אהלן לכולם!!! אולי חצי שנה לא הייתי כאן...

אני רואה שיקירי OASIS כבר לא כאן... אבל יש עוד שמות מוכרים. אז מה נשמע?!

נ.ב אני רואה שמישהו כאן

היה בצימר המערה- בהמלצתי!!!

הכל טוב.

אני רואה שבזמן האחרון הרבה ילדים אובדים חוזרים לפורום...

ליאורררררה ...

מה נשמע ? הכל טוב ? טאיך הלימודים ? עדיין מבלה הרבה בספריה ? מה חדש ? מה עם החבר ? מה גרם לך להיעלם לחצי שנה ...? סליחה על ההפצצה , פשוט לא בא לי שתברחי עוד פעם לפני שאני אדע כל מה שקורה איתך ... :) אצלי הכל בסדר , הכל דבש , הייתה לי יומולדת לפני שבוע ... וזהו... שיהיה לך יום קסום והמשך מוצלח ופורה מבחינת לימודים והכל .. :)

כמו בחלילן מהמלין...

כולם מתקבצים פתאום.... גם אני הופעתי אתמול אחרי תרדמת חורף ארוכה..... (בעצם קיץ אבל מי סופר :) אז מה שלומנו ליאורה?

ליאורררררה ...

מה נשמע ? הכל טוב ? טאיך הלימודים ? עדיין מבלה הרבה בספריה ? מה חדש ? מה עם החבר ? מה גרם לך להיעלם לחצי שנה ...? סליחה על ההפצצה , פשוט לא בא לי שתברחי עוד פעם לפני שאני אדע כל מה שקורה איתך ... :) אצלי הכל בסדר , הכל דבש , הייתה לי יומולדת לפני שבוע ... וזהו... שיהיה לך יום קסום והמשך מוצלח ופורה מבחינת לימודים והכל .. :)

שינית את השם?

אז מגיע לך מזל טוב... לגבי השאלה אם אני בספריה הרבה, אז אני כותבת כעת בעודי בספריה, אבל לא כי אני כזאת חרשנית, אלא יותר כי יש לי שעה חופשית ואני גולשת להנאתי בנט. אני שנה שלישית כבר, ורואה את הסוף...

כמו בחלילן מהמלין...

כולם מתקבצים פתאום.... גם אני הופעתי אתמול אחרי תרדמת חורף ארוכה..... (בעצם קיץ אבל מי סופר :) אז מה שלומנו ליאורה?

הכל מעולה!

עברתי לגור עם חבר שלי בראשון לציון, אני לומדת ועובדת, והחיים זורמים על מי מנוחות (טפו-טפו-טפו) ואצלך

הכל טוב.

אני רואה שבזמן האחרון הרבה ילדים אובדים חוזרים לפורום...

רק לביקור...

מה עם אואזיס?

שינית את השם?

אז מגיע לך מזל טוב... לגבי השאלה אם אני בספריה הרבה, אז אני כותבת כעת בעודי בספריה, אבל לא כי אני כזאת חרשנית, אלא יותר כי יש לי שעה חופשית ואני גולשת להנאתי בנט. אני שנה שלישית כבר, ורואה את הסוף...

איזה כיף לך ...

תזכירי לי רק , מה למדת ... ? כן שיניתי מיערית אזולאי ליעריתית:-) ... יפה לך , שעה חופשית זה כיף .. תהני לך .. ותקפצי לפה מידי פעם .. ותודה על המזל"ט ... שיהיה יום נעים ... ובוקר מצויין ... :)

אני לומדת...

הוראה כמובן!!!!!!!!!!!!!!!!

אהלן לכולם!!! אולי חצי שנה לא הייתי כאן...

אני רואה שיקירי OASIS כבר לא כאן... אבל יש עוד שמות מוכרים. אז מה נשמע?!

ליאורה...........

באמת עברו שנים... אואזיס ?! נעלם לו ביום בהיר אחד, היה בלאגן, שרון תפס את מקומו את יכולה לקרוא על הכל בשרשור המצורף - דברי ימי הפורום

תודה רבה על העדכון!!!

ומה שלומך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר