עזרה דחוף

עזרה דחוף

לכל מי שקורא ורוצה להגיב ולעזור שלום אני אשאר בעילום שם- בכל מקרה מי שרוצה לקרוא לי בשם כלשהו מוזמן לקרוא לי PEPO אז אני בן 23, רווק, מהמרכז. יש לי בעייה אין לי מספיק ביטחון עצמי להקים פרוייקטים עצמיים וזה מונע ממני להתקדם בחיים. יש לי כישרון בעיצוב שיער- נרשמתי לביה"ס של מישל מרסייה. ואני לא הולך- למה? כי "מה? ממני ייצא ספר??". יש לי שמיעה מוזיקלית טובה ואני רוצה להיות זמר-אבל אני יכול היות זמר?? יש לי קול סבבה לא מעבר לזה- מי ייקח אותי להופיע באירוע שלו?? הסה"כ אני יודע המון ולא עושה עם זה כלום- כי אני לא בטוח שיש בי משהו ששווה לפתח אני תקוע. יש לי הורים שדאגו להגיד לי שאני אדם פסול ובגלל זה אני לא עושה עם עצמי כלום- יש בי תמיד רצון אבל אין בי את העידוד העצמי. מה אני עושה עם זה ואשמח לשמוע פרטים אם הייתה למישהו את אותה בעייה ופתר אותה

מוכנה להיות שם בשבילך-תכנס למייל שלי נדבר...

לדעתי..

לדעתי (ורק לדעתי) אתה קצת מתפזר.. אולי תחשוב טוב טוב עם עצמך באמת מה אתה רוצה לעשות ומה גורם לך להרגיש הכי טוב.. ולך על זה בכל הכוח. רוב האנשים הם בינוניים אבל מי שמצליח זה מי שמתמיד.. שיהיה בהצלחה

מוכנה להיות שם בשבילך-תכנס למייל שלי נדבר...

לא כ"כ הבנתי מה ז"א להכנס למייל אבל...

בכל מקרה החלטתי לנסות ולהבין באיזו דרך את יכולה לעזור לי ...?

עזרה דחוף

לכל מי שקורא ורוצה להגיב ולעזור שלום אני אשאר בעילום שם- בכל מקרה מי שרוצה לקרוא לי בשם כלשהו מוזמן לקרוא לי PEPO אז אני בן 23, רווק, מהמרכז. יש לי בעייה אין לי מספיק ביטחון עצמי להקים פרוייקטים עצמיים וזה מונע ממני להתקדם בחיים. יש לי כישרון בעיצוב שיער- נרשמתי לביה"ס של מישל מרסייה. ואני לא הולך- למה? כי "מה? ממני ייצא ספר??". יש לי שמיעה מוזיקלית טובה ואני רוצה להיות זמר-אבל אני יכול היות זמר?? יש לי קול סבבה לא מעבר לזה- מי ייקח אותי להופיע באירוע שלו?? הסה"כ אני יודע המון ולא עושה עם זה כלום- כי אני לא בטוח שיש בי משהו ששווה לפתח אני תקוע. יש לי הורים שדאגו להגיד לי שאני אדם פסול ובגלל זה אני לא עושה עם עצמי כלום- יש בי תמיד רצון אבל אין בי את העידוד העצמי. מה אני עושה עם זה ואשמח לשמוע פרטים אם הייתה למישהו את אותה בעייה ופתר אותה

גבר גבר פיפו...

תקשיב אח שלי קצת להרגע...זה הדבר הראשון והכי חשוב שאתה צריך לעשות. עכשיו אחרי שנרגעת קצת, אני מציע לך באמת מכל הכשרונות והיכולות שיש לך, תחשוב מה אתה הכי אוהב לעשות מבין הכשרונות שיש לך, ולהתמקד באותו אחד... אחרי שבחרת מבין הכשרונות שיש לך את זה שאתה הכי אוהב, תתחיל לפתח אותו בכל הכוח ובלי להקשיב לאחרים כי בסופו של דבר זה העתיד שלך...זה הכישרון שלך שיוביל ויבנה לך את החיים ויביא לך בסוף את הפרנסה שאתה מסוגל לקבל. זה שההורים שלך או הסובבים שלך אומרים לך שאתה פסול וכל מיני דברים כאלה הם יכולים להגיד עד מחר, בסוף אתה יודע מה אתה שווה ואתה זה שתראה לעולם מה אתה שווה, ולא אחרים יגידו או יגלו לך מי אתה...כי אתה כבר יודע. אז אח שלי, פיפו, תשים קצוץ על העולם ואל תקשיב לכל מיני שטויות שאנשים אומרים לך, תפתח את הכישרון שאתה הכי אוהב להתעסק בו, תבנה את עצמך בלי להתבייש לנסות דברים, יש בך יכולות אז חבל שילכו לאיבוד... אני אישית, בטוח שתצליח בסוף - רק אם תנסה בלי לפחד כי אין לך מה להפסיד!

ההורים אולי גם חברים הסביבה בנות.. מה כול אלה חשובים היום? תאמין בעצמך תתחבר למי שאתה באמת, תפנים שמה שאתה זה הכי טוב שיש ותעמוד אחרי הערכים הפנימים שלך..בכול נושא עשה את מה שאתה יודע כדי להצליח במה שאתה אוהב ורוצה. ואם אין לך ידע איך אז תחפש ללמוד. בהצלחה..נשמע טוב הכיון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר