חייבת עזרה

חייבת עזרה

יש לחבר שלי יום הולדת זה יום הולדת ראשונה שלנו ביחד הוא יהיה בן 32 וחשבתי לקנות לו 32 מתנות דבר ראשון מה אתם אומרים? דבר שני זרקו לי רעיונות למנתנות יפות ומקוריות. תודה

רעיון דווקא יפה,אבל-

קצת מטומטם כשמדובר בגיל כזה,זה מטורף לקנות 32 מתנות זה הרבה,וגם הרבה כסף מה שכן אם תקני לו הרבה מתנות קטנות בשביל הרעיון אז זה יהיה פצצה, כמו מחזיק מפתחות יפה מעץ..שכתוב עליו משפט יפה,מציט סגריות מלברו ומעפרה-אם הוא מעשן,אפילו מציט פשוטה ותכתבי עליה משו בסגנון אתה מציט בליבי אהבה.. תחתונים פיזמה של חורף-פוטר-וכתוב עליה בגב תשם שלו או משו כזה שוקולד ותעטפי אותו בסרט בצורה של מתנה בקבוק שתיה חריפה שהוא אוהב, דיסק של שירים שאת תצרבי לו-שירים שאוהב זה עולה זול הדברים שאמרתי-יחסית ואת יכולה להכין לו משו מודפס כריחה לדיסק,תמונה שלו במסגרת פשוטה-העיקר הרעיון של 32 מתנות, אפשר שמתנה אחת תיהיה גם מכתב צבעוני מנוילן או איזה מלל מיוחד,וחתום בנשיקה שלך עם אודם עט שחרוט עליו שם,ארנק עולה יקר אבל אפשר משו זול יותר כוס עם לב...בקיצור לא חסר... בהצלחה...

הי, יש לי עוד רעיון

לקנות לו מתנות לפי הא ב ככה זה גם רק 22 מתנות וגם קל יותר נגיד- א- אוכל ב-בלון וכו' את גם יכולה מתנות לפי 5 החושים... בהצלחה!

32 בגימטריה זה ל"ב....תחשבי לבד מכאן. בהצלחה

לא הבנתי תרעיון

זה לא רעיון, זה רק כיוון...

מתנה היא סוג של מסר, אנחנו נותנים מתנות לצורך הבעת רגש כלפי אנשים שחשובים לנו. חבר שלך הגיע לגיל 32, גיל ל"ב. אולי פשוט תקני לו משו עם לב? והמסר יכול להיות כפול - ל"ב=32, לב=אהבה....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר