKING AWAY יקר...האם תהיה מוכן להסביר בעצם מה קרה לך שם..זתומרת היית בחו"ל עם ידידה כשהייתה לך חברה בארץ..?זה לא שאני לא בוטחת בחבר שלי אני כן...ותראה הוא נפגש עם הידידה הזאת גם בארץ...הוא מכיר אותה הרבה זמן לפני שנהינו זוג....והוא מאוד פתוח איתה וקרוב אליה...למרות שבזמן האחרון הם לא מתראים הרבה...אני מניחה שזה בגלל שרוב הזמן הוא איתי....ונכון שאם הוא היה רוצה להתפרפר איתה הוא לא צריך לטוס איתה לחו"ל בשביל זה....אבל בכל זאת אני מפחדת שכמו שאתה אומר...משהו בחו"ל יעשה את שלו.....

אני רוצה להקשות

יש מצב שתסעי איתו ביחד? באשר אליי לא הייתה לי חברה בזמן הזה, רק רציתי להדגיש גם כשחושבים "מה איתה?? ממש אין סיכוי היא ממש כמו אחותי" ולידיעתך לא רק בחו"ל גם באילת זה קרה לי, האוויר, האווירה שוב לא יודע מה ההסבר אבל זה קורה לרבים וטובים.

גם עקרבית וגם מרוקאית חחחח ...

וואלה לא חשבתי על זה חחח מכירה ברור , אני שלחתי לך שכחני :)

כן את שלחת לי רק לא הייתי בטוח -

שתרצי שאציין את הפרט הזה ...הידידות מחייבת ;-) ואפילו זכית לקריאת "וואו" מקסים!!!

את המשפט הידוע את מכירה? been ther do that!

חמודה, גם אני הייתי שם וזאת הבעיה בגלל זה אני מציעה לך!!!! אל תחזרי על טעויות של אנשים מנוסים כבר, חבל על הכאב שלך !!! פשוט תסבירי לו שלך יש גבולות!!!!!! אני מאמינה שאם תציגי לו את זה באור שהוא לא היה רוצה לחשוב על איך את מעבירה לילה עם "ידיד" שלך ועוד בחו"ל... והוא לא יודע ורואה אותך!!!! זה הכל !!! ב - צ - ל - ח - ה !!!!! תספרי לי מה הוא אמר!!!!!

אם אפשר בקשה קטנה....

אני יודעת שזה נשמע סופר חטטני..אבל אמרת שזה קרה גם לך זה יהי נורא לבקש ממך לדעת מה קרה שם...?אם תגידי לא אני מבינה לגמרי.... זה היה כמו המצב שאצלי?החבר שלך אהב אותך ברמות מטורפות ולא העלית על דעתיך שמשהו יקרה בינו לבין הידידה ולא היה נראה בכלל שהיא רוצה אותו כי הם ידידים כבר המון זמן גם שלא הייתם חברים....

אני רוצה להקשות

יש מצב שתסעי איתו ביחד? באשר אליי לא הייתה לי חברה בזמן הזה, רק רציתי להדגיש גם כשחושבים "מה איתה?? ממש אין סיכוי היא ממש כמו אחותי" ולידיעתך לא רק בחו"ל גם באילת זה קרה לי, האוויר, האווירה שוב לא יודע מה ההסבר אבל זה קורה לרבים וטובים.

לא נראה ...

לא נראה לי שאני אסע איתו כי א. לא הוא העלה את הנסיעה....אלא הידידה ולא ממש הוזמנתי... ב. אני לא רוצה שתעלה אפילו המחשבה שאני מצטרפת בתור איזו משגיחה על הנעשה.... שיראה כאילו אני מנסה להידחף בין הידידות שלהם .....

כן מובן והגיוני

ולאחר ששמעת את התגובות שלנו מה בדעתך לעשות?

אה.. שכחתי את מוזמנת להיות , ולהתערות כאן בפורום, החברה מקסימים-

מה דעתך?

אם אפשר בקשה קטנה....

אני יודעת שזה נשמע סופר חטטני..אבל אמרת שזה קרה גם לך זה יהי נורא לבקש ממך לדעת מה קרה שם...?אם תגידי לא אני מבינה לגמרי.... זה היה כמו המצב שאצלי?החבר שלך אהב אותך ברמות מטורפות ולא העלית על דעתיך שמשהו יקרה בינו לבין הידידה ולא היה נראה בכלל שהיא רוצה אותו כי הם ידידים כבר המון זמן גם שלא הייתם חברים....

חמודה....

אני לא אכנס כל כך לפרטים אבל .... הוא הכין אותי מהתחלה שהיא קרציה ושהם ידידם המון שנים.. ושאני אקבל זאת.. אני הייתי בדיוק כמוך.... ליברלית וכו'.... אל תפלי!!! ככה אנחנו 7 שנים ביחד.... בחודשיים הראשונים היא ניסתה להפריד בינינו, ודי עשתה תחרות איתי עליו. הוא עשה הרבה שגיאות בקשר אליה.. כמו: פעם אחת היינו אצל חברה שלי לפני שהלכנו לסרט ופתאום היא התקשרה והתחילה לבכות לו הוא כמובן הלך אליה וחזר אלי לפני הסרט שכולו עצבני.. ובמשך כל היצאיה רבנו ולבסוף הוא הסכים לומר שבגללה הוא עצבני כי היא קראה לו סתם.. וכן הוא הודה בפני שהיא מאוהבת בו!!! על הטעות הזאת הוא חזר פעמיים... לאט לאט הראתי לו כמה היא מגעילה וצבועה והוא למד להכיר גם כן.. עזבי שעד היום היא נמצאת בחיינו לא בתור ידידה טובה שלו אלא בגלל שתגלגלו החיים והם עובדים באותה חברה... החיים לא קלים אבל את צריכה לעמוד על שלך... את יכולה לסמוך עליו תמיד... תלמדי לכל החיים אל תראי שאת בוטחת ב 100% להפך שלא יקח אותך כמובן מאליו תהיה קשה קצת! על בחורות בחיים לא!!!!!!!!!

אה.. שכחתי את מוזמנת להיות , ולהתערות כאן בפורום, החברה מקסימים-

מה דעתך?

לאור כל התגובות...

לצערי אני עדיין מבולבלת מהמצב כולו....נראה לי שאני באמת אסביר לו שזה טיפה מפריע לי....מקווה שהוא לא יקבל את זה בצורה לא טובה...ושיבין אותי...מה הוא יעשה עם זה זאת באמת החלטה שלו כי אני לא אכריח אותו לא לנסוע אני גם לא רוצה להגיד לו מה לעשות רק שיידע איך זה גורם לי להרגיש...בכל מקרה אני אעדכן מה קורה..... רק שאלונת נוספת מה אתם ממליצים שאני אדבר איתו עכשיו או לחכות עד שהנושא יעלה שוב כי הוא ממש דיבר איתי על זה רק פלט את המשפט והעביר נושא.....מה אתם אומרים? בקשר לחברי הפורום הם בהחלט נחמדים.....וכן אני אשמח להתערות בפורום....

חמודה....

אני לא אכנס כל כך לפרטים אבל .... הוא הכין אותי מהתחלה שהיא קרציה ושהם ידידם המון שנים.. ושאני אקבל זאת.. אני הייתי בדיוק כמוך.... ליברלית וכו'.... אל תפלי!!! ככה אנחנו 7 שנים ביחד.... בחודשיים הראשונים היא ניסתה להפריד בינינו, ודי עשתה תחרות איתי עליו. הוא עשה הרבה שגיאות בקשר אליה.. כמו: פעם אחת היינו אצל חברה שלי לפני שהלכנו לסרט ופתאום היא התקשרה והתחילה לבכות לו הוא כמובן הלך אליה וחזר אלי לפני הסרט שכולו עצבני.. ובמשך כל היצאיה רבנו ולבסוף הוא הסכים לומר שבגללה הוא עצבני כי היא קראה לו סתם.. וכן הוא הודה בפני שהיא מאוהבת בו!!! על הטעות הזאת הוא חזר פעמיים... לאט לאט הראתי לו כמה היא מגעילה וצבועה והוא למד להכיר גם כן.. עזבי שעד היום היא נמצאת בחיינו לא בתור ידידה טובה שלו אלא בגלל שתגלגלו החיים והם עובדים באותה חברה... החיים לא קלים אבל את צריכה לעמוד על שלך... את יכולה לסמוך עליו תמיד... תלמדי לכל החיים אל תראי שאת בוטחת ב 100% להפך שלא יקח אותך כמובן מאליו תהיה קשה קצת! על בחורות בחיים לא!!!!!!!!!

את בהחלט צודקת..

אצלי רק הוא בחיים היא לא הראתה שום סימן של רצון...עד כמה שאני יודעת היא לא מאוהבת בו ולא הייתה גם..ולרוב הוא לא עוזב אותי והולך להיות עם ידידות...ואם זה משהו דחוף הוא גם מציע לי לבוא איתו....כמו שקרה פעם (אבל לא אם הידידה הזאת...)

לאור כל התגובות...

לצערי אני עדיין מבולבלת מהמצב כולו....נראה לי שאני באמת אסביר לו שזה טיפה מפריע לי....מקווה שהוא לא יקבל את זה בצורה לא טובה...ושיבין אותי...מה הוא יעשה עם זה זאת באמת החלטה שלו כי אני לא אכריח אותו לא לנסוע אני גם לא רוצה להגיד לו מה לעשות רק שיידע איך זה גורם לי להרגיש...בכל מקרה אני אעדכן מה קורה..... רק שאלונת נוספת מה אתם ממליצים שאני אדבר איתו עכשיו או לחכות עד שהנושא יעלה שוב כי הוא ממש דיבר איתי על זה רק פלט את המשפט והעביר נושא.....מה אתם אומרים? בקשר לחברי הפורום הם בהחלט נחמדים.....וכן אני אשמח להתערות בפורום....

דעתי לו לדחות...

אל תדחי תדברי עכשיו... הרבה פעמים אני דחיתי וחבר שלי אמר לי למה את מחכה לרגע האחרון להעלות דברים. הרבה פעמים אנחנו נורא מפחדים מהתגובות שלהם ולבסוף אנחנו אוכלים אותה... את צריכה ללמוד לחשוב גם על עצמך..., אם את מדברת איתו ומספרת לו מה את מרגישה .. ואת שמה לב שזה לא כל כך מעניין אותו שימי לב שיש לך נורה אדומה כי את צריכה לבוא קודם!!! כמובן שלא תחסמי אותו, ואם הוא רוצה ליסוע איתה לבריאות.. רק שתדעי שאצלי זה כבר כל גבול!!!

אין בעיה אני אחזור ואספר מה נגמר בסוף......

תענו ממש דחוף!!!

היי אני שירה ואני בת 21 אני חייבת יעוץ אין לעשות רושם על בנים ואיך להכניס אותם למיטה...אני פשוט חולה על 0ק0 ואני 0ק0ית בלב ובנשמה אבל אני לא מצליחה להכניס בנים למיטה וזה ממש מבאס אותי,היה לי חבר ממש חמוד אבל הוא לא הצליח ללמוד פה אז הוא עזב את הארץ והוא היה ממש חמוד ותמיד שעשינו 0ק0 תמיד אבל תמיד הוא היה נוגע לי בציצי ואומר: איזה ציצי גדול ומלא מלא חלב טהור. וגם תמיד הוא אמר:איזה כוס מלא פיפי.וגם:איזה כוס מדהים ועשיר יש לך. ואני תמיד רק הייתי אומרת לו:הבולבול שלך מטריף אותי.אני משוגעת על הבולבול שלך.אם תעזוב איך אני ימצא משהו כזה 0ק0י כמוך עם בולבול כזה משגע. תמיד כשעשינו 0ק0 השתנו אחד על השני כי לא רצינו ללכת באמצע 0ק0 להשתין.הוא גם תמיד היה מכניס את האצבעות שלו לתוך הכוס והיה מוציא כל מיני פרורים לבנים.אני תמיד הייתי לוקחת לו את הבולבול והייתי משתינה על הבולבול שלו.ואם הוא היה צריך להשתין תמיד לקחתי לו את הבולבול ושהוא ישתין לי על כל הגוף.הוא לפעמים היה אומר לי לשכב על המיטה ואז הוא היה עומד ומשתין לי בין הציצי,או שהיה מכניס את הבולבול שלו בין הציצי שלי ועולה ויורד.זה תענוג.אני פשוט יום וליל בוכה ומבקשת שיחזור. ועכשיו אני לא מצליחה למצוא חבר כמו אותו חבר קודם שהיה לי ואני לא רוצה להגיד את השם שלו.

לאור כל התגובות...

אני מציע

לנהוג בזהירות ובחכמה. קצת קשה לי להכנס לראשה של אשה אולי הבנות יציעו איך לומר (מה) ומתי... בנות מתוחכמות בנושא הזה ...לדעתי..

את בהחלט צודקת..

אצלי רק הוא בחיים היא לא הראתה שום סימן של רצון...עד כמה שאני יודעת היא לא מאוהבת בו ולא הייתה גם..ולרוב הוא לא עוזב אותי והולך להיות עם ידידות...ואם זה משהו דחוף הוא גם מציע לי לבוא איתו....כמו שקרה פעם (אבל לא אם הידידה הזאת...)

מה זאת אומרת עם הידידה הזאת?

למה התכוונת שעליה הוא לא לוקח אותך?? תפרטי בבקשה....

ייעוץ

כאחד שהיה פעמים רבות בחו"ל לבד, ועם ידידה .. לעיתים קורה משהו אפילו שזה לא מתוכנן, מן הרגשת חופש באוויר מתבשל משהו שאיני יודע להסביר ...והידידה שאף פעם לא חשבתי לעשות איתה סקס, אנו מוצאים את עצמנו משוחררים מכל עכבות וההמשך ידוע.... ולאחר מכן, כשהוא חוזר יתכן,, אחת מהשתיים,, או שהוא מספר, או שהחוויה ננעלת בתוכו,, ומה את אמורה לעשות...? לכן אל תסכימי בשום פנים ואופן!

חו"ל? ידידה? !!!!

היי ממש לא נשמע לי רעיון טוב, זה מתכון בטוח לסרטים ובלגן. כמו walking, גם אני מסכימה שחו"ל עושה לך דברים משוגעים. וגם אם לא, ואני בטוחה שחבר שלך בחור מקסים, אבל ההרגשה לא נעימה. חשד, ציפיות, סרטים, מחשבות... ראיתי שביקשת סיפורים אישיים, אז אני יכולה רק לומר ש-כן! בהחלט יש מצב שיש ידידה בתמונה, שהחבר אומר שאין מצב שעולם שהוא יהיה אתה, ואת גם מרגישה את הידידות האפלטונית ביניהם, והפלא ופלא, פתאום יש סיטואציה, והחבר שלך, שאוהב אותך כל כך מועד חזק, ועושה מעשה פוגע וקשה. אני בוחרת שלא לפרט כי זה מקרה שקרה לי לפני למעלה משנה, והיום אני במקום אחר, אחרי הרבה זמן התגברות, אבל מה שאני אומרת- עדיף להמנע מסיטואציות בהן עומדים למבחן, אם זה לא הכרחי... בהצלחה כ.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר