תמיד פוגעים בי

תמיד פוגעים בי

בת 21 כמעט תמיד כל חברה טובה שהייתה לי פגע בי ואני לא מבינה למה אין לי אגו בכלל אני נותנת מעצמי מעל ומעבר 

החברה הכי טובה שלי הנוכחית והיחידה לצערי התנתקתי מכלום אף פעם לא הייתי מקובלת תמיד הייתי ביישנית שלא מדברת 

קיצר החברה הכי טובה שלי ואני שלוש ומשהו שנים חברות עשינו יחד תיכון ושירות אבל יש לה אגו נפוח והיא כל הזמן פוגעת בי כבר שלוש שנים ואני שותקת ואני לא יכולה יותר ככה היא התנתקה ממני ועכשיו אני לבד במקום עבודה שלי יש רק מבוגרים ובחורה אחת בת 23 ואני לא יודעת אפילו איך לפתח איתה שיחה מה לעשות ?אני חייבת חברים 

סליחה שחפרתי 

דבר ראשון לא חפרת ולא נעלים.

דבר שני הפחד הזה של "להשאר לבד" זה פחד שרודף אחר הרבה מאוד אנשים מכל מין,מכל סוג. 

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך תישמע לך דפוקה ממש אבל זה מה שיעשה באמת את ההבדל: "אל תפחדי להיות לבד עם עצמך-להיפך, תגלי את עצמך ותכירי את עצמך".

למה הכוונה ? פחד מהלבד הוא פחד ידוע אבל, זה לא פחד שאנחנו מתמודדים איתו בגיל יותר צעיר אולי בגלל חוסר הגבולות שלנו גם אם אנחנו סוג של מתמודדים איתו אז אנחנו בעצם לא מתמודדים איתו אלא מגוננים על עצמינו.

אז אל תגונני על עצמך (אל תגדירי את זה כפחד או כדבר שלילי) ההיפך הוא הנכון, תלחמי בעצמך בהרגלים שלך בדברים שמפריעים לך ובדברים שאת רוצה לעשות.

כשאת לבד ואין חבר או תמיכה כלשהיא זו יכולה להיות אחת מהנקודות היותר טובות בחיים שלך כי, יש לך באמת זמן שאת יכולה להכיר את עצמך ולבנות את עצמך. עכשיו, אני לא אשקר לך ואומר לך שהמלחמה הזאת והבנייה עצמית הזו נמשכת לכל אורך החיים אבל עדיף מוקדם יותר מאשר מאוחר יותר.

תתעסקי בעצמך ותבני את עצמך ביודק איך שאת רוצה ותראי שכשאשר את תעשי את עצמך למה שאת רוצה להיות את תראי שאנשים מתחילים להיות סביבך בגלל שהכל קשור בבפנים שלך, באילו אנרגיות את מטעינה את הגוף שלך, תלמדי דברים חדשים כל יום וכל יום תלמדי משו חדש כי כשאת לומדת משו חדש דבר ראשון את מפתחת את עצמך ומקדמת את עצמך. דבר שני כשהמוח נמצא בתהליך למידתי האנרגיות שלך ישתנו ויהיו יותר חיוביות כי את תכנסי למין לופ של התמדה עצמית. 

ללמוד אני לא מתכוון עכשיו ללמוד במכללה או תואר או וואטאבר מה . פשוט לא .

מה שכן אגיד לך ללמוד זה דברים שאת רוצה לשנות בעצמך או להתקדם לאיזו שהיא מטרה, בעידן של היום כשיש אינטרנט בכל מקום ויש המון אבל המון מידע שאת יכולה לשאוב ולעשות עם זה כרצונך. עצה שלי תלמדי על מדיטציות,תלמדי להכיר את עצמך ותמצאי מטרות ויעדים להגיע אליהם... פחות תתרכזי בלחפש חברה שתהיה סביבך כי חברים באים והולכים השאלה היא איפה את נמצאת,או שאת באה הולכת ומתקדמת למקום מסויים או שאת נשארת ומחליטה להעלב מהמצב הקיים.

אז עצתי אלייך, אל תתרגשי יותר מידיי זה החיים. אל תסמכי יותר מידיי אל אחרים,יש לך מתנה אחת וזו את עצמך !!!!

תקחי את המתנה הזאתי ותפיקי ממנה את המירב !!!

אז אחרי כל החפירה הזאתי,מקווה שגם עזרתי במשו.... מאחל לך המון המון הצלחה,תעלי על דרך המלך תלמדי ותפתחי את עצמך ועל תשימי יותר מידיי על בני אנוש שלא שווים את זה, להפך שאחרים ירדפו אחרייך בגלל האופי הייחודי שיש לך(או שיהיה לך אחרי שתפתחי ותשני את עצמך לאינדיווידואל שאת רוצה להגיע) !!!!!

אני בטוח שבסוף את תמצאי חברים ואפילו גם חבר, את עדיין צעירה וזה לא אומר כלום, לא בעיה למצוא אנשים אם את תהיי קצת נחמדה אליהם, נסי לפרגן על משהו ובטוח שתמצאי נושא לשיחה וככה תתחילו להתחבר.

הכי חשוב זה שגם תמצאי לך בן זוג ובטח יש לו מעגל חברים שתוכלו להיות ביחד וככה להתחתן ואפילו להזמין מגנטים לאירועים לחתונה שלכם שבטוח תהייה ממש מעולה.

אני בטוח שבסוף את תמצאי חברים ואפילו גם חבר, את עדיין צעירה וזה לא אומר כלום, לא בעיה למצוא אנשים אם את תהיי קצת נחמדה אליהם, נסי לפרגן על משהו ובטוח שתמצאי נושא לשיחה וככה תתחילו להתחבר.

הכי חשוב זה שגם תמצאי לך בן זוג ובטח יש לו מעגל חברים שתוכלו להיות ביחד וככה להתחתן ואפילו להזמין מגנטים לאירועים לחתונה שלכם שבטוח תהייה ממש מעולה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר