אוחחח אלוהים!!! איזה יום.. יאווראדיייייי

מה קרה כפרה

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אמממממ מה שקרה זה...

היום זה יום מאותם הימים בהם הכל "הולך" לך כפי שאתה חפץ.. מאותם הימים שהבוקר מתחיל בטוב וכך גם ההמשך.. מאותם ימים ,שמרוח לך חיוך דיבלי על הפנים. שאף אחד ושום דבר לא יוכל למחוק.. מאותם הימים שמלווה אותך תחושה כ"כ טובה , נעימה,,כייפית.. מאותם הימים שלכל דבר יש טעם אחר ריח אחר.. מאותם הטעמים והריחות ()עדיף לומר ניחוחות כי זה ריח במובן החיובי..)שנשארים איתך ..מאותם הימים שבהם הטוב נזכר שגם אתה קיים ושוטף אותך.. וכמו שאמרתי אוחחח איזה יום אלוהים!!!! כן ירבו ימים כאלו...

את מזכירה לי את נביעות....

כל יום בטעם אחר.... ממש המרענן הרשמי של הקיץ.... את מנהלת מעקב על הטעמים של הימים שלך?

אני לא צריכה לערוך מעקב כי..

הלב רושם ועוקב- פעימותיו המשתנות הן שעוקבות וזוכרות את המקצב המתאים. הראש מקליט, מאחסן ומגבה - מחשבותיו, צבעיו, תמונותיו הן ההוכחה לכך והעירבון שהוא לא ישכח או יבלבל בין הטעמים. והגוף גם הוא בדיוק כמו הלב שמחסיר פעימה, כמו הראש שמוצף באנדרלין.. העור מצטמרר , האוויר אביבי, הלחיים סמוקות.. נביעות אמרת?? אני דווקא חושבת שעדן.. גן עדן ..

לבריאות.....

רק אל תשכחי למחזר את הבקבוקים ...

את מזכירה לי את נביעות....

כל יום בטעם אחר.... ממש המרענן הרשמי של הקיץ.... את מנהלת מעקב על הטעמים של הימים שלך?

- ואני חשבתי לתומי , שאסור בפורומים לבצע תעמולות לחברות. מסתבר שכן.

אם מנהל פורום מזכיר , בדיעבד, תוך כדי שיחת חולין, חברה מסויימת, כגון נביעות, זה נראה, לפחות, או נשמע , כמסע פרסום מסויים. ואני חשבתי לתומי, לאור מה שוויפר הציע אז, שאין לערוך פרסומות לחברות , מכל סוג שהן, ומכל רובד החברתי שלנו. למה? כי אנחנו בוואלה......וואלה. טוב. נראה לי , שמחר אכתוב משהו על תמי -4 , או מי עדן, מה זה משנה. העיקר לכתוב. נראה אם המחיקון יפעל. רק שתבינו, אני לא מנהל פורום, אבל גם לי יש זכות לגיטימית לכתוב כמוהו, לא? - שימי.

יאללה שימי שמענו אותך, חלאס לזיין בשכל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר