האם יתכן שאני בררן מידי

שלום לכם שמי.....ואני בן 25 שאלה לי אליכם משום מה כול המערכות היחסים שהיו לי בתקופה האחרונה נמשכו לא יותר מחודשיים שלוש הכול נפלא בהתחלה בחורות יפיפיות מצחיקות אוהבות ופשוט חלומיות ואז מגיע שלב שבו אני מגלה איזשהוא דפקט קל או במראה או באופי ופשוט לא מסוגל להתעלם מנסה מנסה אבל לא יוצא לי מראש ואז מסיים את הקשר ולאחר שבועיים תופס את עצמי ושואל למה?. חבל שגמרתי אני יודע שאין דבר כזה הבחורה המושלמת אך אני בעל תכונה של פרפקציניסט ומרגיש שאם אני משקיע בעצמי ודורש מעצמי את ה100% אז למה לא הצד השני...? בקיצר נראה לי שיקח עוד הרבה דייטים ומערכות לסירוגין עד ל"אחת" אשמח לשמוע תגובתיכם .... באתר או למייל gooza23@walla.co.il

נראה לי שאתה יודע את התשובה לשאלה שלך...

אכן, אין אף אחת מושלמת אבל אני בטוחה שיש מישהי מושלמת בשבילך. עם זאת, יתכן שבגלל שאתה בררן אתה תפספס אותה בגלל "דפקט קל במראה או באופי". תן להן צ'אנס... לפעמים יש "דפקט" כלשהו שלא נראה לנו אבל יש כל כך הרבה דברים טובים שמכסים עליו... שיהיה לך בהצלחה!

הזדהות, גם לי זה תמיד קורה!!!

אני חושבת שאף אחד כניראה לי עשה לנו את זה, כי אם הינו מרגישים משהו כלפי אותם האנשים היינו מתעלמים מהדפקתם החיצונים הפנימים (בתנאי שהם קטנים

פרפקציוניזם זו מחלה... מניסיון...

לשאוף תמיד לשלמות זו פשוט אובססיה. ואני אומרת את זה גם על עצמי.. גם אני, כמוך, מאוד פדנטית בקשר לנושא הזה.. לא כ"כ מתפשרת, מחפשת את הטופ של הטופ. את הקשר הכי הכי שיכול להיות. מכל הבחינות.. ואם היה משהו קטן שהעיק עלי לא הייתי חושבת הרבה וישר חותכת. ולא משנה אם יצאתי עם הבחור שבוע או 3 חודשים. זה ישמע קצת מגוחך אבל אני חושבת שהשתנתי קצת לאחר שהתוודעתי לקשרים של אנשים אחרים מסביבי.. ראיתי זוגות רחוקים מלהיות מושלמים, רחוקים מלהיות מתאימים לחלוטין, רחוקים מלהיקרא חתיכים או אינטליגנטים במיוחד.. אבל.. אבל .. הם היו מאושרים. וזה ממש הפריע לי שאני - עם כל הפרפקציוניזם הזה - לא מצליחה למצוא מישהו ראוי לשמו. והם - בקשרים הכי מוזרים שיכולים להיות מצליחים.. השורה התחתונה שלי (לאחר כל זיוני השכל הכה מיותרים הללו), היא שמגיע שלב בחיים שצריך לדעת להבליג על דברים, להתפשר (במידה מסוימת!), לנסות לבחון את סדר העדיפויות שלך בקשר (מה נמצא במקום גבוה יותר ומה פחות). ואם לאחר מכן מצאת שהבחורה לא מתאימה, כנראה שהיא באמת לא. וחוץ מזה שאני תמיד טענתי שאת החצי השני אי אפשר לפספס. ואם לא היה לך משהו חזק עם הבחורות, כנראה שגם לא היה צריך להיות.. אז תפתח את הראש, תשתחרר קצת, כנס לקשר עם הרגשה טובה מלכתחילה, תזרום, מה שיהיה - יהיה.

נראה לי שאתה מודע היטב למצב שלך

אני לא אומר לך לצאת עם כל אחת, אבל... אל תחשוב שתקבל בדיוק כמו שאתה משקיע לא כולם מושלמים ובכל אחד יש יתרונות וחסרונות, מה שצריך לעשות הוא לדעת לאהוב ולקבל את הבן אדם השני למרות החסרונות שלו

לא מאמינה בבררנות מידי

מה זה הבררנים מידי? מה אלו אנשים ששום בן מין השני או בן מינם לא יוכל להגיע לליבם רק בגלל שיש להם שאיפות רומנטיות?זה מה שאומרים.מה הם סנובים מטורפים שאי אפשר לגרום להם לאהוב? אפילו הבנאדם שהכי מרים את האף בעולם תמיד אפשר להגיע לליבו.הבררנים מידי זה פיקציה שהומצאה על ידי אמריקה של שנות ה50 60.כך לפחות אני חושבת. אין בנאדם שלא יכול להתאהב רק בגלל שהוא חולמני או ביקורתי.באמת מה אדם הוא רובוט? יש אדם שלא מצא.אומרים שכאן בארץ הבחירה לנשים היא בן בבון לגונזילה כמובן גם מבחינה חיצונית וגם מבחינת האופי.אולי זה נכון אולי זה לא.אבל זה בהחלט יכול לגרום למרירות בן המינים.וגם על נשים נאמרים דברים איומים לפעמים. בכל אופן יש דבר כזה חברה לא מתאימה חיפוש לא מתאים פילרטוט לא מתאים חוסר בטחון חוסר השקעה במראה או בדברים אחרים יותר חמורים. ובגלל זה יש גם דבר כזה היצע גרוע.לא רק בגלל זה. אני למשל לא מתביישת להגיד שאני לבד כי ההציע גרוע.ואכן נהגתי לצאת עם גברים שמתחילים למועדונים או ברחוב.וכן אני לא משקיעה הרבה בדברים שטחיים.

תגובה

אז ככה קודם כול מעניינת מאוד התגובה שלך אך לא כולכך במקום הרי לא אמרתי שאני בררן אלא שאלתי לתגובות על השאלה שלי שבתקופה האחרונה אני שם יותר דגשים בבחורה שאני יוצא איתה וכך קשה יותר למצוא בחורה בעלת "תכונות"(היה קשה להגדיר) שאני מחפש בבחורה אז מכיון שבגלל עיסוקיי כרגע ביום יום אין לי הרבה אינטראקציה עם בנות 20+ ובגלל שהבחורות שיצאתי איתן לאחרונה היו לא לטעמי אז הייתה תקופה שפשוט משום מה לא מצאתי מישהי שמוצאת חן בעיני. אומר לך כך ככל שעובר הזמן קשה לי יותר לוותר על תכונות שאני מחפש בבחורה אלא להיפך אני מחפש יותר ויותר מישהי שממש מתאימה לי לדעתי פשוט כי הרצון שלי בקשר יותר רציני. אז לסיום אגיד לך שלא תקטלגי אותי כבררן אלא כאחד שמחפש מישהי אחרת ..מישהי שתתאים לי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר