מה הבעיה של בעלי?

מה הבעיה של בעלי?

היי אני נשואה שנה בת 27 לא קיימתי יחסי מין עם בעלי לפני חתונה. לאחר שבעלי ואני קיימנו יחסי מין ואני לא גומרת איתו במהלך הסקס והוא אוהב סקס חפוז הכוונה ללא יותר מדי משחק מקדים פעם אמר לי את צריכה ויברטור ואכן קניתי בהתחלה ללא ידיעתו לאחר כחודש שהשתמשתי לבד די התרגלתי ואיתו אני גומרת אחלה כי זה בא עם צופציק לדגדגן סיפרתי לבעלי הוא אמר שלא איכפת לו שקניתחי וזה בסדר מצדו דשאלתי אם הוא מקנא בזה והוא טוען שלא.....אני בהלם הוא לא אמור קצת לקנא ..... שאלה נוספת כמעט כל פעם שאנו שוכבים אני יורדת לו וזה בכיף אבל הוא לא מוכן לרדת לי בטענה שלא אוהב את זה. ואפילו עלול להקיא....אמרתי לו שאני אנקה את האזור כמה שניות לפני שיירד והוא בכל זאת לא מוכן....אני מרגישה שהוא פוגע ביחסי מין שלנו....אני מרגישה נעלבת הרי הלשונות של שנינו בנויים אותו דבר בדיוק....אני תמיד מגלחת האזור ...וגם יש לו בעיה עם נשיקות עם הלשון שזה גורם לי לפחות רטיבות....נשיקות עם הלשון זה מאוד חושני בעיניי אני מרגישה שהוא כאילו נגעל ממני וזה מפחית לי את ההנאה...דיברתי איתו על הדברים האלה אך הוא בשלו.....אנא עצתכם...

לפי דעתי קיימת בו חוסר אכפתיות מגעילה..

הוא כאילו "משתמש" בך רק בשביל לגמור וללכת...אין לו צורך אחר בך בכל מה שקשור לסקס... השאלה היא אם זה רק בסקס ככה או שזה גם בחיים ככה? אם זה רק בסקס אז הבעיה פשוטה יותר.. אם הבעיה היא כללית בחיים שלא ממש אכפת לו ממך..אז פה יש לנו בעיה רצינית יותר.

לצערי....

זה ככה לגבי כל שאר התחומים

אז אני ממש לא מתפלא...

כמו שאמרתי ..יש לנו פה בעיה יותר גדולה של חוסר אכפתיות והשקעה בזוגיות הכדור בידיים שלך...

מה הבעיה של בעלי?

היי אני נשואה שנה בת 27 לא קיימתי יחסי מין עם בעלי לפני חתונה. לאחר שבעלי ואני קיימנו יחסי מין ואני לא גומרת איתו במהלך הסקס והוא אוהב סקס חפוז הכוונה ללא יותר מדי משחק מקדים פעם אמר לי את צריכה ויברטור ואכן קניתי בהתחלה ללא ידיעתו לאחר כחודש שהשתמשתי לבד די התרגלתי ואיתו אני גומרת אחלה כי זה בא עם צופציק לדגדגן סיפרתי לבעלי הוא אמר שלא איכפת לו שקניתחי וזה בסדר מצדו דשאלתי אם הוא מקנא בזה והוא טוען שלא.....אני בהלם הוא לא אמור קצת לקנא ..... שאלה נוספת כמעט כל פעם שאנו שוכבים אני יורדת לו וזה בכיף אבל הוא לא מוכן לרדת לי בטענה שלא אוהב את זה. ואפילו עלול להקיא....אמרתי לו שאני אנקה את האזור כמה שניות לפני שיירד והוא בכל זאת לא מוכן....אני מרגישה שהוא פוגע ביחסי מין שלנו....אני מרגישה נעלבת הרי הלשונות של שנינו בנויים אותו דבר בדיוק....אני תמיד מגלחת האזור ...וגם יש לו בעיה עם נשיקות עם הלשון שזה גורם לי לפחות רטיבות....נשיקות עם הלשון זה מאוד חושני בעיניי אני מרגישה שהוא כאילו נגעל ממני וזה מפחית לי את ההנאה...דיברתי איתו על הדברים האלה אך הוא בשלו.....אנא עצתכם...

כנסי דחוף!!!!!!!!

אתם חייבים ללכת לטיפול זוגי או לסקסולוג. והכי חשוב לשא תחשבי להביא איתו ילדים לפני שאתם פותרים את הבעיות בינכם . שלא תתקעי גרושה עם ילדים וחד הורית

אייך שהוא נראה לי ש........

הבעל שלך פשוט לא מאוהב בך דוגמא כשאני צריכה להחליף חיתול עם קקי,לילד לא שלי אני מודה שזה קצת קשהלי,ומגעיל אותי אבל להחליף לילד שלי,אין לי שום בעיה,ואפילו הריח מריח לי נעים ונפלא לגבייך:כל כך צעירה,שנה נשואה,כבר ויברטור, ןלא לשם רענון הסקס עם הבעל,אלא כתחליף מה אני אגיד לך משהו פה לא מריח טוב תרתי משמע

לצערי זוגתי בנתיים כזאת

מגשים פנטזיות עם נשים אחרות כי אני עדיין צעיר ורוצה להנות בלי לפרק משפחה ולפגוע בילדים

זה נשמע זוועה , סליחה כן...

אבל אקססוריס שנה אחרי חתונה צריך שיהיו לתיגבור לא במקום, אלא רק להגברת הנאה. פשוט חבל. וכמו שאמרו לך תפרדי ממנו או שתטפלו לפי שיהיו גם ילדים במשוואה.

אחותי היקרה

זה אנוכי פוגע אני אישית גם היתי כזה אבל החלטתי שאני משפר את זה גם אם לא בא לי לטובת היחסים וגם למה שבת זוגי לא תגיד ואללה היה אחלה זיון שינסה את המשחות עם התעמים הם עוזרות מאוד וזה גם תעים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר