עצוב לי

עצוב לי

גיליתי שחבר שלי לשעבר, שנפרדנו לפני פחות מחודשיים והיינו ביחד כמעט שנתיים, כבר יוצא עם מישהי אחרת. קשה לי להאמין. מה הוא באמת לא אהב אותי? או זו צורת ההתמודדות שלו... אני יודעת שצורת ההתמודדות שלו היא לא להתמודד...זה להדחיק ואולי יום אחד הוא פשוט יתמוטט מזה...(כמו שקרה בעבר) אני בכלל לא יכולה לחשוב על בחור אחר..אני יודעת שהוא לא שווה את הדמעות, ממש לא... אבל ממש כואב לי, איך מפיגים את הכאב..

יהיה בסדר

אין דרך להפיג את הכאב שאת חשה...זה פשוט ככה.הוא כנראה המשיך בחיים שלו וזה עצוב אבל אין מה לעשות,זה ככה. חברה שלי עזבה אותי לפני 5 חודשים אחרי קשר של 3 וחצי שנים ואני עדיין לא יצאתי מזה..והיא כנראה המשיכה בחיים שלה...זה החיים..צריך להרגיש את התחתית,את החרא כדי לעלות בחזרה למעלה עוד יותר גבוה ממה שהיית. יהיה טוב תאמיני לי המצב ישתפר. קצת בירה היום באיזה פאב תסדר הכל.....חחחחח DON'T WORRY BE HAPPY

צודק

אין דרך אחרת להתמודד עם זה חוץ מלקבל את זה - ואולי גם לנסות להמשיך את החיים כלומר, להתחיל לצאת עם אחרים (למרות שאת לא מרגישה מוכנה)

עצוב לי

גיליתי שחבר שלי לשעבר, שנפרדנו לפני פחות מחודשיים והיינו ביחד כמעט שנתיים, כבר יוצא עם מישהי אחרת. קשה לי להאמין. מה הוא באמת לא אהב אותי? או זו צורת ההתמודדות שלו... אני יודעת שצורת ההתמודדות שלו היא לא להתמודד...זה להדחיק ואולי יום אחד הוא פשוט יתמוטט מזה...(כמו שקרה בעבר) אני בכלל לא יכולה לחשוב על בחור אחר..אני יודעת שהוא לא שווה את הדמעות, ממש לא... אבל ממש כואב לי, איך מפיגים את הכאב..

משחק החיים!!!

כמו שליא התגברה על קובי, כך את חייבת להמשיך ולשכוח את ה-X.

דנה'לה...

אין מה לעשות... יש מצב שהוא משתמש בה ויש מצב שהוא באמת מצא אהבה . אהבה יכולה לצוץ מבלי שתהי מוכנה בכלל , את יודעת את זה אבל מדחיקה את זה כרגע כי לא בא לך לקבל את העובדה שהוא עם משהי אחרת . זה לא קשור לאם הוא אהב אותך או לא , הוא התקדם קדימה ומנסה להתגבר . אני מציע שתתגברי גם , מותר להמשיך ולהתגעגע או להרגיש פגועים , אבל זה לא עוזר לאף אחד . תשתדלי שבכל רגע שפתאום שאת חושבת עליו , לדבר אל עצמך ולאמר - "דיי , לא חושבת עליו..." ומיד תמצאי נושא מחשבה אחר. בהצלחה .

אין לדעת

מצד אחד , אולי באמת זאת דרך שלו להתמודד ולשכוח אותך , אבל אני רואה בין השורות שאת מנסה לתרץ את התנהוגותו, כאילו חיה בהכחשה.אני מבינה שזה כואב לך, אבל לא ידוע לי איך הקשר שלכם היה ולמה נפרדתם.בכל מקרה, תמשיכי בחייך.

עושים מה שהוא עשה מוצאים משהו חדש להתרגש איתו ולשכוח

דנה מתוקה

הוא לא צריך לגרום לך לדמוע הלב שלך זקוק לקצת זמן ואת תעברי את זה דמעות הן חלק מהמעבר לשקט ושלווה שאת כרגע זקוקה להם מאוד. אז בהצלחה ותמיד יש תקווה כי את עוד תדעי אהבה מתוקה וקסומה יותר סיון

דנה יקירתי...

באמת שאני מבינה אותך... לפני חודשיים וחצי גם אני הייתי בסרט הזה... ובאמת במשך כמה זמן חשבתי על העובדה שיכול להיות שהוא מתחיל עכשיו קשר חדש, בייחוד אחרי שביום שנפרדנו סופית והוא בא להחזיר לי את הדברים, האקסית שלו (שבזמן שהיינו ביחד, הוא ביקש ממנה לא להתקשר אליו יותר) התקשרה ושאלה אם היא יכולה לחזור להיות איתו בקשר. אני אישית חושבת יקירה, שברגע שתתנתקי ממנו סופית, ואני לא יודעת אם אתם עדיין ממשיכים לדבר בטלפון או איזה סוג קשר יש ביניכם, אני משערת שיש איזשהו קשר אם את יודעת שהוא יוצא עם מישהי אחרת, את תשכחי ממנו וכבר לא יעניין אותך אם יש לו מישהי אחרת, פשוט תמשיכי בחייך יקירה. בהצלחה ניל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר