חבר'ה

חבר'ה

אני מחפש את שם הסרט שמספר על אסדת קידוח בלב ים. כאשר מונחתת פקודה מלמעלה לחפש במעמקים אחר גורם מסתורי. בהמשך מתגלה עולם חייזרי למישהו נשמע מוכר?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לא יודע, אני מעריך שזה משנות ה90~

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

חבר'ה

אני מחפש את שם הסרט שמספר על אסדת קידוח בלב ים. כאשר מונחתת פקודה מלמעלה לחפש במעמקים אחר גורם מסתורי. בהמשך מתגלה עולם חייזרי למישהו נשמע מוכר?

ארמגדון

לא,.. זה מתחיל עם ים *.*

סורי לא מכירה

חבר'ה

ראיתי סרט בשם "מצולות" (The Abyss) שדומה למה שאתה מתאר...

יש לציין שזה 1 מכמה הסרטים הבודדים הכי גרועים שראיתי בחיי. הדבר היחיד שלא זכור לי בסרט זו אסדת קידוח (אאל"ט זה בד"כ נוגע לחיפוש נפט ושם לא היה דבר כזה). בכל מקרה, הנה הקישור לתקציר עלילת הסרט: http://www.third-ear.com/p_prod.aspx?id=20968

כל כך מתאים אבל.. אני זוכר

אסדת קידוח עם השחקן אד האריס ואישתו (בסרט), נאבקים גם בסערת ים קטלנית וגם מצוות שנשלח אליהם, כשאחד לוקה בפסיכוזה עקב הלחץ והעומק.. ringing a bells?

נו אז חפש את רשימת הסרטים של אד האריס משנות התשעים....

תודה,תודה מצאתי זה הסרט

שמיכאלה ואין דומה לה זכרה, ובכל זאת מדובר על אסדת קידוח..וגם על צוללת שהתרסקה.. מכאן מתפתחת העלילה.. אחלה סרט למרות שהסרט איכזב מבחינה קופתית,,,, אבל זכה לאוסקר על אפקטים ותפאורה ומדובר על 1989 כשהמחשבים היו חלשים לצורך אפקטים.. וגם העלילה לא רעה.. חבל שלא הפיצו גירסת בלוריי..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר