אבל אני מיוחדתתתתתתתתתתת

אתם כבר לא אוהבים אותי כמו אז???????????????? אני מרגישה נטושה!!!!!!!!!! עזובה!!!!!!!! ערירית ובודדה (לא באמת.....יש לי מלאנ'תלפים ספרי פסיכומטרי איתי)

אנחנו אוהבים אותך...חחחחחחח.......

וניסחפת קצת עם הקטע של הנטושה והבודדה.

אוהבים אותך....

יש רגעים שזקוקים לקבוצת תמיכה ...

ואנחנו פה בשביל לעזור לך לעבור את זה

אבל אני מיוחדתתתתתתתתתתת

אתם כבר לא אוהבים אותי כמו אז???????????????? אני מרגישה נטושה!!!!!!!!!! עזובה!!!!!!!! ערירית ובודדה (לא באמת.....יש לי מלאנ'תלפים ספרי פסיכומטרי איתי)

talk about zumi ....

המצב קשה אה.. פסיכומטרי - התופעה מוכרת ... "כרסה בין שיניה" "אליה וקוץ בה" "בור סוד שאינו מאבד טיפה" "טמן ידו בצלחת". ... (ג'אסטי משוויצה שהיא זוכרת מילים..) ועוד ועוד ועוד...מסכנה ... באיזה אות את?

אנחנו אוהבים אותך...חחחחחחח.......

וניסחפת קצת עם הקטע של הנטושה והבודדה.

שיו

זה תגובות מגעילות

הכל בגדר צחוק

אז אל תיקחי את זה אישית.

אל תשכחי מי תמיד פה...

justi... באמת "בושי והכלמי לך" (מה זה לא ביטוי מספיק חכם?) luqa, תחזיקי מעמד ... ביי :)

אבל אני מיוחדתתתתתתתתתתת

תשימי דיסק של היהודים, זה יגרום לך להרגיש יותר טוב ...

איפה הציטוטים מהשירים שלהם, איפה ?

talk about zumi ....

המצב קשה אה.. פסיכומטרי - התופעה מוכרת ... "כרסה בין שיניה" "אליה וקוץ בה" "בור סוד שאינו מאבד טיפה" "טמן ידו בצלחת". ... (ג'אסטי משוויצה שהיא זוכרת מילים..) ועוד ועוד ועוד...מסכנה ... באיזה אות את?

אני אוהב לטמון את ידי בצלחת

ובעוד כמה מקומות

יקירי ...חבל שזה מה שאתה אומר כי הפירוש של "טמן ידו בצלחת" הוא - לא התערב ..

ולשיעור פסיכומטרי קצר טמן ידו בצלחת = לא טמן ידו בצלחת. מטומטם אומנם - אך אמיתי... ועל כן ,אני במקומך לא הייתי משתמשת במשפט הזה למה שניסית להגיד ... :)

אוהבים אותך....

יש רגעים שזקוקים לקבוצת תמיכה ...

ואנחנו עוד איזה קבוצת תמיכה

יקירי ...חבל שזה מה שאתה אומר כי הפירוש של "טמן ידו בצלחת" הוא - לא התערב ..

ולשיעור פסיכומטרי קצר טמן ידו בצלחת = לא טמן ידו בצלחת. מטומטם אומנם - אך אמיתי... ועל כן ,אני במקומך לא הייתי משתמשת במשפט הזה למה שניסית להגיד ... :)

JUST צודקת, ועוד שאלה שאני צריך לשאול את עצמי, אבל אולי לכם תהיה תשובה.

אם אני זוכר נכון אז "צלחת" זה הכיס של הבגד, לכן, "טמן ידו בצלחת" זה לשים ידים בכיסים- ז"א לא לעשות כלום, ורק משם (בטעות מסוימת בפרוש המילה "צלחת" בא "לא טמן ידו בצלחת". מצד שני (רק כי אני אוהב אותך- אואזיס) אולי אואזיס אוהב לטמון ידו בצלחות (כיסים) של אחרות, שזה לא בדיוק המקום הנכון לדעתי, אבל מי אני שאשפוט. השאלה היא, מתי אני אפסיק "לטמון ראשי בחול" (ז"א לפחד- לכל הפסיכומטראים :-)), אגש להדר וסוף סוף אגיד לה מה אני חושב!!!!!!!!

הייתי אומרת שאתה נכנס ליותר מדי פרטים בשעת לילה מאוחרת שכזו...

אגב, מי זו הדר? חברה/אקס?

מישהי שלומדת איתי!

וזה לא יאומן מה קורה לי כשאני רואה אותה, זה פשוט מזעזע!!! זה קרה לי רק עם שלוש בחורות בחיים, הדופק שלי עולה ל 170 תוך שניה ואני פשוט לא מסוגל להוציא משהו נורמלי מהפה. בגלל זה אני יוצא עם בחורות שאני לא באמת רוצה, כי איתן אני מצחיק מעניין, And what ever!!! אני רוצה אותה, אבל לא מסוגל לדבר כמו בן אדם נורמלי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר