תייעצו לי בבקשה בהתלבטות קשה!

הבעיה: אני עכשיו לומדת משהו שאני מאוד אוהבת וחשוב לי להצליח בזה. בגלל זה הלכתי לעבודה שלא גוזלת ממני הרבה זמן כדי שאוכל להתמקד בלימודים. העניין הוא שבשביל זה אני צריכה לגור אצל ההורים, אין לי אפילו מספיק כסף להחזיק ברכב, וזו הרגשה מאוד כובלת, יש לנו הרבה לחצים במשפחה ולפעמים בא לי ממש לעבור או לפחות שיהיה לי רכב כדי לצאת פה ושם. קיבלתי הצעת עבודה טובה לאחרונה אבל מדובר במשרה מלאה חמישה ימים בשבוע, השכר אחלה, אבל לא יישאר לי הרבה זמן ללימודים. אני ממש בבלבלה כי קשה לי עם שני המצבים, ולא מסוגלת להחליט.

לא הבנתי,לא ישאר לך ללמוד,או להגיע ללימודים

יש חוק בעולם שקובע שאת צריכה בכל גיל להגיע ליעד מסויים?

ואם לא את נכנסת לכלא ? לכל אחד בחיים יש את תקופת הפריצה שלו שבה הוא סוף סוף מתחיל להבין מה הכיוון שהוא היה רוצה ללכת בחיים שלו. יש כאלה שמגיעים לזה בגיל 21 ויש כאלה שמגיעים לזה בגיל 30. נכון שזה מבעס ונכון שזה לא מרגיש נעים שבגיל כזה עדיין לא מצאת את הכיוון שלך בחיים ורק עכשיו את מתחילה (תאמיני לי שאני אישית מבין אותך מאוד מאוד ) אבל הינה עכשיו את יודעת בדיוק מה את רוצה. התחלת ללמוד משהו שמאוד מסקרן ומעניין אותך וכמו שאמרת חשוב לך מאוד להצליח בזה. ואת מקריבה הרבה דברים מסביב בשביל זה. ואני חושב שאת עושה נכון.העבודה הזאת שאת מדברת עליה שתגזול לך זמן יקר בלימודים וגורמת לך לחשוב מה לעשות. המלצה שלי ... תוותרי עליה! תשארי איפה שאת,בדרך שלך תמשיכי להשקיע בלימודים שחשובים לך ואת אוהבת העבודות עוד יגיעו, תאמיני לי שלא חסר עבודות מי שבאמת רוצה. אף אחד לא מבטיח לך שהעבודה הזאת תעניין אותך לאורך זמן. את המצב של המשפחה שלך תשאירי בצד ואל תתני לזה להסיח את הדעת שלך. את לא חייבת לעזוב את הבית אם אין לך אפשרות.אין כללים כאלה בחיים. כמו שאמרתי תתני לדברים לקרות לבד אל תכפי אותם על עצמך כי בדרך הזאת הדרך לנפילה היא מהירה חזקה וכואבת!! בשורה התחתונה לסיכום אני ממליץ לך ללכת ולהמשיך עם הלימודים ולתת את כל כולך למה שאת אוהבת ומה שמעניין אותך. ובקשר לבית ...תשארי שם לעת עתה עד שתיהיה לך אפשרות אמיתית לעזוב. בהצלחה.

לא הבנתי,לא ישאר לך ללמוד,או להגיע ללימודים

חוששת שלא יישאר זמן ללמוד

ובכן יקירתי,החיים זה שאלה של מחירים,או שתגורי אצל ההורים,ולא יהיה לך אוטו,ותהיי

מבואסת,אבל יהיה לך זמן ללמוד או שתקחי משרה מלאה,ותגורי לבד,ואו תקני אוטו,ותישני שעתיים בלילה,ותהיי מרוצה או שתמשיכי להתלונן אין יותר מידי אפשרויות כשאני למדתי ,לפעמים ישנתי שעתיים בלילה,מה לעשות? אבל זה נגמר את יודעת,ואחר כך ,יש לך מקצוע,משכורת טובה,ואוטו,ועתיד זה מה יש,תבחרי אל תבזבזי את הזמן בהתלבטויות,ותהיי מיואשת,זה ישליך ,על עוד תחומים כמו אהבה,כמו הצלחה בלימודים,ובכלל מצב רוח אגב את יודעת,אפשר לגור עם שותפים,ולהקטין הוצאות אם את מחפשת,ללמוד,לעבוד,לגור לבד,להחזיק רכב,בלי להתאמץ ובלי לשלם את המחיר,זה רק גאיידמק,יכול לתת לך[סתם בהומור כל הסטונדטים שגרים לבד,קורעים את התחת,אין מה לעשות אם תרצי רעיונות אייך לעבור את הכל בקלות,בבקשה ביינתים בהצלחה

תייעצו לי בבקשה בהתלבטות קשה!

הבעיה: אני עכשיו לומדת משהו שאני מאוד אוהבת וחשוב לי להצליח בזה. בגלל זה הלכתי לעבודה שלא גוזלת ממני הרבה זמן כדי שאוכל להתמקד בלימודים. העניין הוא שבשביל זה אני צריכה לגור אצל ההורים, אין לי אפילו מספיק כסף להחזיק ברכב, וזו הרגשה מאוד כובלת, יש לנו הרבה לחצים במשפחה ולפעמים בא לי ממש לעבור או לפחות שיהיה לי רכב כדי לצאת פה ושם. קיבלתי הצעת עבודה טובה לאחרונה אבל מדובר במשרה מלאה חמישה ימים בשבוע, השכר אחלה, אבל לא יישאר לי הרבה זמן ללימודים. אני ממש בבלבלה כי קשה לי עם שני המצבים, ולא מסוגלת להחליט.

הי

ללמוד תמיד אפשר גםבגיל 30 ו40 אז אם יש לך אחלה עבודה אז קדימה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר