חייבת לשתף...

חייבת לשתף...

בדיוק חזרתי מהטיפול האחרון שלי של הסרת שיער בלייזר... ואני כל כך חלקה! אני מודה לאלוהים שבחרתי להשקיע בזה את הכסף... במיוחד לאור העובדה שהקיץ כבר כאן ואפשר ללכת לים כבר... בלי לדאוג אם יש לי קוצים או לא... או כל דבר כזה או אחר שקשור לשיער מיותר.. והכל בזכות מכון care-תודה תודה תודה! על השירות, על התוצאות המדהימות ועל זה שאתם אמינים ומתחייבים למילה שלכם..

תתחדשי מתוקה!!!

גם הבת שלי התלבטה איפה לעשות הסרת שיער והיא עדיין מתלבטת בין care לאמריקן לייזר... אם את אומרת שהם באמת כל כך טובים אז נלך אליהם... גם חברה שלי עשתה אצלם הסרת משקפיים בלייזר והמליצה לי עליהם.. היא אמרה שהם אמינים ומקצועיים מאוד בכל מה שקשור להסרת משקפיים בלייזר ובכלל מאוד אמינים מבחינת תוצאות... אבל טוב שהעלית את זה לגבי הסרת השיער, ענית לי ולבת שלי על הרבה שאלות..

העיקר שאת מרוצה

על אף שזה נשמע כמו פרסומת. ואם להשקיע כבר אנרגיה, לפחות תצרפי לינק שכולנו נוכל להתרשם.

תתחדשי מתוקה!!!

גם הבת שלי התלבטה איפה לעשות הסרת שיער והיא עדיין מתלבטת בין care לאמריקן לייזר... אם את אומרת שהם באמת כל כך טובים אז נלך אליהם... גם חברה שלי עשתה אצלם הסרת משקפיים בלייזר והמליצה לי עליהם.. היא אמרה שהם אמינים ומקצועיים מאוד בכל מה שקשור להסרת משקפיים בלייזר ובכלל מאוד אמינים מבחינת תוצאות... אבל טוב שהעלית את זה לגבי הסרת השיער, ענית לי ולבת שלי על הרבה שאלות..

מי אמר שכל שבח למקום עסקי הוא פרסומת?

במדינה כמו שלנו, יש נטייה לבעלי מקצוע לנטוש באמצע.. לא חסר סיפורים על מכונים שנטשו את המטופלים שלהם או לא ביצעו את הטיפול כמו שצריך ואמרו משהו כמו "אין מה לעשות".. ובהקשר הזה, באמת שמעתי הרבה ברשת המלצות על מכון care.. אני דווקא רוצה ללכת לעשות שם הצרת היקפים לקראת החתונה של הבת שלי ושמעתי שהם ממש מומחים בנושא ושממש רואים תוצאות משמעותיות בהיקף.. מישהו עשה ויכול להמליץ? מאוד חשוב לי להראות כמה שיותר יפה ולהרגיש הכי נוח בעולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר