שאלה חשובה בבקשה

שאלה חשובה בבקשה

במיוחד לבנות מה זה אומר אם בחורה שאתה בקשר איתה אומרת לך שהיא לא מרגישה בנוח אם האינטימיות איתו מה זה אני לא מבין

נראה לי...שהיא פשוט עוד לא מוכנה לניי ניי ניי ניי... והיא צריכה זמן!

באמת זה ניסוח קצת מוזר... חה חה חה

שממש לא בא לה עלייך ...סתאם כנס

פשוט הבחורה הזאת לא נוח לה עם מצבים אינטימיים יעני ביישנית ופחות פתוחה או שהיא משחקת את הקשה להשגה לך תדע ...אבל תכלס למה שלא תפתח עימה שיחה בנושא ותנסה להבין אותה

יכולות להיות כמה סיבות...

1. היא לא מעוניינת במשהו מעבר לידידות נטו 2. היא עדיין לא סגורה על עצמה מה היא רוצה בדיוק מהקשר בינכם 3. היא ביישנית ופשוט לא מרגישה בנוח לידך כמו כן, יכול להיות שזאת הפעם הראשונה שלה, אז תשתדל לנסות להבין ולהתחשב בכל מקרה, אם לא תשאל אותה ותדברו בינכם על זה - זה לא ייפתר ומה שאנחנו יכולים לעשות זה רק לזרוק ניחושים בהצלחה ! אמיר

נראה לי...שהיא פשוט עוד לא מוכנה לניי ניי ניי ניי... והיא צריכה זמן!

באמת זה ניסוח קצת מוזר... חה חה חה

אני אגיד לכם מה

אני חושב ואני אשמח לתגובות הבחורה יצאה מקשר ארוך מאוד שהיה הקשר היחיד שלה ולדעתי היא פשוט לא יודעת משהו אחר חוץ מאותו הבחור והיא ממש לא פתוחה בקשר לגוף שלה לוקח לה המון זמן עד שהיא בכלל חושבת אל אינטימיות

שאלה חשובה בבקשה

במיוחד לבנות מה זה אומר אם בחורה שאתה בקשר איתה אומרת לך שהיא לא מרגישה בנוח אם האינטימיות איתו מה זה אני לא מבין

מממ...

אם היא אמרה לך את זה ועדיין נשארה איתך, אז סביר להניח שהיא פשוט צריכה קצת זמן. אל תלחיץ אותה, כנראה קצת חסרת ביטחון, וזה עתיד להשתנות....

אני אגיד לכם מה

אני חושב ואני אשמח לתגובות הבחורה יצאה מקשר ארוך מאוד שהיה הקשר היחיד שלה ולדעתי היא פשוט לא יודעת משהו אחר חוץ מאותו הבחור והיא ממש לא פתוחה בקשר לגוף שלה לוקח לה המון זמן עד שהיא בכלל חושבת אל אינטימיות

חבל שלא אמרת את זה קודם אבל זה מאוד אפשרי מה שאמרת.

או או או....

חבל שלא אמרת את זה בהתחלה... אני מאוד מבינה אותה... אני לא יודעת איך זה אצל בנות אחרות , אבל לבנות יש את הפנטזיה שהבנאדם הראשוןשהן שוכבות איתו הוא האחד (לפחות לרוב הבנות)... וברגע שזה לא מסתדר זה מנפץ אצלן את כל האשלייה הזאת ומאוד קשה להן לחשוב שאחרי שהם נתנו מעצמן ונפתחו לאדם אחד הם יסכימו לעשות את זה עם אחר (כי הראשון היה מיוחד) ותאמין לי שלשכב בפעם הראשונה זה לא פיקניק... דמיין לך סכין מטבח ענקית... חודרת לך לרקטום (במקרה שלכם בנים). סתם סתם... בכל אופן זה מאוד כואב! ואחרי חוויה כזאת שעוברי ביחד , קצת קשה לתת למישהו אחר לגעת בך. טוב לסיכום! לדעתי קח ת'זמן. תהיה החבר הכי טוב שלה, תקשיב לה, לסיפורים שלה, תוציא ת'חבר שלה מאנייק כדי שהיא תתגבר עליו (חחח... סתם). בקיצור תן לזה להתבשל הרבה זמן. היום אני יכולה לומר שהחבר הנוכחי שלי הוא החבר השני בחיי, והוא חיכה בסבלנות... הרבה! היינו ידידים ולאט לאט הכל התפתח! אתה יודע איך אומרים, הבישול הכי טוב נעשה על אש קטנה! אוקצור תהיה סבלני וסובלני! בהצלחה ויום קסום. ו... עוד משהו אנשים לעצות מענות וטענות בנושאי סקס בישול ורוקנרול נאל לפנות למספר הטלפון 1800400400 AIG

שאלה חשובה בבקשה

תראה...

הקטע האינטימי, קליל ככל שיהיה לבנים, לבנות הוא שונה לגמרי. לוקח לנו זמן להפתח (תרתי משמע), ובשביל להרגיש נח עם עצמינו אנחנו צריכות להרגיש שהגבר שמולינו מרגיש אלינו משהו, מכבד אותנו וקשוב לנו. אני יודעת שזה קשה להבנה לגברים כי אצלכם האינטימיות לא קשורה לרגש והעניין הוא שאצל בנות זה שונה. למרות שאולי אתה לא מרגיש כמוהה, תכבד אותה ותתן לה את הזמן שלה, ולאט לאט אם יש לכם קשר תומך כמובן, היא תשתחרר...

אני אגיד לכם מה

sheela

bat kama hi?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר