שאלה שאלתית

שאלה שאלתית

היי, אני חדשה. מאז ומתמיד היו לי אישיוז עם החזה שלי(הוא נורא קטן וזה מציק לי מאז גיל ההתבגרות, עם כל בדיחות ה"אפשר לגהץ עלייך" ). לאחרונה התחלתי לחשוב על כל נושא הניתוחים הפלסטיים ואולי באמת כדאי לי לשקול ניתוח אף. כמובן שבנוסף לעניין הכספי, זה נורא מפחיד אותי - גם מבחינת התהליך והכאב וגם מבחינת השינוי הכללי של כל הפנים. אז חשבתי לשמוע מה דעת הציבור בעניין הזה. נשים- האם הייתן מנתחות? גברים- האם אתם מרגישים בהבדל? תודה לעונים

לא יודע לגבי אחרים, אני יכול להרגיש. מה שכן, עדיך לך לשאול מי שכבר עשתה ניתוח

לא לנתח !!!

לגביי האף -זה דבר אחד ואם הוא ממש מפריע לך אז לכי על זה לגביי החזה - - אם בא לך להסתובב עם 2 בלונים שמרגישים כמו בלונים ונראים מגוחך (ותמיד יראו יותר מגוחך על בחורות שהתחילו עם חזה קטן)אז לכי על זה לדעתי האישית - ציצי קטן הוא הרבה יותר שובב וגם כדאי לקחת בחשבון שכשהחברות עתירות הדדים שלך יתחילו לנזול כלפיי מטה בעקבות הגרביטציה את תמשיכי להסתובב בגאון עם זוג עופרים חינניים וקופצניים אבל זו דעתי האישית - שיהיה בהצלחה

שאלה שאלתית

היי, אני חדשה. מאז ומתמיד היו לי אישיוז עם החזה שלי(הוא נורא קטן וזה מציק לי מאז גיל ההתבגרות, עם כל בדיחות ה"אפשר לגהץ עלייך" ). לאחרונה התחלתי לחשוב על כל נושא הניתוחים הפלסטיים ואולי באמת כדאי לי לשקול ניתוח אף. כמובן שבנוסף לעניין הכספי, זה נורא מפחיד אותי - גם מבחינת התהליך והכאב וגם מבחינת השינוי הכללי של כל הפנים. אז חשבתי לשמוע מה דעת הציבור בעניין הזה. נשים- האם הייתן מנתחות? גברים- האם אתם מרגישים בהבדל? תודה לעונים

לא לשינויים כי מה שיש לך זה טוב

ניתוחים פלסטים

דעתי היא למרות שזה ניתוח ולניתוח צריך התיחס כמו כל ניתוח למרות שזה קוסמטי ולא רפואי הוא מתבצע כמו כל ניתוח עם חומרי הרדמה וכו, אבל דעתי היא שאם יש משהו שמפריע ך בגוף וניתן לשפר אותו למה א רק חשוב לבחור את הרופא הטוב וקליניקה איכותית אם אפשר דרך קופת חולים או מבוקר יותר טוב יותר מאשר רופאים פרטיים ההרגשה אחרי ניתוח למרות שהתוצאות לא תמיד מצויינות אבל הם משפרות את ההרגשה בצורה מדהימה משוםשאת אמור להפטר ממשהו שמפריע לך ואת סוחב אותו עליך ולא אף אחד אחר לכן אני כן מציעה אם יש לך את האפשרות הפיננסית לעשות כן זו דעתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר