לאחר שלוש וחצי שנים לצאת חזהר לשוק הבשר זה לא קל...

לפני שבועיים החלטתי סופית כי מערכת היחסים שלי חייבת להסתיים,זה כבר היה הרגל ולא אהבה ותשוקה, חתכתי את זה חד וחלק ואני לא מצוער על כך. אבל אתנול בפעם הראשונה לאחר כל כך הרבה זמן נשארתי לבד בבית יום שישי, כל חבר נמצא במקום אחר ואני מול הטלויזיה רואה סרטין ( היה אתמול מועדון קרב, ראיתי את זה 20 פעם בערך אבל לא נורא) הבעיה העיקרית היא לא העובדה שאין נשים אחרות שם בחוץ ואני חשובה שאני- בחור בן 25 שנראה לא רע, עם תואר ראשון ועבודה קבועה, יכול למצוא דייט די בקלות אבל עצם העובדה שאני לא יודע מה אני רוצה מעצמי כרגע בולמת אותח, אני לא יכול לצאת כרגע עם בחורה בלי לדעת מה אני רוצה שישיה ביננו, לא החלטתי אם כרגע אני רוצה סטוץ, ידידות עמוקה או מערכת יחסים ארוכת טווח. מהי ההחלטה הנכונה? מה אני צריך לעשות כרגע כדי להמשיך בחיים? יש למישהו את התשובה הקסומה להתמודדות עם סיום תקופה כו ארוכה?

תשמע...

אין תשובת פלא... אבל אתה יכול גם לא להחליט איזה סוג קשר אתה רוצה, ופשוט לזרום, ולהנות מהחיים, ומדייטים, ואז להחליט...

זה לא כל כך קל

אחרי שלוש וחצי שנים לאל הגנה אתה פגיע לעולם.. אין לי בעיה להנות ולבלות עם החברים אבל אפילו להתחיל עם בנות אני כבר לא יכול כי אני מבפנים עדין לא שלם עם עצמי כנראה

תגובה

אחרי כל כך הרבה זמן יחד קח לך קצת זמן לעצמך תעשה חושבים עם עצמך. אל תעשה שום צעד עד שלא תדע לאן אתה בעם פונה. אם לא תעשה חושבים ותצא להכיר בנות בלי לדעת מה המטרה יצא שאתה משחק ברגשות של בני אדם. תבנה את עצמך למערכת יחסים חדשה ורק אז תיכנס אליה. אורלי

לאחר שלוש וחצי שנים לצאת חזהר לשוק הבשר זה לא קל...

לפני שבועיים החלטתי סופית כי מערכת היחסים שלי חייבת להסתיים,זה כבר היה הרגל ולא אהבה ותשוקה, חתכתי את זה חד וחלק ואני לא מצוער על כך. אבל אתנול בפעם הראשונה לאחר כל כך הרבה זמן נשארתי לבד בבית יום שישי, כל חבר נמצא במקום אחר ואני מול הטלויזיה רואה סרטין ( היה אתמול מועדון קרב, ראיתי את זה 20 פעם בערך אבל לא נורא) הבעיה העיקרית היא לא העובדה שאין נשים אחרות שם בחוץ ואני חשובה שאני- בחור בן 25 שנראה לא רע, עם תואר ראשון ועבודה קבועה, יכול למצוא דייט די בקלות אבל עצם העובדה שאני לא יודע מה אני רוצה מעצמי כרגע בולמת אותח, אני לא יכול לצאת כרגע עם בחורה בלי לדעת מה אני רוצה שישיה ביננו, לא החלטתי אם כרגע אני רוצה סטוץ, ידידות עמוקה או מערכת יחסים ארוכת טווח. מהי ההחלטה הנכונה? מה אני צריך לעשות כרגע כדי להמשיך בחיים? יש למישהו את התשובה הקסומה להתמודדות עם סיום תקופה כו ארוכה?

לא קרה שום דבר.....

אז ככה...אם אתה שואל אותי...שלוש וחצי שנים זה באמת דבר שלא קל ל"העביר" אותו הלאה, אבל בהתחשב בנסיבות ובבגרות שלך, החלטת שזה כבר לא מתאים לך...אז אני מאחורייך! לא מתאים - אין לאן למשוך... עכשיו השאלה מה לעשות מעכשיו הלאה... להנות! אתה לבד!!! תתעורר על עצמך!! יצאת עכשיו מקשר, הדבר האחרון שהייתי מציעה לך זה לחפש עוד קשר... לפי דעתי אתה צריך את הזמן הזה של הלבד עם עצמך, לעשות חים לבלות לצאת עם חברים (וגם סטוצים תופס...) הכל בקיצור...אתה רווק מאמי! תאמין לי שבזמן הזה שתחגוג את הרווקות שלך אתה לאט לאט תגבש לעצמך מה אתה מחפש בקשר, ויהיה לך גם הרבה יותר קל כי אתה יודע כבר מה אתה לא רוצה.... מה שהכי חשוב זה - לא לחפש! אם מחפשים לא מוצאים.... תזרום תעשה חיים, תאמין לי שהבחורה הבאה בחייך תיפול עלייך בהפתעה, כל הקטע זה לתת לזה לקרות לבד....אז שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שתשכיל להשתמש במושג רווק ואף להנות ממנו.... כי אחר כך כשמסתכלים אחורה זה התקופה הכי פצצה....

אני חושבת אחד הצעדים הפחות חכמים שתוכל לעשות זה להתחיל לצאת עכשיו ו"לזרום".....

לפי דעתי, אתה צריך להיות קצת לבד. לנסות לחיות קצת בלי בת זוג. כמו שאמרת, 3 שנים וחצי לא הולכות ברגל.. קח את הזמן, אל תמהר. תלמד מטעויות העבר. תנסה לגלות מחדש למה אתה זקוק ומה עושה לך טוב, גם בתור בן אדם רווק. לא בריא להיכנס לקשר כשאתה מרגיש לא שלם עם עצמך. תהיה לבד לתקופה מסוימת. זה יעשה לך רק טוב. בהצלחה.

מצטרפת לכל מילה!

גם אני!!!

התקופה הזו שאחרי קשר כל כך ארוך מאד משחררת , פתאום אתה מרגיש שאויר זורם לך על הפנים - אויר שלא הרגשת אותו הרבה זמן וזה בדיוק הזמן לקחת את הזמן לקחת את החופש הזה - לתת ללב לנוח , ללת לפינוקים האישיים לתפוס תפקיד קצת יותר מרכזי , להכניס בחזרה את החברים שלך קצת יותר עמוק ללו"ז היומי שלך (חברים שבוודאי קצת הזנחת כשהיית תקוע לחברה שלך בתחת), לעשות לעצמך טוב ולחשוב רק על עצמך!!!!!. אחרי שלקחת את הזמן שלך , תוכל להיות יותר פתוח להזדמנויות - גם לסטוצים , גם למערכות יחסים ארוכות וגם לידידות קרובות..... שיהיה בהצלחה אל תפסיק לבלות אבי

תגובה

אחרי כל כך הרבה זמן יחד קח לך קצת זמן לעצמך תעשה חושבים עם עצמך. אל תעשה שום צעד עד שלא תדע לאן אתה בעם פונה. אם לא תעשה חושבים ותצא להכיר בנות בלי לדעת מה המטרה יצא שאתה משחק ברגשות של בני אדם. תבנה את עצמך למערכת יחסים חדשה ורק אז תיכנס אליה. אורלי

תודה, אנימחושב שאת צודקת

הבעיה היא מתי זה הזמן הנכון ישבתי כל השבת ומצד אחד היה לי טוב להיות בשקט עם עצמי ומצד שני אני מרגיש צורך להיות עם מישהי וחסר לי מאוד לתת ולהעניק מעצמי

אני חושבת שיש לי פתרון בשבילך

אתה אומר שאתה מאוד רוצה להעניק לפנק וכמובן שגם לקבל אהבה. האהבה האמיתית תגיע בזמן הנכון ובינתיים כל הנתינה שלך סתם לא יוצאת אל הפועל. הפתרון לא לא לצחוק... פשוט מאוד לאמץ חיית מחמד גם תתן לה אהבה גם תקבל גם תפתח אצלך אחריות ואני ממליצה לאמץ מאיזו שהיא עמותה יש מלא בע"ח שמחפשים בית חם. אורלי

ראיון נחמד

אבל לצערי לבית אני לא יכול להכניס בעלי חיים אני חשוב שאני ישקיע טיפה בעצמי... בסך הכול להיות לבד זה לא רע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר