מתחיל להקריח וזה ממש מטריד אותי

זה תהליך שנמשך איזה שנתיים, אולי קצת יותר... הוא איטי אבל עקבי וזה פשוט מחרפן. אני ממש אוכל על זה סרטים קשים כי אני בחור צעיר יחסית ומה קרחת עכשיו... אם יש פה מישהו שזה קורה לו גם ומטפל באיזושהי צורה בבעיה שלו, אני אשמח לשמוע איך ומה יכול לעזור.

לא ביג דיל

קרחת זה משהו נעים כמו טוסיק של תינוק

ביג דיל או לא..

אתה חייב לעבור את השלב התחושתי לשלב אמיתי של פעולה. תחליט מה שתחליט תהיה חייב לפעול. ככה זה בחיים-כדי להתקדם צריך לזוז, החיים לא שואלים אותנו באיזה מתנות לצייד אותנו או לא, פשוט נותנים לך חבילה ואיתה תהיה חייב להתמודד. בהצלחה.

מתחיל להקריח וזה ממש מטריד אותי

זה תהליך שנמשך איזה שנתיים, אולי קצת יותר... הוא איטי אבל עקבי וזה פשוט מחרפן. אני ממש אוכל על זה סרטים קשים כי אני בחור צעיר יחסית ומה קרחת עכשיו... אם יש פה מישהו שזה קורה לו גם ומטפל באיזושהי צורה בבעיה שלו, אני אשמח לשמוע איך ומה יכול לעזור.

למי בדיוק נעימה קרחת??

מי שרוצה שיקצץ את השיער, אבל לדעתי זו צריכה להיות בחירה של האדם. גבר צעיר שרואים עליו שהוא מקריח זה לא המחזה הכי מלבב בעולם. בסוף אתה מגיע למצב כמו בפוסט שכתבה חברה טובה שלי, שאתה בן ארבעים והיא רק מתבאסת על זה שאין לך שיער. תשאל רופא עור לגבי פתרונות, בטוח יש משהו שאפשר לעשות כל עוד הקרחת בשלבים התחלתיים. חבל על הסקפטיות כי קרחת ממילא תהיה לך אם לא תנסה לטפל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר