שבוע טוב לכולם

שבוע טוב לכולם

אני מבינה שכולם נמצאים כרגע בתרדמת חורף שכזו..? אז, יאללה, קדימה.. להתעורר שם! על אהבה דיברנו מספיק? דיברנו. על ענייני הפורום סיכמנו כבר? סיכמנו. על החיים כבר השתפכנו? השתפכנו. עבודה, ילדים, צבא, שגרה... בלה, בלה,בלה.. ועכשיו... הגיע הזמן.. להתכסח קצת על פוליטיקה. חברים, באיזו מפלגה אתם תומכים? ועד כמה אתם מרוצים כיום מתיפקודה של הממשלה שלנו? (אגב, אמיר, אני הבחורה הסטלנית מפורום "שיח סמים קלים".. היית חייב לצעוק את זה לפני כולם ?!?!?!) :)

את לא מתביישת??

פוליטיקה??? כאן??? אנ מתפלא עלייך מיס שמע.. עכשיו תעמדי בפינה ותחשבי על מה שעשית.. קדימה, קדימה אני מחכה. P: ולעניין.. אני ופוליטיקה לא הולך ביחד.. מוזר עד כמה שזה ישמע, אוהד ביתר שלא מתעניין בפוליטיקה שהרי ידוע שזו אחת הקבוצות היותר פוליטיות שיש בארץ.. אבל אם אני צריך לחפור ממש ממש ממש ממש ממש עמוק בתוך תוכי.. אני בין הימני המתון לשינויי.. משהו מעורב שכזה.. אפילו שאני בעד דיקטטורה מוחלטת שכמובן אני אהיה בראשונה או לפחות בלע תפקיד המוציא להורג שבה.. :) לגבי תפקוד הממשלה... אמממ... אני ממש לא מרגיש אותה.. אני חי במציאות האישית שלי ולא מתעיין כלכך במה קורה מסביב.. זה רע ואגואיסטי והכל אבל זה עוזר לי לשמור על הבריאות שלי ועל העצבים ולהתרכז בצרות שלי.. חוצמזה שאני לא מאמין לתקשורת ודרך שהיא מראה לנו דברים..בעיוות מוחלט... זהו, אני חושב שאני באמת אלך קצת לישון היום הזה מתסכל אותי...

אני לא תומכת באף...

אחת מהמפלגות הקיימות, מהסיבה הפשוטה שכולן אומרות אותו דבר ובעצם לא אומרות כלום!!! אין אף מפלגה שאני מאמינה שהיא יכולה לייצג את האמונה שלי ולפיכך לעת עתה אני מצביעה (כי אני חושבת שכאזרחית זו חובתי) למפלגה שאבא שלי מצביע לה ולו רק כדי שלא יממש את איומיו לנשל אותי מהירושה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר