הא, ועוד דבר,,,,,ששכחתי. זו הדיעה שלי.

ראשית בתור מנהל פורום, תעשה טובה. לך תלמד לאיית. אתה נראה שהיית שש שנים בכיתה ב'. ועשר בכיתה ז'. עשית צבא בכלל?

אתה לא רמה ששווה יחס בכלל....

- חחחחחחחחחח. אחד גדול. קיטי.הפעם באמת הצחקת אותי.

ששששווווו. בחדרי חדרים אומר לך משהו..... מה שאני.....אני לוחש כרגע, שאף אחד לא ישמע.... מה שאני וסמדר מדברים ואומרים אחד לשנייה .....אף אחד לא יודע. להעתיק אין לי מה. רק את מה שאני רוצה לומר לך, אני אומר, ובריש גלי. כי......... אין לי ממי לחשוש. ואתה לא ממש דמות מאוד מפחידה שאתה שם את הבוקס המפורסם- - מול העיניים. אתה בעיניי סתם , חארטה וירטואלית מהלכת על שניים. כולה מנהל פורום, שזורה מלח על כל פורומי הוואלה, ומנסה לחשוב שהוא "אבו - עלי" על כולם, כי בידך המחיקון. מכיר את השיר של אביב גפן? " אני אפס"? כדאי שתאמץ אותו עבורך. ואם יש לך משהו לומר לי, תפנה אליי במייל בבקשה. נמושה. -שימי.

וואי איזה נוקאוט אחי

אתה לא רמה ששווה יחס בכלל....

- "כן , אדוני מנהל הפורום"......ואתה כן?

הכבוד שרחשתי לך בעבר, ירד מזמן. כי,,,לא הצדקת אותו בתור אחד כזה הראוי לו , באמת. כיום, אני רואה בך, רק בתור זבוב ים - תיכוני המשוטט לו באתרים לתפוס איזשהו טרף, הראוי לו, להכניס בתוכו את הרעלים שיש בתוכו, כולל המחלות המצויות. שלא נפרט כרגע מהן. אנו לא רוצים להפחיד את הקוראים הרבים , בינינו. אני באמת, צריך לקנות k-300.תודה על התזכורת, בנוגע לחרקים מצויים. - שימי.

שמעתי שאתה טייס....

תעשי טובה טוס לי מהעיניים !

- שמעתי שאתה מנהל פורום.....

מתי מפטרים אותך? אני כבר פרשתי. אולי גם אתה , הגיע הזמן שתטוס לנו, מהעיניים? - שימי.

הולכים להרים כוסית ביחד?

-יש משהו במשותף?

אני מקס' , הולך עם מישהי. ומאוד מיוחדת, הנסיכה שלי. ניחוש פרוע????.....

- חחחחחחחחחח. אחד גדול. קיטי.הפעם באמת הצחקת אותי.

ששששווווו. בחדרי חדרים אומר לך משהו..... מה שאני.....אני לוחש כרגע, שאף אחד לא ישמע.... מה שאני וסמדר מדברים ואומרים אחד לשנייה .....אף אחד לא יודע. להעתיק אין לי מה. רק את מה שאני רוצה לומר לך, אני אומר, ובריש גלי. כי......... אין לי ממי לחשוש. ואתה לא ממש דמות מאוד מפחידה שאתה שם את הבוקס המפורסם- - מול העיניים. אתה בעיניי סתם , חארטה וירטואלית מהלכת על שניים. כולה מנהל פורום, שזורה מלח על כל פורומי הוואלה, ומנסה לחשוב שהוא "אבו - עלי" על כולם, כי בידך המחיקון. מכיר את השיר של אביב גפן? " אני אפס"? כדאי שתאמץ אותו עבורך. ואם יש לך משהו לומר לי, תפנה אליי במייל בבקשה. נמושה. -שימי.

זה של בן ארצי

ילדים... עוד מילה אחת ואני מוציאה את שניכם מהכיתה...

למה אתה כל כך חושש

להיות מוחלף, סה"כ זה לא ג'וב שמפרנס אותך. לעצם העניין אני פועל בדרכים אחרות זה יקח קצת זמן...

- נו, וויפר, להיות מובטל זה גם ג'וב.

להחליף טיטולים לקטנה. לשלוח את האישה לעבוד. לקבל מביטוח לאומי כסף, על כך, שהוא מוחק הודעות בפורומים של וואלה. אחלה ג'וב, לא? ועוד אומר לאשתו שכואב לו הגב מהישיבה על הכסא כל היום. מנסה להשיג נכות. עוד יתבע את וואלה. וואלה....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני ממשיך כי בפורום יש הרבה יותר מאשר כמה שרצים

שמנסים להרוס ומנסים להראות כאילו הם "הכי טובים"... יש בזה בשבילי הרבה יותר...... ואני לא אפרט את זה כאן.

- שמעתי , קיבלת ביטוח מנהלים מוואלה לאחרונה,,,היש אמת בשמועה?

חחחחחחחחחחחחחחחחח........,,,,,,, וגם נופש כפרי , בלולים של חוות שרון? היייי......מנהל פורום. אחחחח. אולמרט היה. אולמרט, לא יהיה. קיטקטון היה. קיטקטון, לא יהיה. קבל זאת. תפרוש. צא לעבוד בעבודה אמיתית. תלכלך את הידיים כמו שכולם עושים. "נו- מרסי" "יו- נו" תפרוש!!! ...... פסו.
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר