השאלה הנחה במה?:)

זארה,פול ובר, מגנוליה....?

תודה.. אבל אם אני אהיה מנהלת יש לי תנאים..

1- זה יהיה בתשלום.. כל חבר פורום יצטרך להפקיד לחשבון הבנק שלי 1000 ש"ח דמי הרשמה!!! 2- אחד מכם ..מי שיעלה בגורל יקנה לי סיגריות בכל בוקר.. 3- אחד יסיע אותי הלוך ושוב לעבודה.. 4- אחד יהיה בתקן חיית מחמד לשעשוע בימים נטולי מעומד ראוי.. 5- אחד יסבן לי ת'גב בכל מקלחת.. שזה אומר פעמיים ביום. 6- אחד יעשה לי מס'אג כשאני ארצה.. 7- הטוב מבין כולם יהיה אחראי על פינוקים מסוג אחר... יש למישהו התנגדות?? חחחחחחחחחחחחח

אני לוקח את 5

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אני לוקח את 7 אבל קודם תשלחי תמונה

מישו קם על צד שמאל הבוקר...

לגמרי לא ...דווקא על צד ימין!

צד שמאל כאב לי קצת... :*)

אני בעד להחליף!

ב. נראה לי שסמדר מתאימה.

מה שאני יכול להגיד זה רק ש...

לבסוף.... אתה תצא מפה עם הזנב בין הרגליים... תהנה!

קודם, תעני לסקר

נראה לך שאני טיפשה???

הצבעתי לשרון מבלי לדעת את המצע שלו תראה מה קרה ?? טטצ טצ טצ - אתה צריך להגיד מה יהיה המצע החדש

מה שאני יכול להגיד זה רק ש...

לבסוף.... אתה תצא מפה עם הזנב בין הרגליים... תהנה!

או אני או שאתה

אל תיקח אישית, את שלך עשית, והגיע הזמן לשנות, להחליף ולהרפות.תן לאחרים הזדמנות, אל תקח דוגמה מהצדיק אולמרט

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

נראה לך שאני טיפשה???

הצבעתי לשרון מבלי לדעת את המצע שלו תראה מה קרה ?? טטצ טצ טצ - אתה צריך להגיד מה יהיה המצע החדש

חחח לצערי גם אני בחרתי בו...

לגבי מצע נו..טוב אני לא מציע את עצמי.. אבל אשמח מאוד שהכללים ישתנו.. א.מחיקקה תתבצע כאשר כלו כל הקצין ב. המנהל יהיה רגיש במיוחד בנושא של פגיעה אישית, העלבה או פגיעה בזולת. ג.פרסומות כמובן חייבות להמחק. ד. על המנהל להשתדל בכל מעודו לא להתערב בתכנים,, חופש ביטוי מוחלט!!! נראה לי שפחות או יותר זה המצע :)

השאלה הנחה במה?:)

זארה,פול ובר, מגנוליה....?

זה שוחד בחירות

חחח לצערי גם אני בחרתי בו...

לגבי מצע נו..טוב אני לא מציע את עצמי.. אבל אשמח מאוד שהכללים ישתנו.. א.מחיקקה תתבצע כאשר כלו כל הקצין ב. המנהל יהיה רגיש במיוחד בנושא של פגיעה אישית, העלבה או פגיעה בזולת. ג.פרסומות כמובן חייבות להמחק. ד. על המנהל להשתדל בכל מעודו לא להתערב בתכנים,, חופש ביטוי מוחלט!!! נראה לי שפחות או יותר זה המצע :)

לגבי פרסומות מסכימה ...

דבר שני צריכה להיות הגדרה ברורה לכל דבר כאן מה זה העלבה ?? תגדיר כלו כל הקיצין ?? לדעתי מחיקה תהיה רק כאשר יש קללה מפורשת לאדם ספציפי!!!!

זה שוחד בחירות

יש דרך אחרת?

לגבי פרסומות מסכימה ...

דבר שני צריכה להיות הגדרה ברורה לכל דבר כאן מה זה העלבה ?? תגדיר כלו כל הקיצין ?? לדעתי מחיקה תהיה רק כאשר יש קללה מפורשת לאדם ספציפי!!!!

כשאת כותבת מצע

את יכולה לנדב רעיונות שלך... אף אחד הוא לא בוס או דיקטטור:) על פי הבנתי המצע צריך להיות מקובל על כולם. ולעצם העניין "כלו כל הקיצין" משמע שהכותב יינזף ויוסבר לו מדוע הוא ננזף. ואם הוא שוב חוזר לסורו הוא ייקבל כרטיס צהוב.ואחר כך אדום ולבסוף הוא ימחק. העלבה נתונה לפרשנויות רבות... אבל ככלל להמעיט עד כמה שיותר בנשק המחיקה. נזכרתי בפרט חשוב שמירת פרטיות של כל אחד\ואחת. אם במקרה מופיעה הודעה שפוגעת בפרטיות של אחד מהכותבים דינה היא להגנז.

מה שאני מציעה זה דבר פשוט - ניהול שיחה עד שהיא מיצתה את עצמה

ב- אין קללות לחבר ספציפי קללה לאוכלוסיה מסויימת לגיטימית , הרי זה יפתח דיון מעניין נוסף כעיקרון מחיקה היא באמת מעצבנת אבל בהחלט יש כמה הודעות שאני הייתי מוחקת אותן רק בגלל השם של הכותב , שהוא \ היא מגלומן

חחח נראה שאני מבין

אני בעד להחליף!

ב. נראה לי שסמדר מתאימה.

***** מה נסגר איתך??

אתה חש בטוב?? אין פה מישהו שיכול להחזיק את הפורום הזה יותר טוב משי.(נקודה) ***הודעה נערכה ע"י מנהל הפורום***
עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר