את ואני

את ואני

את ואני מכירים מרחוק מקשיבים לקולות בלי מילים מביטים אחד בשני חווים רגשות נסתרים. את ואני צוחקים משטויות רצים במשובה מסתתרים מצרות מביטים על השמיים במבט אוהבים וכך נרקם גורל חיים. אז בואי התקרבי אלי תגלי לי את סודך אקח אותך בין זרועותיי להרגיש את חום ליבך. למה? למה לתהום את פוסעת מהורהרת כך חושבת בליבך לא יודעת לאן את שייכת. ואני מנסה לשנות שתרגישי שאת לא לבד מתמודדת עם רגשות רוקמת חלומות. רק רציתי להגיד לך ילדה שאת הכח שטמון בך אך אחד לא יכול לקחת ואם לא היום אז יבוא מחר שתלמדי להחזיר א ה ב ה !!!

יווווווווו את מי אני רואה כאן איפה נעלמת ?!

חמוד שליייי, שאני אמות עכשיו אם אני משקרת חחח בדיוק שבוע שעבר,חשבתי עליך ושאלתי את עצמי מה קורה איתך ... כרגיל,כותב נפלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא יש אהבההה חדשה ?

הייתי ולא הייתי

לא נעלמתי, לפעמים החיים מכריחים אותנו להמשיך הלאה, כך שהחיים לקחו אותי להרבה מדינות, ולמסע נמשך, אבל לא אשקר כי היה כיף, ונהנתי מאד.כעת אני כאן איתכם בארצנו הקדושה, מחר מי יודע? ויותר שמחתי לבקר אתכם! אולי יבואו עוד שירים לפי המצב רוח

יושבת

יושבת על אדן החלון ולוחשת מילים עם משמעות, תפילה אילמת את שובך הביתה חולמת וצרור ברכות מאחלת. על הקידום שכה ייחלת הלב פועם בחוזקה והדרך שבה בחרת שוב הביתה, שוב בריא בחזרה. הלכת רחוק מהבית לתת את הנשמה הלכת להביא עלה של זית להגן, להביא שלום ואהבה. מביטה על צעדך הבוטח במסלול חייך על גווך הזקוף והחיוך שתמיד על שפתיך. בראות אמיתית וסופה של חול תמיד לפני כולם תמיד בחוד כמו מים שזורמים באפיק הנח"ל וגעגועים שבאים עם ניצני השחר רק תצעד בטוח בינות לחיים ישמרוך כוחות עליונים.

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר