סטודנטית מכרה את בתוליה עבור 780,000 דולר

בחודש האחרון הסעירה קתרינה מיגליוריני, סטודנטית בת 20 מברזיל, את העולם עם הפרויקט השערורייתי אך רחב הלב שלה: מכרז בתולים אשר נועד לעזור למשפחות מעוטות יכולת.  ובשבוע שעבר הוכרז הזוכה - איש עסקים יפני.
הסקס מתוכנן להתקיים על גבי מטוס, מכיוון שקתרינה אינה מעוניינת להפר חוקים הנוגעים לתשלום עבור שירותי מין.

המטרה באמת מקדשת את האמצעים????

אין לי סכום כסף כזה ,אבל הייתי מזמין אותה למנת פלאפל ומיץ ענבים בתמורה

אומנם לא קל להיות סטודנט מבחינה כלכלית אבל זה כבר באמת מוגזם

ואני חשבתי שבארץ המצב הזוי

מיץ בצים לא מיץ ענבים

אני מוכן למכור את הבתולים שלי לזקנות עשירות תמורת 250 שקל לשעה emo_30.png

מעניין האם היפני ידרוש בדיקת מומחה מטעמו ,גנקולוג שיצהיר כי הבחורה בתולה.

מי, שמאמין שיש בברזיל בתולה בת 20 שישלם...

יפני מטומטם בסכום הזה אני משיג את בר רפאלי

כל הכבוד לה,גם יפה ,גם חכמה !!!!

כנראה שהמצב של הסטודנטים רע לא רק בארץ למרות שהיא עושה את זה לא למען עצמה, אבל זה גם ממחיש את המצב העגום שלנו בתור סטודנטים 

מה הסיפור ישנן בתולות שנותנות לסתם חבר בחינם מעשה חכם ,לפחות יוצא לה טיסה חינם.

הייתה טועמת מבדוי היא הייתה משלמת חצי מליון דולר בטוח ובדוק

בחודש האחרון הסעירה קתרינה מיגליוריני, סטודנטית בת 20 מברזיל, את העולם עם הפרויקט השערורייתי אך רחב הלב שלה: מכרז בתולים אשר נועד לעזור למשפחות מעוטות יכולת.  ובשבוע שעבר הוכרז הזוכה - איש עסקים יפני.
הסקס מתוכנן להתקיים על גבי מטוס, מכיוון שקתרינה אינה מעוניינת להפר חוקים הנוגעים לתשלום עבור שירותי מין.

גם אני רוצה איך עושים את זה

גם אני רוצה איך עושים את זה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר