עזרה בבקשה...

עזרה בבקשה...

לפני כמה שנים הכרתי מישהי ויצאנו לדייט אחד ומאז לא כ``כ דיברנו כי לא הייתי מעוניין. במהלך השנים שעברו יצא לי לראות אותה בערך אחת לשנתיים בכל מיני מקומות כמו בתחנת אוטובוס, מסעדה... לפעמים היא שמה לב אליי ודיברנו קצת, לפעמים לא. בפעם האחרונה שראיתי אותה, היא לא שמה לב אליי- אבל מאז אני לא מסוגל להפסיק לחשוב עליה, והתחלתי להרגיש אליה דברים ושאולי פספסתי משהו... מיותר לציין שהרגשות שלי אליה מאז שראיתי אותה בפעם האחרונה רק צומחים עד שזה הגיע למצב שהיא פשוט הפכה להיות הדבר האחרון שאני חושב עליו לפני שאני נרדם, והדבר הראשון שאני חושב עליו כשאני מתעורר :( החלטתי שאני חייב למצוא אותה שוב ולא לחכות לעוד היתקלות אקראית כדי להכיר אותה מחדש ואולי לחוות את מה שכ``כ פיספסתי לפני שנים. לקח לי כמה ימים להיזכר בשם שלה, ועוד הרבה יותר זמן כדי להיזכר בשם משפחה שלה. כשזה קרה החלטתי שהדרך הכי בטוחה תהיה ליצור איתה קשר בפייסבוק (מצאתי את הפרופיל שלה). אבל איך אני פונה אליה בפנייה אחת שהיא תחזור אליי ושלא תתעלם ממני\תחשוב שאני איזה מטורלל אחד\תחשוב שאני אחד הידידים שלה שמנסה להסתלבט עליה וכו` וכו`...? הכוונות שלי לגביה כ``כ תמימות, אני בסה``כ רק רוצה לראות אותה שוב כדי לראות את החיוך שלה, לדעת אם היא מאושרת בחיים שלה... אבל אני לא מסוגל לחכות עוד שנים כדי להתקל בה שוב במקרה. בבקשה תעזרו לי להגיע למה שיכול להיות נקודת מפנה בחיים שלי, משהו שאני מרגיש שכ``כ היה צריך לקרות עוד ממזמן...

פשוט לך על זה בצורה כי פשוטה והכי ישירה שיש ...

אין מה להפסיד...

אני במצב דומה לשלך!!

אני הולכת על זה!!!!!!!כך או כך אין מה להפסיד!!נכון?? אני כבר שבוע רודפת אחריו מתעלמת מכל מה שכולם אומרים ואני מאמינה שהוא שלי !!!!!!! אז אם תאמין הכל יסתדר!!!!!!

מזכיר לי סיפור שהייתי בו פעם..

בבה"ס.. הייתה בחורה אחת בתיכון שלא פניתי אליה במשך כמה שנים וכן, היו בינינו כל הזמן חילופי מבטים.. וזהו מאז לא ראיתי אותה יותר כל אחד הלך לדרכו.. כמובן שמתחרט על זה עד היום. אז רק דבר יש לי להגיד לך.. נצל את ההזדמנות כל עוד אתה יכול, אחרת רוב הסיכויים שלא תהיה לך עוד הזדמנות ותהיה במצב שלי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר