נפילה

נפילה

כל כל הרבה זמן כבר היתי בסדר עד שכבר שכחתי מה זה הנפילה הזאת שמעיפה אותך כל כך חזק שאיך שאת פותחת את העיניים בבוקר את לא יכולה לעשות שום דבר חוץ מלבכות ובלי שום סיבה נראית לעין,ופתאום כל החברים הטובים נעלמים להם כלא היו,למרות ההצהרות שאת החברה הכי טובה כן כן.....לא מפתיע,הצלחתי לעבור אפילו את החורף וזה קורה לי דווקא בתחילת הקיץ ,אח הדיכאון מכה כל כך חזק כאשר הכי לא מצפים לו ,מחלה ארורה!!!!!!

את חייבת לקבל עזרה מקצועית!

החברים שלך הם לא הכתובת כרגע - את צריכה לפנות לאיש מקצוע, פסיכולוג או עובד סוציאלי קליני. אין מה להתביש ולא כדאי לדחות את זה. דיכאון זו מחלה לכל דבר ועניין, וצריך לטפל בה מומחה - בדיוק כמו במחלה גופנית כגון סרטן. מחזק את ידייך.

זה בסדר,אני כבר שועלת קרבות ותיקה בעיניין

וברור לי לגמרי שחברים הם לא הכתובת,סשן של כדורים פסיכולוג וחוזרים לתלם....וזה אשכרה מחלה ואתמול באמת הרגשתי עד כמה,מפחיד איך אפשר להרגיש גרוע

הכי חשוב...

לזכור שכמו שזה מגיע ככה זה גם חולף. זה כמו גלים. ויותר חשוב מזה, לזכור שלפעמים למוח שלנו יש אישיות משל עצמו, והמצב רוח שתוקף אותו בכלל לא קשור אלינו, אלא איזה מהלך שגוי במוח שמסתדר בעצמו. ככל שתתנהגי רגיל כשזה קורה, כגון לעבוד, לדבר עם חברים, לצאת מהבית... ככה זה יחלוף יותר מהר. אמנם נכון, עד לגל הבא.. אבל אם תתמידי בהתנהגות מסוג זה ותמשיכי בפעילות יומית רגילה עד כמה שזה קשה, כך גם הגלים הללו יתרחקו ממך יותר ויותר. מה שבטוח - את לא לבד.

את חייבת לקבל עזרה מקצועית!

החברים שלך הם לא הכתובת כרגע - את צריכה לפנות לאיש מקצוע, פסיכולוג או עובד סוציאלי קליני. אין מה להתביש ולא כדאי לדחות את זה. דיכאון זו מחלה לכל דבר ועניין, וצריך לטפל בה מומחה - בדיוק כמו במחלה גופנית כגון סרטן. מחזק את ידייך.

אוקיי

צודק ב 100% ------------------------------ iphone 5 הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

אחלה

צודק ב 100% ------------------------------ iphone 5 הסרת שיער בלייזר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר