על הבוקר להרמת המורל .... שרשור בדיחות :) לפי נושאים ...

מהיום כל בוקר ...נפתח את הבוקר בשרשור בדיחות לפי נושאים... והיום נושא השרשור הוא: "הומואים" :) נא לשרשר בדיחות רק על הומואים ... מחר יהיה נושא אחר ... יום טוב ונעים לכולם.

וכמנהל שנותן דוגמא .... אני אתחיל :)

הומו מתעורר בלילה ושואל את חברו: "מה אתה עושה?" השני עונה לו: "אני עושה ביד." הראשון ממשיך לתחקר: "כן, אבל למה עם הזין שלי?" השני חושב שניה ומגיב: "עכשיו אני מבין למה אני לא גומר..."

בדיחה...

הנושא ,שבחרת הוא הומואים . אחרי זיון סוער, מליוני זרעים עושים מסלולם הרגיל.. ורק אחד מתוכם יושב בצד מעשן סיגריה. הם כולם נלחמים זה בזה כמו בתחרות.. עצרו לרגע ושאלו את ההוא שיושב בצד : "מה איתך?? מוותר על הניצחון במסלול?" חחחחח צחק הזירעון.. אתם מתאמצים לשווא..דפקו אותנו בתחת.. (לאלה שלא הבינו.. הם במרדף אחר הביצית)

עוד אחת- משחק מילים.

איך יודעים לזהות גבר נשוי? על פי הטבעת. איך יודעים לזהות גבר הומו? על פי הטבעת.

עוד אחת...

איזה רכב מעודף על 8 הומואים? 4 על 4...

מהיום כל בוקר ...נפתח את הבוקר בשרשור בדיחות לפי נושאים... והיום נושא השרשור הוא: "הומואים" :) נא לשרשר בדיחות רק על הומואים ... מחר יהיה נושא אחר ... יום טוב ונעים לכולם.

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

אז זה מה שאתה עושה כשמשעמם לך ? טוב לדעת

דוגרי יצאת נעל - בדיחות בט' באב???

דוגרי לא חשבתי על זה....מודה בטעות.

לא נורא אתה יכול בכל יום אחר. אפילו בכיפור

יד הגורל? בחמישי שרשור בדיחות...בשבת טבח המוני...עצוב..

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

אז זה מה שאתה עושה כשמשעמם לך ? טוב לדעת

מפנטז

תאמת אין לי מושג שיהיה לך המון בהצלחה free dating app Dating In New York City

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר