איזה רכב הייתם קונים בתור רכב ראשון? (יד שניה)

אשמח לכל מיני דעות, ואם אפשר מנומקות או מניסיון. תודה

שמע הכל תלוי בתקציב שלך

אם אתה רוצה לקנות רכב יד שניה אני מניח שכמה שאתה מוכן להשקיע ברכב הוא לא יותר מידי.. בתור רכב ראשון יד שניה הייתי הולך על המאזדה 3 שנת 2005 / הונדה אקורד.. רכבים מצוינים. בנוסף שמעתי שהולך להיפתח בקרוב יריד מכוניות ליד ראשונה / שניה במחירים נמוכים מהשוק.. איפה מי ומה אני לא יודע אבל שווה לבדוק ולהתעדכן מה קורה. בהצלחה.

נדבו עוד פרטים אם

יודעים- אשמח לשמוע- אם באמת מדובר במחירים טובים אולי אוכל לרכוש שם- אך קשה לי להאמין כי התקציב שלי הוא דל..

אני נהנתי מאד מפיאט פונטו ספייס

פרקטי חסכוני דגם עירוני מדהים. תחזוקה יומית ושנתית זולה. אמין. ללא תקלות חשמל או הפתעות מיוחדות. פס ייצור מעולה.

אישית אני הייתי בודק קודם אפשרות של יד 1

בגלל שרכבים יד 2 , בעיקר מי שלא היה לו רכב בעבר,יכולים לעלו יותר בכסף למוסך מאשר רכבים יש 1,אתה יכול ללכת ליריד הרכבים שיהיה בחול המועד בגני התערוכה,היה כתוב באינטרנט שיהיו שם הנחות של כ10000 שקלים,וגם יהיו שם ביטוחי רכב וכל מיני גאדג'טים,אתה יכול מלכתחילה ללכת על רכב קטן יחסית ואם יש עליו הנחה נוספת אתה יכול להגיע למחיר לא רחוק בהרבה מרכב יש 2, בכל מקרה שווה ללכת לראות זה לא מזיק וגם יתן לך מושג מה המחירים של יד ראשונה כמובן שהכל תלוי בתקציב בהצלחה:)

נדבו עוד פרטים אם

יודעים- אשמח לשמוע- אם באמת מדובר במחירים טובים אולי אוכל לרכוש שם- אך קשה לי להאמין כי התקציב שלי הוא דל..

שאלה טובה

תבדוק פה הכי מקצועי והכי טוב פורום רכב

היי

עדיף להתחיל מי רכב קטן חסכונים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר