זקוקה לייעוץ...

אל תשכח שאתה ביקשת את זה ...

הייתי מעיפה אותו מכל המדרגות ... (רצוי שיהיה לפחות 100 כאלה ..:) בועטת בו חזק חזק , משאירה לו סימן כחול שהוא לא יישכח אותי:) ואז אומרת לו שמבחינתי הוא יכול להישאר בחו"ל עם ה"ידידה" .. כי בשבוע הזה שהוא יהיה שם כבר אני אספיק לשכוח אותו כ"כ מהר מרוב שהוא לא חשוב לי חחחח :) וממשיכה הלאה בחיי ...:-)

את מרוקאית עכשיו אני בטוח

והוספי מזל עקרב אז בכלל כדאי לתפוס מרחק ;-) #### קראתי באי-מייל משהו חמוד על נושא "הידידים" מכירה את זה?

אבי הגעתי!!!! שלחתי מייל....

אני חושבת שיש פה אנשים שהם יותר מידי תמים!!!! אין דבר כזה... חבר וחברה צריכים לבלות ביחד בחו"ל נקודה כמו שלא הייתי רוצה שהוא ילך איתה לצימר בצופן!!! פתאום שזה קרוב זה יותר מוזר.... נכון?? מה אני אגיד לכם אצלי זה לא מקובל וכמו שכבר ציינתי ... עזרתי אלייך היא פשוט תשאלי אותו מה הוא חושב..??? אם הוא עונה מה בכיף תסעי... תדעי ישר שהוא מנסה לחפות על צעדיו בזה שהוא לא חוסם אותך.. אם הוא לא מראה סמיני קנאה.. תפתחי את העיניים מותק, משהו פה מסריח!!!!

אסתי .... שלחת מייל על הכיפאק-רק שוואלה החליטו שהמייל שלך לא צריך להגיע אליי!

הוואלה האלה , מה יהיה איתם בסוף - המייל שלך לא הגיע מותק!

הודעה לאבי!! אז... אבי מותק! תביא מקום אחר שאליו אני יכולה לרשום...

מייל אחר שלי.. esty_schwartz@yahoo.com

והוספי מזל עקרב אז בכלל כדאי לתפוס מרחק ;-) #### קראתי באי-מייל משהו חמוד על נושא "הידידים" מכירה את זה?

אני לא.... אשמח לקרוא אפשר?

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

ייעוץ

כאחד שהיה פעמים רבות בחו"ל לבד, ועם ידידה .. לעיתים קורה משהו אפילו שזה לא מתוכנן, מן הרגשת חופש באוויר מתבשל משהו שאיני יודע להסביר ...והידידה שאף פעם לא חשבתי לעשות איתה סקס, אנו מוצאים את עצמנו משוחררים מכל עכבות וההמשך ידוע.... ולאחר מכן, כשהוא חוזר יתכן,, אחת מהשתיים,, או שהוא מספר, או שהחוויה ננעלת בתוכו,, ומה את אמורה לעשות...? לכן אל תסכימי בשום פנים ואופן!

אני לא.... אשמח לקרוא אפשר?

כן ..בדרך לתיבת הדואר שלך..

הודעה לאבי!! אז... אבי מותק! תביא מקום אחר שאליו אני יכולה לרשום...

מייל אחר שלי.. esty_schwartz@yahoo.com

הנה תיבת הדואר החדשה שלי....

avigoldstein@coolmail.co.il

כן ..בדרך לתיבת הדואר שלך..

תודה רבה!!!

שלחתי לך תגובה למקרה ולא קיבלת: אני חושבת שסיכמת יפה את דעתי בנושא... ידידות אפלטונית... קשר זה מתחיל ונגמר בגלל שאחת הצדדים רצה משהו אחר!!!

הנה תיבת הדואר החדשה שלי....

avigoldstein@coolmail.co.il

מייל כבר מזמן אצלך!!!

גם עקרבית וגם מרוקאית חחחח ...

וואלה לא חשבתי על זה חחח מכירה ברור , אני שלחתי לך שכחני :)

ייעוץ

כאחד שהיה פעמים רבות בחו"ל לבד, ועם ידידה .. לעיתים קורה משהו אפילו שזה לא מתוכנן, מן הרגשת חופש באוויר מתבשל משהו שאיני יודע להסביר ...והידידה שאף פעם לא חשבתי לעשות איתה סקס, אנו מוצאים את עצמנו משוחררים מכל עכבות וההמשך ידוע.... ולאחר מכן, כשהוא חוזר יתכן,, אחת מהשתיים,, או שהוא מספר, או שהחוויה ננעלת בתוכו,, ומה את אמורה לעשות...? לכן אל תסכימי בשום פנים ואופן!

זה מפחיד אותי...

היי WALKING AWAY יקר...האם תהיה מוכן להסביר בעצם מה קרה לך שם..זתומרת היית בחו"ל עם ידידה כשהייתה לך חברה בארץ..?זה לא שאני לא בוטחת בחבר שלי אני כן...ותראה הוא נפגש עם הידידה הזאת גם בארץ...הוא מכיר אותה הרבה זמן לפני שנהינו זוג....והוא מאוד פתוח איתה וקרוב אליה...למרות שבזמן האחרון הם לא מתראים הרבה...אני מניחה שזה בגלל שרוב הזמן הוא איתי....ונכון שאם הוא היה רוצה להתפרפר איתה הוא לא צריך לטוס איתה לחו"ל בשביל זה....אבל בכל זאת אני מפחדת שכמו שאתה אומר...משהו בחו"ל יעשה את שלו.....

כנסי לפה רגע.....

אני באמת מנסה להבין מה את מנסה להוכיח לעצמך בגבורתך!!!! למה את לא מתייחסת לכל מה שכתבנו לך פה??? את רוצה סתם להכאיב לך???? אמרתי לך הדרך הכי טובה היא פשוט להתאמת איתו ולספר לו מה את מרגישה וזהו!!!! זה רק יהיה טוב לך, ככה את תדעי גם איפה את עומדת ביחסים האלה ומה מידת החשיבות שלה!!! לא יודעת, את לפי דעתי רוצה להמשיך במשחק של החברה התומכת והמבינה ובעצם נדפקת ... תפסיקי לדון איתנו אנחנו מייעצים לך, אבל התשובות למה שאת מרגישה? ואיך להתמודד איתם? ומה לעשות? הם אצלך ואצל החבר. תדברי איתו אל תסתירי....(מנסיון!!!) אח"כ רק כואב ובסוף אחרי שנותנים יותר מידי חופש ורק אח"כ מדברים בעצם אין כבר מה לעשות כי לא אוהבים (הבן זוג) את הבנאדם שפתאום יש לו דרישות, ורגשות ולא מוצא חן בעיניו משהו... למה? כי קודם לא הפריע !!! בחיי , אל תעשי לך עוול כי אחרי שתפגעי או שתדברי והיה מאוחר כבר זה יהיה כרוך בכאב שלך!!!! תספרי לי מההחלטת,ומה קרה???

ברור שאני אדבר איתו....

אבל בכל זאת אחר כך הוא עוד יבוא אליי בפרצופים על זה שאני קנאית ואני הורסת לו את היחסים עם הידידה וגם עד עכשיו הייתי מאוד לא כזאת.....ומאוד תומכת ומבינה....בגלל זה אני חוששת....כי עד עכשיו הוא מכיר אותי לא כמישהי שתמנע ממנו בילויים על ידידים וידידות...

את המשפט הידוע את מכירה? been ther do that!

חמודה, גם אני הייתי שם וזאת הבעיה בגלל זה אני מציעה לך!!!! אל תחזרי על טעויות של אנשים מנוסים כבר, חבל על הכאב שלך !!! פשוט תסבירי לו שלך יש גבולות!!!!!! אני מאמינה שאם תציגי לו את זה באור שהוא לא היה רוצה לחשוב על איך את מעבירה לילה עם "ידיד" שלך ועוד בחו"ל... והוא לא יודע ורואה אותך!!!! זה הכל !!! ב - צ - ל - ח - ה !!!!! תספרי לי מה הוא אמר!!!!!

אין בעיה אני אחזור ואספר מה נגמר בסוף......

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר