חבר שלי עזב אותי ולא אמר לי למה ואני בדכאון

מה עושים אייך מגלים מה יש לו בראש אלי

אני רוצה שחבר שלי לשעבר יחזור אלי ויש לו חברה אחרת מה אני עושה

אייך אני ישלוט בגבר הזה

אם הוא עזב אותך וכבר יש לו חברה ..

אז כנראה שהוא לא מעוניין , תמשיכי הלאה עם כל הכאב אין מה לעשות , לא כדאי לחכות למישהו שכבר לא רוצה אותך יותר, כואב אבל אמיתי ...

יעריתוש'...

אני פשוט אוהבת את התגובות שלך... את עונה כל כך מהר ואמיתי... :-)

מצטערת לשמוע ....

מתי זה קרה ? וכמה זמן יצאתם ביחד ? בת כמה את? רק שתדעי ... את לא יכולה לדעת מה עובר לו בראש אבל לפחות לדרוש ממנו שיתן לך סיבה , גם לי לפני חודש חבר שלי נפרד ממני ככה פתאום והקשר ביננו היה מצוין ולא הבנתי למה בהתחלה הייתי בשוק ולא הבנתי מה קרה הוא סתם זיין תשכל ולא אמר לי למה , אחרי כמה ימים הייתי חייבת תשובה כי לא הבנתי למה ולכן גם קיוותי שיחזור אליי אז התקשרתי וביקשתי הסבר , ושוב לא ממש קיבלתי תאמת אלא סתם זיוני שכל , אז ככה שאני יכולה לשער ... ואני מניחה שגם את יכולה לשער מה הסיבה שבגללה הוא עזב אותך ,,, . עם כל הכאב שאת מרגישה כעת תאמיני לי שזה יעבור עם הזמן כי הזמן מרפא תכאב , ואם הוא עזב אותך ככה בלי הסבר והלך עם מישהי אחרת אז הוא סתם שמוק והוא לא ראוי לך , ובטח לא שווה שתהיי בדכאון בגללו . את עוד תעברי ממנו הלאה ותביני שזה לטובה בסוף למרות שעכשיו כל מה שאת רוצה שהוא יחזור ... אבל במקומו יבוא בחור אחר מתןק וטוב שלא יפגע בך כפי שהשמוק הזה פגע בך. אני מאחלת לך רק טוב ... ואל תנסי לחפש סיבות ,,כי לא תמיד יש יתכן שהוא פשוט שמוק מה שאופייני לגברים רבים . בהצלחה ושתהיי שמחה ....הלוואי ... אחינור

יעריתוש'...

אני פשוט אוהבת את התגובות שלך... את עונה כל כך מהר ואמיתי... :-)

תודה ממי ----------->

העלית לי חיות וחיממת לי את הלב ... תודה ! :-)

חיות = חיוך כמובן ...

אייך אני ישלוט בגבר הזה

הוא לא שווה שתרדפי אחריו

אם הוא קם ועזב בלי שום הסבר, הוא פחדן... הוא לא שווה את המאמץ שלך לנסות להחזיר אותו אליך. תראי גם אני עברתי את זה לפני שנה ו... זה כואב אבל אין מה לעשות, יש אנשים פחדים שאין להם את האומץ לבוא להגיד את האמת בפנים, הם מעדיפים לברוח. אני עד היום מדי פעם מקבלת מייל או טלפון עם הסבר מפגר אחר וממש לא מתיחסת אליו, אני יודעת היום שמגיע לי יותר, וגם לך... תהי חזקה עם חוסר הנעימות במצב הזה גם אם יום אחד הוא ינסה להסביר לך תדעי עם מי יש לך עסק, פשוט תעביר הלאה.

לשלוט ? לעולם אל תנסי לשלוט זה ירחיק אותו לעולמים וגם לא ניתן לשלוט

אלא אם את מכינה לו שחור (שיקוי אהבה:)

מה שיש לעשות:

1. להתעצבן עליו בטירוף 2. לכעוס 3. לתכנן נקמה 4. להיות בדיכאון 5. להתחיל להתאושש 6. לאהוב את עצמך מחדש ולגלות שאפשר גם לבד 7. לעבור הלאה. בהצלחה!!!

אייך אני ישלוט בגבר הזה

את פשוט לא.

הוא לא שווה שתרדפי אחריו

אם הוא קם ועזב בלי שום הסבר, הוא פחדן... הוא לא שווה את המאמץ שלך לנסות להחזיר אותו אליך. תראי גם אני עברתי את זה לפני שנה ו... זה כואב אבל אין מה לעשות, יש אנשים פחדים שאין להם את האומץ לבוא להגיד את האמת בפנים, הם מעדיפים לברוח. אני עד היום מדי פעם מקבלת מייל או טלפון עם הסבר מפגר אחר וממש לא מתיחסת אליו, אני יודעת היום שמגיע לי יותר, וגם לך... תהי חזקה עם חוסר הנעימות במצב הזה גם אם יום אחד הוא ינסה להסביר לך תדעי עם מי יש לך עסק, פשוט תעביר הלאה.

אני מסכימה איתך במאה אחוז....

באמת אין טעם לרדוף אחריו. הוא את הבחירה שלא עשה,הפסיד אותך,ובמידה והוא יחליט שהוא טעה...בלה,בלה.... אז אולי,אם יהיה לו הסבר משכנע... (למרות שאני לא הייתי קונה את זה) תמשיכי בחיים שלך,עם כל הכאב,וכמו שאומרים,הזמן עושה את שלו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר