מישו קם על צד שמאל הבוקר...

נולד על צד שמאל...

חחח נראה שאני מבין

מוחות מבריקים חושבים דומה ...

או אני או שאתה

אל תיקח אישית, את שלך עשית, והגיע הזמן לשנות, להחליף ולהרפות.תן לאחרים הזדמנות, אל תקח דוגמה מהצדיק אולמרט

וויפר..... אתה צריך עוד זמן ??

זמן למֶּה?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לארגן עצומה בשביל להדיח אותי מהתפקיד....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שבוע נפלא_אני מציע שכולם יקראו את ההודעה הזו, היא חשו8בה

אגב מורן היא מאוד וותיקה. אם אני לא טועה הניק שלה היה mo מורן- או משהו דומה. ועוד פרט חשוב אני מסוג האנשים שלא אוהבים את "הלחישות" מאחרי הגב(הכוונה שלי כתיבה שמתאימה לכאן ונכתבת באי-מייל) לכן אני מציע להחליף את קיטקטוןמהסיבות שלהלן: א.זמן רב בתפקיד ב. חוסר שיקול דעת במחיקות. ג. אי שביעות רצון מצד החבר'ה כאן (התרשמות מקריאת תגובות) לכן מה שאני מציע דבר ראשון לערוך סקר אי שביעות רצון. אני מציע לעשות את הסקר בפשטות. א. מי בעד החלפת קיטקטון. ב. את מי הייתם מציעים במקומו (אתם רשאים להציע את עצמכם)

אומנם כותבת כאן פעם ב...

אבל כמו בדמוקרטיה גם אני חושבת שקיטקטון צריךלהתחלף בגלל יד קלה על המחיקה של הודעות זו למעשה הסיבה העיקרית שבגללה אני כמעט שלא כותבת כאן(אבל זה לא אומר שאני לא קוראת ולא עוקבת כל הזמן אחרי הנעשה בפורום ) -שיטת המחיקה -כשהתגובה של יוזר אינה זהה לדעתו או אינה קרובה לדעתו הוא פשוט מוחק את התגובה סוג של שתלטן שחושב שכולם צריכים לחשוב בדומה לו ופוסל את דעותיהם של אחרים סליחה שנדחפתי ואולי זה לא במקום אבל הנושא נגע גם אלי למרות שאני לא כותבת קבועה בפורום

לארגן עצומה בשביל להדיח אותי מהתפקיד....

למה אתה כל כך חושש

להיות מוחלף, סה"כ זה לא ג'וב שמפרנס אותך. לעצם העניין אני פועל בדרכים אחרות זה יקח קצת זמן...

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אומנם כותבת כאן פעם ב...

אבל כמו בדמוקרטיה גם אני חושבת שקיטקטון צריךלהתחלף בגלל יד קלה על המחיקה של הודעות זו למעשה הסיבה העיקרית שבגללה אני כמעט שלא כותבת כאן(אבל זה לא אומר שאני לא קוראת ולא עוקבת כל הזמן אחרי הנעשה בפורום ) -שיטת המחיקה -כשהתגובה של יוזר אינה זהה לדעתו או אינה קרובה לדעתו הוא פשוט מוחק את התגובה סוג של שתלטן שחושב שכולם צריכים לחשוב בדומה לו ופוסל את דעותיהם של אחרים סליחה שנדחפתי ואולי זה לא במקום אבל הנושא נגע גם אלי למרות שאני לא כותבת קבועה בפורום

- אכן, לתגובתך, סוג של שתלטן.

ואת האמת, הוא ימחק את זה בבוקר. תיווכחי ותראי. יד קלה על ההדק. חחחחחחח, קיטי,תפסיק להיות מחקון ארור. תלמד מאנשים. אולי רק כך, תוכל להיות מנהל פורום. או שנשחקת, או שאתה מחפש רק סטוצים , בין הוורטואליים.תתעשת, בן אדם. זה לא אמור להיות אישי. הכל וירטואלי. קח הכל בפרופורציה הזו. צא "מהמחיקון" לעאזאל!!! - שימי.

למה אתה כל כך חושש

להיות מוחלף, סה"כ זה לא ג'וב שמפרנס אותך. לעצם העניין אני פועל בדרכים אחרות זה יקח קצת זמן...

לגמרי לא חושש....תאמין לי!

פועל בדרכים אחרות? ... לבריאות.

שי...

למה לך להמשיך לנהל פורום בו שורצים אנשים כל כך מגעילים? סמדר מרגישה כאילו זו הממלכה שלה ועוד כמה נשמות טהורות וטובות שיודעים רק לבקר את עבודתך למה לך????????? לא חבל לך לבזבז אנרגיות על אנשים מתוסבכים ומתוסכלים?

אני ממשיך כי בפורום יש הרבה יותר מאשר כמה שרצים

שמנסים להרוס ומנסים להראות כאילו הם "הכי טובים"... יש בזה בשבילי הרבה יותר...... ואני לא אפרט את זה כאן.

אומנם כותבת כאן פעם ב...

כמה פלא .... לא חשבתי אחרת...

סתם להזכירך.... אתה נגדי בלי שום קשר לכלום! גם אם אני איהיה מחוץ לפורום וגם אם אני אשאר... את נגדי ולי נראה שזה פשוט סוג של תחביב אצלך!

- אכן, לתגובתך, סוג של שתלטן.

ואת האמת, הוא ימחק את זה בבוקר. תיווכחי ותראי. יד קלה על ההדק. חחחחחחח, קיטי,תפסיק להיות מחקון ארור. תלמד מאנשים. אולי רק כך, תוכל להיות מנהל פורום. או שנשחקת, או שאתה מחפש רק סטוצים , בין הוורטואליים.תתעשת, בן אדם. זה לא אמור להיות אישי. הכל וירטואלי. קח הכל בפרופורציה הזו. צא "מהמחיקון" לעאזאל!!! - שימי.

אתה ממשיך להעתיק כל מה שסמדר כותבת ?

אין לך דעה משלך? ...

- חחחחחחחחחח. אחד גדול. קיטי.הפעם באמת הצחקת אותי.

ששששווווו. בחדרי חדרים אומר לך משהו..... מה שאני.....אני לוחש כרגע, שאף אחד לא ישמע.... מה שאני וסמדר מדברים ואומרים אחד לשנייה .....אף אחד לא יודע. להעתיק אין לי מה. רק את מה שאני רוצה לומר לך, אני אומר, ובריש גלי. כי......... אין לי ממי לחשוש. ואתה לא ממש דמות מאוד מפחידה שאתה שם את הבוקס המפורסם- - מול העיניים. אתה בעיניי סתם , חארטה וירטואלית מהלכת על שניים. כולה מנהל פורום, שזורה מלח על כל פורומי הוואלה, ומנסה לחשוב שהוא "אבו - עלי" על כולם, כי בידך המחיקון. מכיר את השיר של אביב גפן? " אני אפס"? כדאי שתאמץ אותו עבורך. ואם יש לך משהו לומר לי, תפנה אליי במייל בבקשה. נמושה. -שימי.
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר