יש למישהו ניסיון פה?

למישהו יש םה ניסיון בכל העניין של פתיחת חשבון בנק בבנק אחר? כלומר מעבר של כל הכספים, ההוראות קבע? התשלומים של הישרכארט. הכוונה היא לא מסניף אחד לשני באותו בנק, אלא לגמרי שינוי של בנק?

אפשר לדעת מדוע את רוצה לעבור בנק?

מה גרם לך להגיע להחלטה זו?

תאמיני לי, הסיבה לא משנה

אנשים חושבים שזה כזה סיפור, סמכי עליי, בנק אחר יותר מישמח לקבל אותך, ולענות לך על כל שאלותיך

היה לי מה שנקרא "תקל" עם הפקידה שם

הבטיחו לי משהו, בסוף נסוגו...ולא ממש בא לי ככה להשאר שם... אז אני רוצה לעבור.

יש למישהו ניסיון פה?

למישהו יש םה ניסיון בכל העניין של פתיחת חשבון בנק בבנק אחר? כלומר מעבר של כל הכספים, ההוראות קבע? התשלומים של הישרכארט. הכוונה היא לא מסניף אחד לשני באותו בנק, אלא לגמרי שינוי של בנק?

נורא פשוט..

לכי לפקיד בבנק שלך, תגידי שאת רוצה לעבור לבנק אחר, כמובן אחרי שפתחת חשבון בבנק המיועד... תמלאי טופס או שניים, הפקיד גם ממלא משהו, תגידי לו על כל ההוראות קבע שיש לך גם בכרטיסי אשראי, והבנק שלך דואג לך להעברה של הכל.. בלי טירטורים מיוחדים. בהצלחה

תאמיני לי, הסיבה לא משנה

אנשים חושבים שזה כזה סיפור, סמכי עליי, בנק אחר יותר מישמח לקבל אותך, ולענות לך על כל שאלותיך

מעבר בנק

צריך לשלם קנס כשעוברים בנק?

מעבר בנק- לא סיפור מורכב

את צריכה לפתוח חשבון בבנק אליו עברת. אח"כ ניגשת לבנק בו את רוצה לסגור חשבון. יש לשים לב שאין לך מינוס / הלוואות / חוב בכרטיס אשראי- במידה וכן עלייך לסגור אותם לגמרי. את חותמת על מסמכי סגירת חשבון. בדרך כלל החשבון יסגר סופית מספר ימים לאחר מועד חיוב כרטיס האשראי כי הבנק רוצה לוודא שאין עליו יותר חובות. וזהו- בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר