אני בת 22 חבר שלי (לשעבר) בן 30 אנחנו

אוהבים אחד את השני ומאוד אבל בקטע של ידידים איכפת לנו אחד מהשני אבל החלטנו שאנחנו פשוט לא מתאימים יש בנינו מנטליות מאוד מאוד שונה ,תרבות,גיל, תחביבים וכ"ו בכול זאת החזקנו כמעט שנתיים. ועכשיו אחרי שנפרדנו עברו שבוע אנחנו מבלים רוב הזמן כימעט יחד למרות שהוא יודע שאני יוצאת עם אחרים זה ניראה כאילו זה לא מפריע לו, האם אפשר להפסיק לאהוב בן אדם בין לילה? איך זה יכול להיות שזה לא מפריע לו?! הוא אפילו מדרבן אותי לצאת עם אחרים. אני גם מרגישה שאני לא מקנא לו אבל משהו קטן מציק לי כשאני ידע ההאם הוא יצא עם אחרות. זה כזה מוזר כאילו עטפנו את הרגשות שהיו עד כה וזרקנו אותם. אנחנו פשוט לא מרגישים כלום אחד כלפי השני למרות שאנחנו נהנהים להיות יחד ולדבר בטלפון, דרך אגב אנחנו עכשיו בקשר הרבה יותר טוב ממה שהינו כשהיינו יחד.

תשובה

אני בדיוק במצב שלך אני בטוח שהוא לא הפסיק לאהוב אותך תמיד אבל תמיד תישאר אצלו פינה בשבילך הוא מתנהג ככה כי הוא רוצה שלא "תפלי" שלא תצטערי על מה שהיה הוא לא מפגין רגשות כי הוא הציב איזה שהוא מחסום פנימי יכול להיות שזה אוכל אותו מבפנים אבל הוא מספיק גדול כדי להבין שזה לא יחזור אם זה מה שבאמת באמת שניכם רוצים ומאמינים שזו הדרך למרות שזו יכולה להיות גם טעות וזו לא בושה להגיד שטעיתי אם זה באמת ככה ,המשהו הקטן הזה זה אומר שהוא עדין אוהב אותך וזה תמיד יהיה והזמן עושה את שלו. אני לא חושב שיש לזה פיתרון הולם אבל אני מקווה שהצלחתי להבהיר לך כמה דברים.

הפתרון היחיד לדעתי...

זה לנתק איתו את הקשר. עד לא מזמן הייתם זוג. הכול עדיין חדש, טרי מדי.. תקחי ממנו הפסקה (גם בתור ידידים), תמשיכי הלאה בחיים שלך ותמצאי מישהו חדש. יהיה לך הרבה יותר קשה למצוא מישהו ולהתאהב מחדש כשהאקס יכרכר סביבך כל הזמן.

נשמע לי קצת מוזר

אבל... הוא כנראה רוצה בטובתך, ובאמת אכפת לו שתהיי מאושרת אם אתם מסתדרים עכשיו יותר טוב ובקשר מצויין - סבבה !! אל תנסי לחשוב על זה יותר מדיי, תקבלי את זה ככה

לדעתי, את לא צריכה לדאוג

חברה שלי, הייתה עם חבר שלה שנתיים, נפרדו וכרגע הם ממשיכים להיות חברים טובים, יותר ממה שהיו קודם. הם אפילו רוצים לטוס ביחד... אני מניחה שהוא לא הפסיק לאהוב אותך, הוא פשוט לא מראה את זה...וברור שהוא ידרבן אותך לצאת : א. כדי שתשכחי אותו ב. שהוא יראה שזה בסדר בשבילו... לדעתי, ברגע שתהיי מוכנה, תתחילי לצאת ולהנות. אהבה, זה לא משהו שנעלם מייד...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר