סוף תקופה....תחילת תקופה...

היי חברה, כן כן הרבה זמן לא ביקרתי....(אם אתם זוכרים אותי בכלל עדיין) אני עכשיו בשיא הלימודים ביום ראשון יש בחינה פסיכומטרית אני מתה- בטוח אני אגש שוב באפריל אחלו לי בהצלחה הידד לחבר החדש- הידד- בובי אני מתה עליך משהו חדש היה פה ששוה התייחסות? אה ועוד משהו- הרי אני מסיימת עם הפסיכומטרי אז למישהו יש פרוייקטים חדשים ומעניינים בשבילי? נ.ב הוספתי משהו לרגל הבכורה מחר.... נשיקות LUQA
gollum_5.jpg

יש לי שותפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גם אני עם הפסיכו', יום ראשון, 9:30, בר אילן... איזה יופי.... זו באמת תחילת של תקופה חדשה, טובה יותר אני מקווה בהצלחה!!!

היי לוגה(זה הכינוי?)...

קודם כל בהצלחה לך ביום ראשון וכמובן גם למורני... אני לא ממש חדש פה.. אני ותיק..יכול להיות שבשבילך אני כזה, כמו שאת חדשה בשבילי.. בכל אופן, נעים להכיר. אשמח לדעת מה עשיתי שגורם לך למות עליי...(??)

היי ...

כמו שאיחלתי למורן אאחל גם לך ... המון המון הצלחה ... ואל תשכחי שלהיות רגועים זה סוד ההצלחה ...

היי לוגה(זה הכינוי?)...

קודם כל בהצלחה לך ביום ראשון וכמובן גם למורני... אני לא ממש חדש פה.. אני ותיק..יכול להיות שבשבילך אני כזה, כמו שאת חדשה בשבילי.. בכל אופן, נעים להכיר. אשמח לדעת מה עשיתי שגורם לך למות עליי...(??)

תודה....

היי ...

כמו שאיחלתי למורן אאחל גם לך ... המון המון הצלחה ... ואל תשכחי שלהיות רגועים זה סוד ההצלחה ...

לנשום פנימה.....והחוצההההה

אני רגועה זה לא הביג דיל אצלי יהיה חפיף- תודה בובית :)

בבקשה ... בכיף !!!!!

היי לוגה(זה הכינוי?)...

נאום תודה

תזכיר לי מתי אמרתי שאני מתה עליך ואני אגיד לך מה עשית? אבל סביר להניח שלא עשית כלום כי אני אוהבת לאהוב את כולם יש בליבי מקום לכולם:) תודה על "בהצלחה" חומד חחחח תודה לכולם לאבא אמא ולאחייני שהביאוני עד הלום.....ו...וזהו...

נאום פרידה

תזכיר לי מתי אמרתי שאני מתה עליך ואני אגיד לך מה עשית? אבל סביר להניח שלא עשית כלום כי אני אוהבת לאהוב את כולם יש בליבי מקום לכולם:) תודה על "בהצלחה" חומד חחחח תודה לכולם לאבא אמא ולאחייני שהביאוני עד הלום.....ו...וזהו...

נאום תודה

ובכן..

בהודעה הראשית שלך כתבת: "הידד לחבר החדש- הידד- בובי אני מתה עליך " אולי דיברת על בובי אחר?

המספר שחייגת אינו מחובר.....בובי

אההההההההההההההה בובי זה חבר שלי הוא מוכר גם בשם סאנצ'ו פליצה נושי סנושי צ'ו'י וכו' אבל גם עליך אני מתה :) תחייך

אוקיי.... עניין של אי הבנה - זה הכל...

אז אני לא הבובי היחיד...

גם אני חשבתי שהתכוונת לבוב רוני...

יעריתו'ש...

אני לקראת עזיבה, והכל כאן נורא איטי. אז אנצל הזדמנות זו כדי להיפרד ממך עד למחר בבוקר. תחזיקי מעמד עוד קצת והיום הזה ייגמר.. שיהיה לך אחלה המשך של יום.. עד מחר...לילה טוב מורן

ביי נשמה...

שיהיה לך ערב ולילה מדהימים ...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר