המלצה|עבודה חוקית בחו"ל לצעירים אחרי צבא

שלום לכולם,
רובנו,משוחררים צעירים מתחילים אחרי הצבא לחפש עבודה וחלקנו גם טס לטיול ארוך (טיול אחרי צבא בחו"ל),אני מצאתי את השילוב ביניהם-עבודה בחו"ל.
כשאני השתחררתי בדקתי וחקרתי את הנושא הזה וגיליתי שיש המון עבודה אבל העניין הוא שרוב העבודות לא חוקיות-דבר שכמובן לא נעים להכנס אליו ובטח שלא להיתפס בחו"ל כשאתה עובד באופן לא חוקי.
אז חפרתי וחפרתי בנושא כי הייתה לי תקווה שאולי אצליח למצוא משהו חוקי ואכן מצאתי, ישנה חברה ישראלית שדואגת לנו לטיסה, למקום מחיה ולעבודה באופן חוקי בלבד!!!
לדעתי,עבודה בחו"ל היא חוויה שכל אחד צריך לעבור-הן מבחינת החוויה והן מבחינת הכסף שמרוויחים בעבודה הזו.
אם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים לגבי העבודה באופן חוקי אני מצרף לכאן קישור לפרסום של החברה,אתם יכולים להשאיר שם פרטים והם חוזרים אליכם עם כל הפרטים.
להלן הקישור: http://short.urls.co.il/1g0gnt
שיהיה לנו בהצלחה.

כל מה שכתבת זה טוב ואחלה חוץ מהקישור שמוביל לדף נחיתה שהוא כניראה חלק מתוכנית שותפים.
אם כבר רוצים לתת ערך מוסף על עבודה בארה"ב או העובדה בחו"ל שהיא חוקית, יש להדגיש את הדברים החשובים. עבודה בארה"ב לעולם לא תהיה חוקית אם לעובד אין את אחד מהדברים הבאים:

אשרת עבודה לארה"ב

דרכון זר של מדינה אירופאית או מדינה אחרת שמקבלת אותן זכויות מארה"ב

אזרחות אמריקאית

כל עוד מחפש העבודה מודע לדברים הנ"ל אז הוא במצב טוב.

היום רוב החברות שמעסיקות ישראלים בחו"ל הם חברות חוקיות לכל דבר, העובד הוא זה שאינו חוקי. בדיוק כמו העובדים הזרים בארץ שעובדים ללא אשרת עבודה, כך גם הישראלים בארה"ב. האמת היא שהסיכויים שיקרה משהו לעובד נמוכים מאוד מיכוון שרשות ההגירה של ארה"ב לא מחפשת את העובדים הישראלים. אלה אם כן מישהו הלשין ואז הם חייבים לבדוק, אין מה לדאוג. במקרה הכי גרוע, העובד נלקח ע"י רשות ההגירה ופשוט נשלח חזרה לארץ.

ישנו אתר שעובד עם החברות המובילות בארה"ב, מלווה מא א' עד ת' את העובד והכי חשוב, תמיד אומר את האמת ומכווין את העובד למקום הכי נכון בשבילו
http://www.workinusa.co.il
לאתר הזה יש הצעות גם מחוץ לארה"ב במקומות כמו אוסטרליה, קנדה ועוד...והם מספקים את אותו השירות של מההתחלה ועד הסוף.
http://www.takejob.co.il

שיהיה בהצלחה!

שלום,

אני רוצה להמליץ על מקום עבודה בחול שהיה לי שם ממש כיף,

מציאת עבודה באירופה זה לא דבר פשוט,

חשוב לעשות את זה דרך מקום מסודר כמו זה,

אני כבר שנה שלישית עובדת דרכם ולא התאכזבתי

בהצלחה,

עבודה בחו"ל זה דבר מגניב וצעירים. אם יש לכם את האופציה, אז באמת הייתי מציע ללכת על עבודה בחו"ל באוטו גלידה. האמת היא שיש לכם מגוון רחב של עבודות, יותר ממה שמציעות חברות ההשמה פה למעלה. עבודה בקטיף באוסטרליה למשל אני רואה פה או עבודה כאופר. בכלל עם המבחר שיש היום אין שום סיבה לא למצוא עבודה חוקית בחו"ל, בייחוד אם אתם צעירים ונפשכם עוד בכם. בהצלחה.

עבודה לבעלי דרכון אירופאי שווה!!

 

http://www.pelozen.co.il/landing/makaue/718027

 

עזבו אתכם שטויות, באמת עושים כסף מעבודה בחו"ל, בתוך אחת שחזרה שנה שעברה, בחצי שנה עשיתי הרבה כסף!

ממליצה בחום על ג'ובידו לעבודה בחו"ל

אנחנו עושים בשבילכם את כל העבודה! אין בירוקרטיות מיותרות ואין בזבוז זמן יקר אנו ניתן לכם תמיכה מלאה ונלווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך עד להוצאת הויזה המיוחלת ההליך המהיר והיעיל ביותר! אין צורך לצאת מהבית! אנו עובדים שנים רבות אל מול השגרירויות השונות, כלל ההליך מטופל על ידי אנשי מקצוע ועורכי דין אמריקאים http://www.pelozen.co.il/landing/659659

 

אנחנו עושים בשבילכם את כל העבודה! אין בירוקרטיות מיותרות ואין בזבוז זמן יקר אנו ניתן לכם תמיכה מלאה ונלווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך עד להוצאת הויזה המיוחלת ההליך המהיר והיעיל ביותר! אין צורך לצאת מהבית! אנו עובדים שנים רבות אל מול השגרירויות השונות, כלל ההליך מטופל על ידי אנשי מקצוע ועורכי דין אמריקאים ------טלפון---0507707195

מחפש עבודה בחו"ל??

זה כבר לא קשה, בלי כאבי ראש, משאירים פרטים וחוזרים אליכם עם מגוון הצעות מכל העולם( מארצות הברית ועד תילנד).

שכר ממוצע 5000$ -$6000 בחודש.

http://www.pelozen.co.il/landing/makaus/816427

הבצלחה

מחפש עבודה בחו"ל??

זה כבר לא קשה, בלי כאבי ראש, משאירים פרטים וחוזרים אליכם עם מגוון הצעות מכל העולם( מארצות הברית ועד תילנד).

שכר ממוצע 5000$ -$6000 בחודש.

http://www.pelozen.co.il/landing/makaus/816427

הבצלחה

שלום לכולם.

לאחר תקופה ארוכה של עבודה בדרום אפריקה החלטתי לפתוח בלוג שיתן לכן מידע איכותי ואמין. הייתי במצב שלכם, ואני מבין כמה אתם מבולבלים מכל המידע הרב שרץ ברשת. הבלוג הוקם והולך להתעדכן בשבועות הקרובים על בסיס יומי. הבלוג ממוקד לדרום אפריקה, אך חלק מהמידע שם יהיה רלוונטי גם לאנשים שרוצים לעבוד במקום אחר. 

הנה הקישור להנאתכם :) עבודה בדרום אפריקה 

עבודה בחול לחיילים משוחררים שרוצים להארוויח כסף גדול :  http://www.pelozen.co.il/landing/makaus/753449 

 

שלום לכולם, אני בא ממקום אחר, עבודה בחו''ל זה לא קל , ושלא יעבדו אליכם,

אני כן מחפש אדם רציני שרוצה להתחבר איתי כשותף לכל דבר , המטרה שלי היא להקים עגלה בחו''ל עם שני מוצרים

טובים אחד מיועד לנשים (פריט לבוש מאוד מצליח נעים למקומות קרים), ומוצר לבית , שניהם מצויינים , אני אשמח לטפל בחלק של היבוא והעבודה מול הספקים, אבל צריך אדם רציני רצוי שכבר יושב בחו''ל שיכול לעשות את החלק של הקמת העגלה , המכירה ...

ניתן ליצור איתי קשר ב0508499819 ארז או במייל EREZR0070@WALLA.COM

 

עבודה בחו"ל היא בהחלט אופציה רלוונטית אחרי צבא כי היא מאפשרת גם לטייל בחו"ל וגם לעבוד תוך כדי ולהרוויח. חשוב גם לדעת שלא כל החברות מתעסקות רק בעגלות בחו"ל, יש כאלו שמציעים גם עבודה בחנויות בוטיק בקניונים. אפשר למצוא על זה עוד מידע כאן:

http://toustous.co.il/

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר