עצוב לי...

עצוב לי...

אין לי ממש סיבה מוצדקת.. סתם עצוב לי... לא מצליחה למצוא את אהבת חיי.. תמיד חושבת שמוצאת ומתאכזבת כל פעם מחדש.. המצב הכלכלי בבית קשה.. חוסכים כל שקל. אני נמצאת בתקופת מבחנים עכשיו.. והרגע חזרתי ממבחן שממש לא הלך לי בו.. אין לי חשק להמשיך ללמוד גם מחר למבחן אחר.. כואבת לי השן ונשבר לי כבר מהרופא שיניים שלי חוץ מזה שסתם שמעתי עכשיו שיר עצוב והיה בא לי לבכות.. וכן אני בכיינית.. איפה אני אבכה אם לא כאן טוב שיש תפורום הזה

שלי יקרה בת כמה את

נו תראי יקירה,בניגוד להרבה אנשים את בגיל ,ש ה כ ל ,ה כ ל יכול להשתנות לך,חייכי

ראי מתוקה סיימי את המבחן בהצלחה הכיני רשימה של עשרה דברים שאת חייבת להספיק השנה,כאילו זו השנה האחרונה שלך בחיים[חלילה וחס] בהתחלה כיתבי כל מה שעולה על דעתך,אחר כך תתחילי למחוק לפי סדר עדיפויות,ובסוף הישארי עם 10 דברים ממש חשובים,התחילי מהדברים הקטנים[גם לאכול פיל,צריך לחתוך לחתיכות קטנות] לא לשכוח את היעד ,שנה,כיתבי דברים שאת יודעת שתלןיים רק בך ,ושניתנים לממיוש מה את אומרת כששומעים שיר עצוב,מחייכים,אומרים ברוך השם שז לא עליי,אהההה

תודה רבה.. על הנסיון לעודד

עצוב לי...

אין לי ממש סיבה מוצדקת.. סתם עצוב לי... לא מצליחה למצוא את אהבת חיי.. תמיד חושבת שמוצאת ומתאכזבת כל פעם מחדש.. המצב הכלכלי בבית קשה.. חוסכים כל שקל. אני נמצאת בתקופת מבחנים עכשיו.. והרגע חזרתי ממבחן שממש לא הלך לי בו.. אין לי חשק להמשיך ללמוד גם מחר למבחן אחר.. כואבת לי השן ונשבר לי כבר מהרופא שיניים שלי חוץ מזה שסתם שמעתי עכשיו שיר עצוב והיה בא לי לבכות.. וכן אני בכיינית.. איפה אני אבכה אם לא כאן טוב שיש תפורום הזה

הי

להיות לבד זה לא בריא כך כך ומדי פעם טוב לפרוק את זה על אוזן קשבת אזז שיהיה לך בהצלחה

עצוב לך

אשמח להכירך

גם לי עצוב

לצערי אני גם מרבה להיות עצוב אבל אני עדיין מאמין שיבוא יום ואצחק.אל תיהי עצובה מתוקה.

תאמת אין לי מושג שיהיה לך המון בהצלחה free dating app Dating In New York City

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר