מה הסיטואציה הראשונה שהצבע סגול מעלה לכם ?

החדר שלי ... החדר הקודם

היה צבוע בצבע הזה.... אני מתה על הצבע הזה

אהבת אמת

ואין סוף יכולת! בשמחות.

למה אהבת אמת ?

סגול זה הצבע של נקודת האנרגיה של העין השלישית

מעל ובין שתי הגבות נקודה זו מסמלת את החיבור לאלוהות ולמודעות אהבת אמת.

שטויות

סגול מסמל את העל טבעי. העין השלישית אחראית על התפיסה של האדם - כמה הוא משפיע וכמה משפיעים עליו אחרים. הירוק מסמל אהבה, זוהי צ'אקרת הלב, הגורו. אל תבלבלי בין שניהם.

אתה עוד תגדל. שבת שלום.

החדר שלי ... החדר הקודם

היה צבוע בצבע הזה.... אני מתה על הצבע הזה

הכי יפה בעיני זה כחול עמוק שצובעיים על בד עם ירוק עמוק, ככה ציירתי ים זה יותר חי מאמיתי

הענסתי כמה חוטים לבנים,יצא גלים,חלום, מסתכל רואה עומק,

אני מקווה שאתה עושה עם הכישרון...

,תראה,אני ממש מומחה,כל ציור שלי אני נותן מתנה או אשתי תולה, צריך רק טכניקה וסבלנות

ים,שמים עננים גוונים בשמים זה חצי שעה עבודה,כי אני משתמש במברשת רחבה של צבעי,יוצא מהר וחלום,למשל ציירתי ברווז נוחת בים,השמים הססגוניים והים העמוק ,חצי שעה ציור הברווז יומים עבודה,יצא חלום עם עומק כמו צריך

מה הסיטואציה הראשונה שהצבע סגול מעלה לכם ?

שוקובו-עכשיו הולך לקנות מרב שיעמום! חג שמח ושבוע טוב..

מזכיר לי

את הגלולות שאני לוקחת (פמינט), שנקראת גם הגלולה הסגולה!

,תראה,אני ממש מומחה,כל ציור שלי אני נותן מתנה או אשתי תולה, צריך רק טכניקה וסבלנות

ים,שמים עננים גוונים בשמים זה חצי שעה עבודה,כי אני משתמש במברשת רחבה של צבעי,יוצא מהר וחלום,למשל ציירתי ברווז נוחת בים,השמים הססגוניים והים העמוק ,חצי שעה ציור הברווז יומים עבודה,יצא חלום עם עומק כמו צריך

myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי

myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים v

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר