סקר פורומים ...

סקר פורומים ...

מה לפי דעתכם הפורום הכי פעיל והכי יעיל בוואלה ? ומה לפי דעתכם צריך לקרות בשביל שפורום 20+ יהיה פורום שכזה?

סקר

מה לפי דעתכם הפורום הכי פעיל והכי יעיל בוואלה ?- אין לי מושג, אתה יודע? מה לפי דעתכם צריך לקרות בשביל שפורום 20+ יהיה פורום שכזה?- לעשות עירוי דם לייבא חדשים. וחדשות.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

דם חדש...

אולי תתחילו לנסות ולהזרים לפה אנשים חדשים ? שלחו מייל לרשימת התפוצה שלכם ..עם לינק לפורום ...ונראה איך נתקדם.. מה דעתכם ? פורום הכי טוב בוואלה ? --- > אני מקווה ש 20 פלוס יהיה שם בעתיד הלא רחוק ..

דם חדש

כששמים פה קישור לאיזה משהו, אתה מוחק. עכשיו אתה רוצה שנשלח קישור לרשימת תפוצה שלנו, היקום פועל אחרת, תן וקבל ודווקא לי יש רעיון נחמד, להעיר את הפורום אם תרצה לדבר על זה , שלח לי לפרטי בהצלחה

על מה אתה בדיוק מדבר?

סקר פורומים ...

מה לפי דעתכם הפורום הכי פעיל והכי יעיל בוואלה ? ומה לפי דעתכם צריך לקרות בשביל שפורום 20+ יהיה פורום שכזה?

תמתין לחורף...

בדר"כ בערבי החורף הקרים צפה הנוסטלגיה.. בנינו..חברי הפורום הוותיקים לא נוכחים... וחלקם רק צופים מהצד.. משהו/מישהו הצליח להבריח אותם ..כנראה... יש מצב ששפעת החזירים הגיעה לפורום ?? כתבתי בעבר די הרבה ..וחלק מהתגובות גרמו לי ואני מניחה גם לאחרים להעלם בזה אחר זה.. ומי נשאר מהותיקים?? אתה, וויפר ..אביב הצטרף.. ורוב הדיונים מתנהלים בין שלושתכם... ועל נושאים פוליטים/חדשות/עולם... ואלו (לא רק) הנושאים ,שמעסיקים את בני ה-20.. רצית הצעת יעול?? א- להעלות נושאים שעשויים לעניין את הרוב ולא קומץ... (בנינו השעות בהן כותבים הם או שעות הלילה המאוחרות.. ואז אין ראש לעומק.. או בשעות העבודה ... ) ב- קלילות... ג- פחות ביקורתיות ומחיקת הודעות.. כי מה רע בלהעלות קישורים?? (אחרי בדיקה...רובם נחמדים מלבד בודדים שמטרתם היא פירסום) .

באמת שסתם משעמם פה

מי שעזב זה לא בגלל רמה ירודה .

רמה לא הייתה בפורום לעולם, אני כאן בפרום מ- 1999 מהמאה הקודמת :-) לפורום 20 + היו תקופות טובות מלאות חיות.. לעומת תקופות רדומות..

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

סקר פורומים ...

זה פשוט

כל מה שצריך זה לדבר...

הבעיה היא שכל אחד מתעניין בנושא אחר

אז לא לכל נושא יש תגובות. אבל הכי חשוב בשביל פורום פעיל זה מנהל פורום פעיל...כן שי, תתחיל להזיז עניינים, הצעות, נושאים. תמשוך את תשומת ליבם של כל אלו שנכנסים לפה רק בשביל לצפות מהצד. ואני מאמין שיש לא מעט כאלו. רוב האנשים בשנות העשרים מתעניינים בדברים מסויימים - מערכות יחסים בין בני זוג, קריירה, טיולים, ושאר מיני ירקות. אני מאמין שאתה מספיק יצירתי לפתוח שרשורים מתאימים.

סקר פורומים ...

נהנתי מהפורום...

ובעיקר מהסלון... (: ... היו ימים...לא ישובו עוד...נרדפתי.לכן,אני כאחת הצופות מהצד... אוהבת אותכם,קיטי.וויפר.אביב.סמדר.שלוש נקודות(-היכן היא?...).ו.....(אינו כבר כאן.והמבין יבין...).... איתכם מפעם לפעם. -.........

נהנתי מהפורום...

ובעיקר מהסלון... (: ... היו ימים...לא ישובו עוד...נרדפתי.לכן,אני כאחת הצופות מהצד... אוהבת אותכם,קיטי.וויפר.אביב.סמדר.שלוש נקודות(-היכן היא?...).ו.....(אינו כבר כאן.והמבין יבין...).... איתכם מפעם לפעם. -.........

אהלן מה שלומך

למה נעלמת ? מי רדף? את כותבת שירים עדיין?

אכן,וויפר...

עדיין כותבת,אך לא כאן באתר. מצאתי קומונה מקסימה בתפוז,לכותבי שירה. הנאה להיות שם,אך ליבי נמשך עדיין לכאן.לאנשים עם נפש יפה שהכרתי. אתה יודע,מידי פעם אני קוראת,בין השאר,את שירייך שכתבת לצד שיריי.ו...חשה געגוע לכתיבה המשותפת.עבורי זו היתה חוויה מיוחדת... לשאר השאלות,השתיקה שווה זהב...כך עדיף..... תודה לך,חבר יקר! -.......

אני זוכר ,שירים בסגנון עתיק

אולי נעשה בהזדמנות שירשור של שירים.. פעם עשיתי את זה באתר אחר .. איך זה עובד.. את מתחילה בשיר ואני[למשל]ממשיך ושומר על מסגרת, כלומר סוף השיר שלך התחלה שלי ..הבנת את העיקרון?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר