חבר'ה אני חייבת את העצה שלכם זה דחוףףףףףףףףףףףףף בהול ביותר!

אז ככה.... חבר שלי כל הזמן מפנק אותי מביא לי מתנות וקנה לי דובי ובלון ענק ומלא מתנות ואין לי מושג מה לקנות לו. אני חייבת אותכם באמת באמת אז ככה... בשמים ובגדים לא- יש לו הספקה בוא נגיד.... הוא לא מעשן ואין לו רכב משלו.... פליזזזזזזזזזזזזז הלפ מי- והוא בן 20 תודה תודה תודה תודה מלאן 'תלפים תודה

אולי ...

אני בעצם מציעה זאת לכולם אבל זה יפה אז בכל זאת : חלוק מגבת שעליו רקום "עוטפת אותך באהבה" + קופסת ממתקים גדולה בצורה של לב רצוי ולשים בתוכה מלא דברים טובים , לאו דווקא ממתקים כל מיני דברים קטנים שמראים כמה את אוהבת אותו ....

וואי וואי, לאן התדרדרנו...

אנשים היום קשה להם לשבת ולחשוב ולהשקיע... מותק יש לך חבר, את מכירה אותו הכי טוב , תשבי עם עצמך או תלכי להסתובב ותחשבי על מה הוא פעם אמר לך שהוא צריך, משהו שהוא אוהב, משהו שאת אולי תכיני לו... נכון זה דורש השקעה וזה לא קל אבל כשתמצאי מה זה זה יהיה שווה פי אללף יותר מסתם מתנה שאת קונה לו בכדי לצאת מידי חובה כי "הוא קונה לך כל הזמן..." . את הפכת את חווית קניית המתנה בשבילו לעול! זה לא נעשה אצלך מאהבה אלא מצורך... תתפסי את עצמך, תעיפי לעצמך שתי סטירות ולכי תסתובבי עד שתמצאי את זה. עד שתראי משהו שתדעי שאם תביאי לו את זה זה יעלה לו חיוך על הפנים.. קשת.

קשת, אני דווקא חושבת שאת זו שקצת הגזימה פה.....

אני בטוחה שהיא לא עושה זאת מצורך אלא מאהבה. בסה"כ רצתה להתייעץ עם אנשים... בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו עושה עם חברים/ות שלו.. לא כל אחד יצירתי ולא כל אחד שולף רעיונות בקצב. ותתפלאי אבל יש טיפוסים שפשוט קשה לקנות להם מתנות. באמת. שיש להם כמעט הכול. לא צריכים משהו ספציפי יותר מדי.. טוב, בכל מקרה LUGA , כמו שהציעה יערית את יכולה באמת לקנות לו קופסה נחמדה ולמלא אותה בכל מיני שוקולדים וממתקים בצורת שפתיים. בוקסר (ואת יכולה לרקום עליו משהו חמוד). מכונת מסאג' לרגליים. אם את בקטע של להשקיע: יום ספא, או יום ספורטיבי כזה - רכיבה על סוסים, החלקה על הקרח, שיט, מצנחים.. כל השטויות האלו.. את יכולה לעשות לו ארוחת ערב שאת בעצמך בישלת. מפה לבנה על השולחן, נרות דולקים, פרחים, מוסיקה שקטה וספגטי יעשו את העבודה. (וכמובן שבסוף הערב את יכולה ללבוש בייבי דול ולהראות לו שהספגטי לא היה הדבר הטעים של הערב.. :) עוד משהו שדורש השקעה - שיר במתנה. יש אולפן שמקליטים לכם שם שיר, את מביאה להם פרטים עליכם, איפה נפגשתם, כמה זמן אתם יוצאים, מה עשיתם עד עכשיו ביחד.. ועוד... אולי משהו לחדר, קטורת , נרגילה (בעצם.. אמרת שהוא לא מעשן, נכון?), מעמד כלשהו מעץ.. אם בא לך להיות יצירתית (גם נורא תלוי כמה זמן אתם ביחד..) - את יכולה לעשות לכם אלבום עם כל מיני תמונות משמעותיות ואירועים וחוויות שיצא לכם לעבור ביחד. להוסיף הערות ושטויות בצד. את יכולה לקנות לו שמן בטעמים שמורחים על הגוף. לעשות לו מסאג'.. ו.. את יודעת... מישהו הציע לי בזמן האחרון אזיקים ושוט סתם בשביל הקטע אבל.. אני חושבת שזה כבר יותר מדי. :) שלא יבהל ויברח. אני מקווה שעזרתי במשהו וגם אם לא, תאמיני לי שתעשי סיבוב קצר ויבואו לך מספיק רעיונות שלא תיארת לעצמך.

ורד אני שוב מסכימה איתך ...

הוצאת לי פשוט את המילים מהפה ... כל מה שאמרת רציתי לומר ולא ידעתי איך ... אז : תודה !:-)

איך את יכולה להמליץ על מתנה

למישהו שאת בכלל לא מכירה? חברים שלה שמכירים אותה ואולי גם אותו יכולים לתת לה עיצה קצת יותר, נראה לי.. את יכולה רק להמליץ על משהו שקיבלת ואהבת או שהיית רוצה לקבל, אבל לא בטוח שזה יתאים לכולם. ולכן מי שמכיר ואוהב את בנזוגו יודע מה ימצא חן בעיניו, וברור שהמלצות ורעיונות אפשר לתת בלי סוף, אבל לא בטוח שכניסה ארעית לפורום לצורך הזה (כמו שאני רואה שחוזר כאן כמה פעמים, יתן את הפיתרון) ומה את מביאה לי מתנה, בלי קשר? :)

כמה דברים , מר ז'

תתפלא אבל אפילו רעיון קטן שנזרוק יכול להזכיר לה משהו או לתתן לה כיוון מסוים. תפסיקו להתיימר כאלו שאוהבים ויודעים בדיוק מה לקנות לחבר/ה! כולנו אותו דבר! רובנו מתקשים לפעמים לקנות מתנה. אפילו לאחד שאנחנו מכירים טוב. אז מה הבעיה להתייעץ עם אנשים?! וגם אם אני לא מכירה אותו בכלל יש לי מושג קל מה בחורים אוהבים אז תחסוך ממני בבקשה. ובבקשה, בואו נסגור את הנושא? תודה רבה. שלום ולהתראות.

תשתי משהו ורד..

אני לא מתווכח שאת ילדה טובה ועוזרת, אך כמו שאת אמרת את דעתך, גם אני אמרתי את דעתי! הן לא חייבות להיות חופפות. אל תקחי ללב.. וכשאני ארצה לקנות מתנה, אני מקווה שבכול זאת תעזרי לי.. יום טוב.

ורד למה להתעצבן ? אני איתך ....

באמת לא כל אחד יודע מה לקנות לאנשים לא משנה כמה שהוא מכיר אותם כי סתם משהו נדוש תמיד אפשר לקנות , לא כולם יצירתיים ולא לכולם יש רעיונות למתנות אף אחד לא אמר שמה שאנחנו נציע לה כאן היא תיגש ותקנה לו בלי לחשוב האם זה מתאים , האם הוא יאהב את זה או האם זה מביע מה שהיא רצתה להגיד . בסה"כ היא רצתה רעיונות ומה שיראה לה מתאים אם בכלל משהו יראה לה אז היא תאמץ אותו . אני גם אחת שנורא קשה לה לקנות מתנה למישהו ולא משנה כמה אני מכירה אותו , למזלי רוב המקרים אני יודעת מה הצד השני רוצה ... מיטל

מה נגמר עם המתנות?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר