מתגעגת...

מתגעגת...

אז ככה בקשר להודעה שהשארתי על החבר שלי לשעבר... היינו חודשיים בערך ביחד ולא הרגשתי ממש שהוא מפנק אותי... ביומולדת שלי הוא לא בא בגלל שידידה שלו עשתה תאונה והוא הלך לבקר אותה. בסוף כשכולם כבר הלכו הוא בא מתחת לבית שלי ואמר שהוא מצטער (הביא לי גם מתנה) וכ"ו... לא ממש אהבתי את הרעיון זה ממש עיצבן אותי ובעיקר פגע בי. שלושה ימים אח"כ שוחחתי איתו ואמרתי לו שאני רוצה לחתוך והוא גם אמר לי שהוא שם לב שאנחנו לא על אותו גל ... זהו בערך בקצרה אני מתלבטת אם להתקשר או לא מה אני יגיד לו? על מה אדבר איתו?

זה בדיוק המבחן שלכם...

אם השיחה תזרום,ויהיה על מה לדבר (תרתי משמע), אז הכל באמת בסדר. ואם לא,אז לא. סיכוי של 50:50 בהצלחה

החלטה שלך...

אם להתקשר אליו או לא !! בכל מקרה, אם יש דברים שמפריעים לך, אני מציע לך פשוט לומר אותם... (בד"כ אנחנו הגברים לא מבינים רמזים ;) )

אולי אתם באמת

לא על אותו הגל. אני לא חושבת שיש לך על מה להתקשר לדבר איתו כי רצית לחתוך, ואם סתם אמרת את זה כדי לנסות לעורר איזשהו שינוי, אז תתקשרי ותגידי לו ששנית את דעתך.

אולי אתם באמת

לא על אותו הגל. אני לא חושבת שיש לך על מה להתקשר לדבר איתו כי רצית לחתוך, ואם סתם אמרת את זה כדי לנסות לעורר איזשהו שינוי, אז תתקשרי ותגידי לו ששנית את דעתך.

רחלי...

בד"כ הייתי אומרת לחברה לנסות לשכוח ולהמשיך הלאה, אבל במקרה שלך (אני אומנם לא הייתי בזוגיות שלכם), אבל יש מקום לנסות שוב, בייחוד אם את מתגעגעת אליו. ולדעתי, הוא התנהג בסדר ביום הולדת שלך, בכל זאת ידידה שלו עברה תאונה..... אז תתקשרי, מקסימום הוא יגיד לך שלא. לפחות לא תחשבי אח"כ 'מה היה קורה איתו אם....' בהצלחה! ותעדכני אותנו

אני מציעה להתקשר

אין יותר גרוע מלסיים ככה קשר, בהרגשת החמצה והיסוס. תזמי שיחת טלפון קלילה, סתם לשאול מה שלומו. לגיטימי. ואז, כדרך אגב, תעברי לנושא הזה.. ותראי מה הוא מרגיש כלפיך היום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר