תחושת דאון מהומהמת...

אני חשה מן כאב עצבות... לא יודעת להסביר,מן דאון אני לא יכולה לסבול את זה,זו תחושה קשה אני נורא מחפשת קירבה,קשר כלשהו לדבר עם משו ופשוט אין אני מסתובבת סביב עצמי בלי שמשו ישית עיצה רוצה למצוא מרגוע לנפשי נוחם לליבי מזור לגופי... לא מוצאת את המקום ולא את האדם הנכון לא יודעת איכן להניח עצמי... רע לי...

היי לך כוכב..

אולי תשתפי אותנו מה גילך? מה עושה בחיים ? מה גורם לך להרגיש ככה?

בת 21

גננת שנה שניה, לא יודעת מה גורםלי לחוש ככה רע לי...

יש לך חבר? מה המצב עם המשפחה שלך ?

הלוואי שהיה לי חבר

מתה לאהבה כמהההה משתוקקתתתת רע לי כי אני מתה לדבר עם משו,אין לי אף בנא קרוב ללב עצוב לי,רוצה קירבההה קשה לי עם החרדות ועם עוד אלף ואחת דברים בחורה שעוד לא התחילה את החיים שלה אבל החיים חישלו אותה המוןןןןן

תחושת דאון מהומהמת...

אני חשה מן כאב עצבות... לא יודעת להסביר,מן דאון אני לא יכולה לסבול את זה,זו תחושה קשה אני נורא מחפשת קירבה,קשר כלשהו לדבר עם משו ופשוט אין אני מסתובבת סביב עצמי בלי שמשו ישית עיצה רוצה למצוא מרגוע לנפשי נוחם לליבי מזור לגופי... לא מוצאת את המקום ולא את האדם הנכון לא יודעת איכן להניח עצמי... רע לי...

מקום לדבר בו

אני שומעת את הכאב ותחושת האין... ואני רוצה להזמין אותך לדבר איתנו בסה"ר, סיוע והקשבה ברשת (/www.sahar.org.il), איתנו אולי תוכלי לפרוק חלק מהדאון, מהעצבות שירדה עליך. אנחנו נמצאים כאן כדי לתמוך בך.אנחנו אולי אחד מהמקומות שאת מחפשת. חיבוק מתנדבת סה"ר

הלוואי שהיה לי חבר

מתה לאהבה כמהההה משתוקקתתתת רע לי כי אני מתה לדבר עם משו,אין לי אף בנא קרוב ללב עצוב לי,רוצה קירבההה קשה לי עם החרדות ועם עוד אלף ואחת דברים בחורה שעוד לא התחילה את החיים שלה אבל החיים חישלו אותה המוןןןןן

מהיכן מגיעות החרדות?

את אומרת שהחיים חישלו אותך המון ... את רוצה לספר ? ומה זה עוד "אלף ואחת דברים" ?

תחושת דאון מהומהמת...

שלום לך

מצטער לשמוע שככה את מרגישה..?מקווה יעבור לך זה תקופה..מה גורם לך לזה..ותצאי לבלות אל תשארי בבית..את צעירה..תיהי חזקה..noach18@walla.com

מהיכן מגיעות החרדות?

את אומרת שהחיים חישלו אותך המון ... את רוצה לספר ? ומה זה עוד "אלף ואחת דברים" ?

זה סיפור ארוךךך..

לא אוהבת לדבר בפורום אני אוהבת אחד על אחד אישי... תוד על ההתענינות,מעריכה מאוד מחמם תלב לדעת שמשו מתייחס למה שאת כותבת...

הלוואי שהיה לי חבר

שלום לך כוכב זוהר !

על פי מה שכתבת כאן, אני מניח שכשתמצאי אהבה המון דברים יסתדרו לך, את פשוט בגיל הנכון לכך. אני מאחל לך המון אהבה אור אושר ובריאות, וכמובן בהצלחה !!!

תודה נשמה...לו יהי...

מהיכן מגיעות החרדות?

מאיפה אין חרדות?

מכל דבר הכי קטן שקורה בחיים, שאתה לבד פשוט צצים לך הרבה חרדות אין כל כך מה לעשות בקשר אליהם חוץ מאשר להתמודד איתם. חרדות זה מילה אחרת לפחד, אבל כמה מאיתנו באמת יכולים לעמוד בפני פחד? זה קשה ומרתיע במיוחד שאין שם מישהו לצדך שיעזור ויקדם אותך לאורך הדרך הארוכה. מניסיון אישי שלי (שהוא לא הרבה) זה לא משתפר כל פעם שאתה עומד בפני הפחד זה פשוט מייאש בכל פעם שאתה נופל זה נהיה יותר קשה לקום. אבל קמים וממשיכים הלאה וכל מה שנשאר זה לקוות שבהמשך זה ישתפר ולא יהיה תמיד ככה.

תחושת דאון מהומהמת...

לחשוב אחרת

אני מבינה את המצב שלך. הייתי שם. מה שאני עושה במקרים כאלה זה לקחת ספר שהסיפור שלו לא מזכיר לי שום דבר מהחיים האמיתיים שלי. ככה אפשר לברוח. אפשר גם לשוטט ברשתות חברתיות ולקשקש עם אנשים רחוקים. להם תמיד מרגישים חופשי לספר הכל. אצלי זה עובד...

הלוואי שהיה לי חבר

בוקר טוב

החיים חישלו אותך אל תדאגי בורא עולם ישמור עלייך צאי מכול הדיכאון אני קורא את מה שאת כותבת ופשוט הלב נקרא
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר