מעוניינת בהמלצות לספרים טובים

שלום, הייתי מעוניינת בהמלצות לספרים שקראתם והייתם ממליצים עליהם בחום. ספרים מכל התחומים והנושאים לקריאה חובבנית שלי.בת 23 תודה. טלי

איזה תחום מדבר אליך?

אילו ספרים את קראת? מה את אוהבת ומה משעמם אותך? אני יכולה לרשום מלא ספרים שקראתי ושאני קוראת אבל מעניין אותי לדעת איזה תחום מדבר אליך. אורלי

אממממ...

יש מלא ספרים של מיכל שלו שהם ממש טובים.. 2 שממש אהבתי זה שבועת רחל מלאכי עליון של נעמי רגן ואל אישך תשוקתך ויש מלא תלוי מה את אוהבת

אני קוראת ממש מעט , אבל ...

הנה כמה המלצות של ספרים שבכל זאת קראתי : שתהיי לי הסכין / דויד גרוסמן להצחיק את אלוהים / יעל רנן משוואה בנעלם אחד / אורי אדלמן זה מה שאני זוכרת כרגע ... תתחילי מזה . ביי !

התפסן בשדה השיפון,ספר לחיים,ספר חובה

ספר שייצב אותך על האדמה וחובה לקרוא כל עוד אנו בחיים

בשם כל בניי ביתי-מרתין גריי זהו מסמך אנושי מזעזע, סיפור חיים בלתי רגיל, זעקת כאב של אדם אמיץ ובעל כוח-חיות בלתי-נדלה. היו למרטין גריי סיבות רבו להיכנע למר-גורלו אך הוא חילץ עצמו בכל פעם מן ההריסות וסיפק לעצמו שוב ושוב תוכן וטעם לחיים. בספר מבטא את האמונה והתקווה בחיים טובים יותר, שכן, אפילו כשהמצב נראה לכאורה, חסר תקוה, כל ניצוץ של סיכוי עשוי להיות הפתח להיחלצות ממצב נואש. 6 שנים אחרי שהתחוללה הטראגדיה הנוראה בחייו של המחבר בדרום צרפת, הוא נשא אישה צעירה ממנו ב- 35 שנה, ושוב נולדו לו שלושה ילדים.

שכחתי לציין.הספר מספר סיפור אמיתי !

תודה על ההמלצה.אהבתי!

שלום, הייתי מעוניינת בהמלצות לספרים שקראתם והייתם ממליצים עליהם בחום. ספרים מכל התחומים והנושאים לקריאה חובבנית שלי.בת 23 תודה. טלי

כנסי

תלמוד בבלי בהוצאת עדין שטיינזלץ הוא מתורגם לעיברית. זה פאר היצירה היהודית אפשר לקנות גם כרכים בודדים. נקודת האל חזור של רונן ברגמן ספר ענק על עליית אירן וחיזבאללה מדהים כמה פשלות עשינו וגם העולם ספר מעניין

המלך באודולינה

סוף של ספר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

הספרים הטובים

אני ממליץ על הספרים הבאים: 1. "זכרון דברים" מאת יעקב שבתאי. 2. "חשיבה ביקורתית - שיקולים סטטיסטיים ושיפוט אינטואיטיבי" מאת ורדה ליברמן ועמוס טברסקי. 3. "סוד ההצלחה עם נשים" מאת רון לואיס ודייוויד קופלנד. 4. "אתיקה - מהדורת ניקומאכוס" מאת אריסטו, תרגום יוסף ליבס. 5. "מדריך לצמחים פסיכואקטיביים", מאת מרסלו ספינלה, תרגום ד. איזנברג. 6. "מה אכפת לציפור" מאת חנוך לוין. 7. "סוגיות אתיות במקצועות הייעוץ והטיפול הנפשי", עורכים ג. שפלר, י. אכמון וג. וייל, מהדורה שלישית. 8. "יסודות החשבונאות ודיווח פיננסי - היבטים תיאורטיים ומעשיים לניהול" מאת יוסף אהרוני. 9. "מקס ומוריץ", מאת וילהלם בוש, תרגם אוריאל אופק. תהני :-)

כמעט שכחתי

אם את קוראת את "מקס ומוריץ" (המלצה מס' 9), כדאי מאוד לקרוא גם את הספר "התעללות רגשית ופסיכולוגית בילדים" מאת קייראן או'האגאן, תרגום ב. מנס.

להלן ספרים

אם את אוהבת מתח ופחד והמון אקשן אז הספרים: אנשי הקש, האדם הזקוף. מהמם..הספרים של גוזף פינדר גם מדהימים. וגם,ארבע בתים וגעגוע,משאלה אחת ימינה, עליתה ונפילתה של היאמי מאמי,בת בולין האחרת, ירושת בולין, שומרת אחותי, התינוקת, יש עוד מלאא אם תרצי

ספר שייצב אותך על האדמה וחובה לקרוא כל עוד אנו בחיים

בשם כל בניי ביתי-מרתין גריי זהו מסמך אנושי מזעזע, סיפור חיים בלתי רגיל, זעקת כאב של אדם אמיץ ובעל כוח-חיות בלתי-נדלה. היו למרטין גריי סיבות רבו להיכנע למר-גורלו אך הוא חילץ עצמו בכל פעם מן ההריסות וסיפק לעצמו שוב ושוב תוכן וטעם לחיים. בספר מבטא את האמונה והתקווה בחיים טובים יותר, שכן, אפילו כשהמצב נראה לכאורה, חסר תקוה, כל ניצוץ של סיכוי עשוי להיות הפתח להיחלצות ממצב נואש. 6 שנים אחרי שהתחוללה הטראגדיה הנוראה בחייו של המחבר בדרום צרפת, הוא נשא אישה צעירה ממנו ב- 35 שנה, ושוב נולדו לו שלושה ילדים.

ואוו ואאו איזה המלצה על הספר של גרי

קצת קשה.. אבל לא תשכחי

"ייסוריה של המידה הטובה\ז'סטין" ד.א.פ סאד.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר