מה אתם חושבים? אני כבר מבולבלת..

יצאתי לדייט, היה ממש טוב.. הוא הסתכל לי כל הזמן בעיניים ולא הפסיק להחמיא.. ולפי האינטואיציות שלי ( שב 99 % מהמקרים אני צודקת) הוא ממש בעניין! אבלללל יום למחרת כאילו כלום, שום הודעה או טלפון.. אז אני שלחתי לו הודעת תשומת לב.. והוא מיד התקשר ואמר שהוא פשוט רצה ממני אישור כביכול להמשיך לתקשר איתי, אז כמובן שאמרתי לו ברור שזה בסדר.. וקבענו אפילו למחרת.. והגיע היום בו אנו אמורים לצאת ובסביבות 6 בערב הוא שולח לי הודעה שהוא עובד אז אי אפשר להפגש ושוב עברו יומיים ללא כל הודעה או שיחה ממנו.. טוב נראה לי שאני הבנתי שהוא לא רוצה.. אבל בכל זאת מה אתם חושבים?

שהוא חושש שאת לא מעוניינת בו?

תצרי קשר, תשאלי אותו בצורה ישירה אבל עדינה כמה שאפשר, האם הוא באמת רציני לגבי היחסים ביניכם, ועם זאת אל תקבלי כל דבר כמובן מאליו. "כבדהו וחשדהו" אמרו הזקנים...

זה מאד ברור...

חבל על כל דקה שאת חושבת על הבחור הזה. כאחת למודת ניסיון ודייטים הכי גרועים בעולם, אני יכולה לומר לך שהתנהגות כזאת לא המשיכה לדייט שני, שלישי וכו'. בחור רציני, למרות ה"חשש" וההתרגשות, יעשה את הצעד ולא יעלם. שיהיה בהצלחה, הדר

היי

מעניין מי הבחור כי אני עברתי אותו דבר בדיוק בדיוק בדיוק

באמת מעניין.. מה שבטוח הוא..

שאני יותר לא מכירה בנים דרך הפייסבוק!!!

יצאתי לדייט, היה ממש טוב.. הוא הסתכל לי כל הזמן בעיניים ולא הפסיק להחמיא.. ולפי האינטואיציות שלי ( שב 99 % מהמקרים אני צודקת) הוא ממש בעניין! אבלללל יום למחרת כאילו כלום, שום הודעה או טלפון.. אז אני שלחתי לו הודעת תשומת לב.. והוא מיד התקשר ואמר שהוא פשוט רצה ממני אישור כביכול להמשיך לתקשר איתי, אז כמובן שאמרתי לו ברור שזה בסדר.. וקבענו אפילו למחרת.. והגיע היום בו אנו אמורים לצאת ובסביבות 6 בערב הוא שולח לי הודעה שהוא עובד אז אי אפשר להפגש ושוב עברו יומיים ללא כל הודעה או שיחה ממנו.. טוב נראה לי שאני הבנתי שהוא לא רוצה.. אבל בכל זאת מה אתם חושבים?

היי

מעניין מי הבחור כי אני עברתי אותו דבר בדיוק בדיוק בדיוק

באמת מעניין.. מה שבטוח הוא..

שאני יותר לא מכירה בנים דרך הפייסבוק!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח כי זה מהפייסבוק או חחח באופן כללי???

כי את מכלילה, וזה מצחיק....

כמה כבר דייטים היו לך עם אנשים מהפייסבוק? אחד? ובגלל זה את שוללת את כל האפשרויות?... אחרי הכל יש הרבה יותר סיכויים להכיר אנשים חדשים בפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת מאשר ביום-יום. ותכל'ס אלו אותם אנשים. זה לא שפתאם תפגשי איזה אחד בצבע כחול עם זנב.... תני לעצמך צ'אנס....

האמת..

דייט אחד אבל המון הכרויות שנקטעו עוד לפני שהספיק להיות דייט.. לא שוללת.. זה היה רק רגע של יאוש

אחח היאוש, היאוש....

את ילדה גדולה את תתגברי....:P

מאיה הנה דעתי..

קודם כל חוק מס 1 אל תתקשרי אחרי דייט ראשון. עכשיו לעיקר יש גברים שלא מסוגלים לומר "תשמעי את נחמדה אבל לא נראה לי"....בלה..בלה.. אם היו נוהגים כך, היו חוסכים לנשים שאיתם קבעו דייט מפח נפש..

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

טוב עכשיו בכלל.. עדכונים

אחרי כמה פעמים (כייפיות חייבת לציין) של התעלמות מוחלטת מהבחור.. בצ'ט של הפיסבוק.. הוא לא מפסיק להחמיא ומנסה לראות ממני סימני חיים.. מה נסגר?????????????? למה הדברים לא יכולים להיות יותר פשוטים? כן כן לא לא!!!

נו אבל מה נסגר איתך???

רוצה או לא רוצה? תחליטי כבר! את מחזיקה את כולנו במתח!!! שעה עם הפרסומות האלו, לא נגמרות! קיצר, את רוצה אותו או לא? פשוט תפעלי לפי הרצון שלך. תנסי לעשות לעצמך חיים קלים יותר...

ככה זה..

ברגע שהתעלמת הבחור התעורר שוב בפעם המאה חוק הרצוי והמצוי :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר