טוב.....הינה הסיפור...הכינו את הממחטות ( ולא בגלל השפעת )

לפני קצת יותר משנה פגשתי בחורה מדהימה , שהיתה כל מה שרציתי וחיפשתי. היה לנו קשר מאד כנה והינו מספרים אחד לשני הכל , והיא סיפרה לי על כל מה שהיא עברה בחיים הלא פשוטים שלה. יום אחד היא באה ואמרה לי שהיא טסה לאוסטרליה..לחפש את האושר שלה. היא גם אמרה שהיא לא רוצה לראות אותי לפני שהיא תטוס כי היא מפחדת להיקשר אלי ואז היא לא תטוס בכלל אבל היא הסכימה לראות אותי פעם אחת לפני שהיא תטוס. הלכתי קקניתי לה טבעת במשהו כמו 500 ש"ח בשביל לתת כדי שתמיד יהיה לה משהו ממני. אבל לבסוף לא נפגשנו והיא טסה. לא היה לי אומץ להתקשר אליה במשך שבועיים ושהרמתי אליה טלפון היא גילתה לי שיומים אחריה טס מישהו שהכירה מהארץ בלי ידיעתה ומאז הם ביחד...בקיצור לא היו לי 1000$ לטיסה ובגלל זה הפסדתי אותה.....במקום זה קניתי טבעת.המשכנו לשמור על קשר..היא רצתה שנישאר ידידים...אבל לבסוף השהות הארוכה שהיא תכננה באוסטרליה נגמרה מוקדם מהצפוי כי היא חזרה עם הבחור לארץ ועברה לגור איתו. בהתחלה היא רצתה להישאר ידידים אבל אחר כך ירדה מהעינין.ואני החלטתי שעדיף לוותר...ככי מה שחשוב לי באמת זה שהיא תהיה מאושרת ואם האושר שלה לא איתי אז זה בסדר כל עוד שהיא מאושרת והקשר נותק ל 10 חודשים. יום אחד בעודי בחופש"ש באילת אני מתקשר מהשיעמום לצ'ט קולי ומה אני שומע ?? הודעה שלה...ואז הכל עלה לי שוב התקשרתי אליה אבל היא החליפה טלפון אבל השארתי לה הודעה...מתוך תקווה שהיא תענה. ולאחר כמה ימים היא אכן יצרה קשר ודיברנו ( היא כבר הספיקה להחליף מספר חברים ) אבל בכל פעם שהתקרבתי אליה קצת היא נתנה להתקרב בהתחלה אבל אחר כך התרחקה. אני החלטתי להתקשר אליה להפתיע אותה ביום הולדת ולכן לא דיברתי איתה 3 שבועות.אבל כשהיתקשרתי ביום הולדת המספר נותק. את ההמשך כרבר כתבתי לכם ובעיקרון זה הסיפור...מצטער על האורך

אואזיס מן ...

בחור צעיר הבחורה לא מעוניינת בך כמה שקשה לקבל זאת אתה חייב להרפות ממנה ולהמשיך הלאה בחיים שלך וזה לא קשור לכסף שלא היה לך על מנת לטוס איתך כי העובדה היא כזאת באם הבחורה הייתה מעוניינת לפתח את הקשר למשהו רציני היא הייתה כבר יוזמת את זה מוקדם יותר כמו כן, ספרת כי היא הכירה בחור באוסטרליה וזה לא יצר אצלה שום בעיה להכנס איתו למערכת יחסים רצינית עצתי הבאמת חמימה ומכל הלב שיהיה לך רק טוב הרפה ממנה ותמשיך בחיים שלך ותכיר בנות אחרות שכן יאהבו אותך וירצו אותך ולא יישחקו משחקים מטופשים של רוצה בתור ידיד וכו' ומתקשרת מידי פעם , עוד אוסיף אם היא הייתה מעוניינת להיות בקשר היא הייתה דואגת להתקשר אלייך ולהשאיר לך מספר טלפון עזוב אותה לנפשה ובעיקר לנפש שלך - אלא אם אתה מעוניין להפגע יותר אני חושבת שלא שלך בחמימות שריל

oasisman

אני לא אומרת לך לשכוח ממנה.. - ככל הנראה לזמן הקרוב זה בלתי אפשרי. אני חושבת שאתה בחור מקסים בטירוף.. אתה מתחשב ועדין ויודע לאהוב עד כדי כך שהאושר שלה ((אפילו שזה עם מישהו אחר)) יותר חשוב לך מהאושר של שניכם יחד.. כל זאת בניגוד אליה!!! סה"כ באופן מאוד טיבעי היא עושה מה שטוב לה ונח לה..-שזה בסדר!! מה שלא בסדר- חוצמזה שאתה לא יודע להפסיק..שהיא לא שמה לב שהיא צריכה להפסיק אותך!! אני אומרת- תן לזה הזדמנות אחרונה ו-MOVE ON .. החיים לא מסתכמים בבחורה היחידה הזאת!! - גם אם הדברים שאני אומרת לא נראים הגיוניים כי אתה מאוהב. אני מבינה מאוד את ה"אהבה" שלך אליה אבל יש גבול למה שאדם יכול לתת מעצמו ((עד כאב)) בשביל משהו שלא קיים!! צא וחפש את אהבת חייך - האמיתית!! ושיהיה בהצלחה... אני חושבת שמגיע לך יותר : )

סתם דעה...

אני לא יועץ לזוגיות או משהו דומה לזה, אבל לאור מה שכתבת, נראה לי שהיא באמת לא מתאימה לך (או למישהו אחר)...במשך כשנה היא הספיקה להחליף כמה חברים שעם אחד מהם היא שהתה בחו"ל ואף גרה איתו בארץ. בנוסף אחרי ש-"מצאת" אותה שוב היא איכשהו נעלמה....נו באמת, אחי עם כל הכבוד זו מתמטיקה פשוטה ! בכל אופן, לפי דעתי באמת שכח ממנה, למרות שזה קשה...אבל איך אומרים "קשה יש רק בלחם". תן לה שתלך ותחליף חברים כמו שמחליפים גרביים, אולי זה מוכיח שהיא לא בנויה לקשר רציני. חבל לך על הזמן ועל הכסף שתוציא עליה, מה שהוצאת עליה כבר...כפרה, כסף בא וכסף הולך, אבל אהבה לא קונים בכסף.

אואזיס מן ...

בחור צעיר הבחורה לא מעוניינת בך כמה שקשה לקבל זאת אתה חייב להרפות ממנה ולהמשיך הלאה בחיים שלך וזה לא קשור לכסף שלא היה לך על מנת לטוס איתך כי העובדה היא כזאת באם הבחורה הייתה מעוניינת לפתח את הקשר למשהו רציני היא הייתה כבר יוזמת את זה מוקדם יותר כמו כן, ספרת כי היא הכירה בחור באוסטרליה וזה לא יצר אצלה שום בעיה להכנס איתו למערכת יחסים רצינית עצתי הבאמת חמימה ומכל הלב שיהיה לך רק טוב הרפה ממנה ותמשיך בחיים שלך ותכיר בנות אחרות שכן יאהבו אותך וירצו אותך ולא יישחקו משחקים מטופשים של רוצה בתור ידיד וכו' ומתקשרת מידי פעם , עוד אוסיף אם היא הייתה מעוניינת להיות בקשר היא הייתה דואגת להתקשר אלייך ולהשאיר לך מספר טלפון עזוב אותה לנפשה ובעיקר לנפש שלך - אלא אם אתה מעוניין להפגע יותר אני חושבת שלא שלך בחמימות שריל

הבעיה שכל פעם שאני עובר הלאה.....

אולי זה ישמע טישי או שאני מחפש נקודות האחזות בכוח אבל......תמיד שאני מחליט שזהו ואני ממשיך הלאה היא מגיעה אלי בדלת האחורית.....10 חודשים לרא שמעתי ממנה ואז פתאום שמעתי אותה בצ'ט הקולי והיא חזרה אלי... וחודש אחרי שהטלפון שלה..היה החלום המוזר הזה ..בקיצור גם שאני ממשיך הלאה תמיד קורה משהו... אבל בכל מקרה תודה עלה התמיכה אני כבר מתאמן בלהחליף את השם סאלי בליז ולישר לה כמו בשיר "שלנו" so LIZ can wait.......she know its to late

לכל בעיה ישנו פתרון ושלי...

הפתרון הוא כזה. פשוט להבהיר לה חד משמעית כי הקשר שלכם לא עושה לך טוב ורק מעיר את השדים להבהיר לה שאתה לא מעוניין שהיא תיצור קשר עמך אל תתן לה להפיל אותך לרשת שלה ... נדמה לי שנפלת על בחורה שהיא קצת לבד וזקוקה להרגיש טוב עם עצמה ויודעת שאת זה תקבל ממך היא תיצור קשר... שיהיה בהצלחה

טוב.....הינה הסיפור...הכינו את הממחטות ( ולא בגלל השפעת )

לפני קצת יותר משנה פגשתי בחורה מדהימה , שהיתה כל מה שרציתי וחיפשתי. היה לנו קשר מאד כנה והינו מספרים אחד לשני הכל , והיא סיפרה לי על כל מה שהיא עברה בחיים הלא פשוטים שלה. יום אחד היא באה ואמרה לי שהיא טסה לאוסטרליה..לחפש את האושר שלה. היא גם אמרה שהיא לא רוצה לראות אותי לפני שהיא תטוס כי היא מפחדת להיקשר אלי ואז היא לא תטוס בכלל אבל היא הסכימה לראות אותי פעם אחת לפני שהיא תטוס. הלכתי קקניתי לה טבעת במשהו כמו 500 ש"ח בשביל לתת כדי שתמיד יהיה לה משהו ממני. אבל לבסוף לא נפגשנו והיא טסה. לא היה לי אומץ להתקשר אליה במשך שבועיים ושהרמתי אליה טלפון היא גילתה לי שיומים אחריה טס מישהו שהכירה מהארץ בלי ידיעתה ומאז הם ביחד...בקיצור לא היו לי 1000$ לטיסה ובגלל זה הפסדתי אותה.....במקום זה קניתי טבעת.המשכנו לשמור על קשר..היא רצתה שנישאר ידידים...אבל לבסוף השהות הארוכה שהיא תכננה באוסטרליה נגמרה מוקדם מהצפוי כי היא חזרה עם הבחור לארץ ועברה לגור איתו. בהתחלה היא רצתה להישאר ידידים אבל אחר כך ירדה מהעינין.ואני החלטתי שעדיף לוותר...ככי מה שחשוב לי באמת זה שהיא תהיה מאושרת ואם האושר שלה לא איתי אז זה בסדר כל עוד שהיא מאושרת והקשר נותק ל 10 חודשים. יום אחד בעודי בחופש"ש באילת אני מתקשר מהשיעמום לצ'ט קולי ומה אני שומע ?? הודעה שלה...ואז הכל עלה לי שוב התקשרתי אליה אבל היא החליפה טלפון אבל השארתי לה הודעה...מתוך תקווה שהיא תענה. ולאחר כמה ימים היא אכן יצרה קשר ודיברנו ( היא כבר הספיקה להחליף מספר חברים ) אבל בכל פעם שהתקרבתי אליה קצת היא נתנה להתקרב בהתחלה אבל אחר כך התרחקה. אני החלטתי להתקשר אליה להפתיע אותה ביום הולדת ולכן לא דיברתי איתה 3 שבועות.אבל כשהיתקשרתי ביום הולדת המספר נותק. את ההמשך כרבר כתבתי לכם ובעיקרון זה הסיפור...מצטער על האורך

עצה ממי שעבר ארוע דומה: זה ייגמר. תחתוך.

מה?

את מי זה מעניין?

עצה ממי שעבר ארוע דומה: זה ייגמר. תחתוך.

מה?

את מי זה גם מעניין?

מה?

את מי זה מעניין?

אותנו!!! ואם זה לא מעניין אותך..

לכי חפשי הודעות אחרות!!

אל תגררי למריבה מטופשת...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס